Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PSWR

PSWR

Rembertów

Zadaniem Stowarzyszenia jest popularyzowanie walk rycerskich o charakterze sportowej rywalizacji, promowanie i wspomaganie osób uprawiających tę dyscyplinę oraz organizowanie i obejmowanie patronatem turniejów rycerskich z walkami tego typu.

Stowarzyszenie ma także wspomagać przygotowania naszej Kadry Narodowej do dużych międzynarodowych turniejów rycerskich i ułatwiać zawodnikom dostęp do profesjonalnych treningów poprzez pomoc ośrodkom szkoleniowym.

Działalność PSWR nie ogranicza się jednak tylko do promowania sportowej rywalizacji rycerzy. Pasją członków Stowarzyszenia jest odtwórstwo kultury materialnej okresu średniowiecza.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

39352 PLN z 35000 PLN

299 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014.

Rycerska Kadra Polski na Mistrzostwa Świata

Wystawa zdjęć z mistrzostw świata!

Dodano 01.06.2014, godz. 10:56

Witamy,

Na wstępie w związku z pojawiającymi się pytaniami chcielibyśmy poinformować że na Państwa maile wysłana została wiadomość z zapytaniem dotyczącym przekazania gadżetów oraz dostarczenia pozostałych korzyści.

Wiadomość została wysłana z maila rycerska.kadra.polski@gmail.com, który mógł trafić do SPAM w związku z tym prosimy o sprawdzenie skrzynki. Mail zostanie ponownie wysłany w poniedziałek lub wtorek na wypadek gdyby już państwo omyłkowo go usunęli. Przepraszamy za komplikację.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Państwa na wystawę zdjęć z Mistrzostw Świata IMCF w Belmonte w Hiszpanii!

Podczas imprezy będzie można poznać osobiście zawodników kadry, posłuchać opowieści z wyprawy, wznieść toast za zdobyte medale i puchary, obejrzeć wielkoformatowe zdjęcia z wydarzenia, zobaczyć premierę filmu z wyjazdu, a także dowiedzieć więcej o Sportowych Walkach Rycerskich.

Zapraszajcie swoich znajomych i bądźcie tam z nami!

Impreza odbędzie się 6 czerwca(piątek) w samym centrum warszawy na tyłach ulicy Chmielnej w pubie "Uprzejmie Donoszę"

Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/events/1494726227423715/?notif_t=plan_user_joined

pozdrawiamy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014 18:06