Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PSWR

PSWR

Rembertów

Zadaniem Stowarzyszenia jest popularyzowanie walk rycerskich o charakterze sportowej rywalizacji, promowanie i wspomaganie osób uprawiających tę dyscyplinę oraz organizowanie i obejmowanie patronatem turniejów rycerskich z walkami tego typu.

Stowarzyszenie ma także wspomagać przygotowania naszej Kadry Narodowej do dużych międzynarodowych turniejów rycerskich i ułatwiać zawodnikom dostęp do profesjonalnych treningów poprzez pomoc ośrodkom szkoleniowym.

Działalność PSWR nie ogranicza się jednak tylko do promowania sportowej rywalizacji rycerzy. Pasją członków Stowarzyszenia jest odtwórstwo kultury materialnej okresu średniowiecza.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

39352 PLN z 35000 PLN

299 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014.

Rycerska Kadra Polski na Mistrzostwa Świata

Ostatnie godziny zbiórki

Dodano 10.04.2014, godz. 21:12

W miniony weekend zawodnicy kadry trenowali przed mistrzostwami na zgrupowaniu w Ciechanowie.

Zawodnicy przeszli testy sprawnościowe oraz wzięli udział w ćwiczeniach taktycznych. Zwarci i gotowi czekają i wierzą że uda się zebrać konieczne środki by stanąć do boju na hiszpańskiej ziemi i z dumą ponieść polski sztandar.

Krótką relację ze zgrupowania można znaleźć tutaj: (start w 9:41) http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-mazowiecki/wideo/05042014/14682474

Brakuję już bardzo niewiele by spełnić nasze marzenia więc jeżeli tylko możecie to prosimy o jeszcze trochę wsparcia oraz podzielenie się informacją o naszym projekcie ze znajomymi. Z waszą pomocą na pewno się uda! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2014 18:06