Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mateusz Rusin

Mateusz Rusin

Warszawa

Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej (2011). Szerszej widowni znany z roli wikarego Macieja w serialu Ranczo.Na etacie w Teatrze Narodowym. Gra w spektaklach:( \"Zbójcy\", \"Aktor": reż.Michał Zadara, \"Bezimienne Dzieło\" reż. Jan Englert,\" Królowa Margot\" reż. Grzegorz Wiśniewski,\"Lód\" reż. Konstantin Bogomołow)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12212 PLN z 9000 PLN

103 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

135%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2014.

Rusin & Trebuchet - Epka "KRAKSA" i Teledysk

O projekcie

    Od dawna pragnęliśmy wyruszyć w podróż, wyjechać z miasta i w ciszy, blisko natury stworzyć naszą pierwszą EPKĘ.

Zainwestowaliśmy w nagranie naszego materiału muzycznego, wypożyczenie sprzętu, realizatora dźwięku i magiczne miejsce, aby stworzyć warunki o jakich śniliśmy. Zawsze chcieliśmy być niezależni od wielkich wytwórni i wolni od ograniczeń. 

Potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego na wyprodukowanie naszego dzieła (jak wiadomo, nie są to tanie sprawy) i zrealizowanie wspaniałego TELEDYSKU. 

Tworzymy to co chcemy i jak chcemy, dlatego pomyśleliśmy o crowdfundingu, bo zwracamy się do Was bezpośrednio i wierzymy, że dzięki temu autentycznie stworzymy piękną grupę ludzi, z którą i dla której będziemy komponować muzykę dalej. Zależy nam na NAJWYŻSZEJ jakości, aby nasza muzyka została wypuszczona w przestrzeń w takiej formie, o jakiej marzyliśmy!!!!! 

26.09.2014

Franciszek Pieczka wspiera projekt! zobaczcie filmik!

22.09.2014

KILKA SŁÓW OD Piotra Pręgowskiego :) zobaczcie filmik!

10.09.2014

Kochani, Kilka słów od Cezarego Żaka, który również wspiera Rusin & Trebuchet

09.09.2014

Jupiiii :) JESTEŚMY CORAZ BLIŻEJ :) DZIĘKUJEMY. Zapraszamy na najbliższy koncert - szczegóły znajdziecie tutaj.

04.09.2014

Kochani! Dzięki Wam mamy już połowę potrzebnej kwoty :-) Nie spoczywamy na laurach i szykujmy dla Was DUŻE niespodzianki. Bądźcie czujni i odwiedzajcie nasz projekt! :-)

Mateusz

   Od początku.. Zespół Rusin & Trebuchet powstał w 2012 roku, na ulicy Śnieżnej, wczesną wiosną, w okolicznościach przyrody miejskiej :)  Zaczęliśmy spotykać się w różnych przestrzeniach na próby. Mieszkanie, piwnica, podwórka, park.

Okazało się, że to poszukiwanie, płynnie przerodziło się, w regularne muzykowanie i koncerty.

W skład naszej bandy wchodzą koledzy z Uniwerystetu Muzycznego Fryderyka Chopina i absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Skład :

Wojciech Gumiński (Gumiś) - bas i kontrabas też. Twórca nowego stylu gry : "Bubadadiba", still in progress :). Jako jedyny z zespołu potrafi poparzyć sobie ręke, zgnieść słuchawki, pojechać na rowerze 3 km do sklepu i cały czas nagrywać w studio.Autor znanego czeskiego powiedzenia:"Jeśli bas brumi, niech brumi". 


Andrzej Olewiński - Gitary, całe mnóstwo. Zgrabnie chwyta dźwięki by je zmielić, zdeksonstruować i z całym miąższem wystrzelić z pieca .Taka mieszanka energetyczna wędruje do uszu słuchacza. Mistrz strzału z woleja. Potrafi założyć struny bez otwierania opakowania.Mamy zdjęcia

Szymon Linette - Instrumenty perkusyjne , tyyyyyyyle. Kiedy nie śpi wystukuje rytm na elementach sprzętu domowego. Zdarza mu się też robić to w trakcie snu. Podobno był widziany ostatnio nad morzem, wybijał rytm falami i piachem . Szymon zaprzecza.

Mateusz Rusin - Śpiewa, mówi, wyje . W wolnych chwilach łapie motyle i puszcza je na wiatr, to samo czyni ze słowami , które przeradzają się w zdania, a później piosenki. Widział jak mikrofon wyszedł z siebie i opowiedział mu o swoich marzeniach. Wciąż są w kontakcie.

Tworzymy autorskie piosenki od podstaw.
Graliśmy koncerty w warszawskich klubach, ale pragniemy jeździć po całej Polsce i nie tylko.
Naszym marzeniem jest nagranie pierwszej płyty i zaistnienie na scenie muzycznej-bardziej, więcej, szerzej i częściej. Chcemy dzielić się naszą twórczością z Wami, słuchaczami.

      Pierwszym krokiem jest nagranie dema - 4 utwory (co właśnie czynimy na wsi Borów, pośród pięknych krajobrazów z towarzyszącym nam 24h/dobę realizatorem dźwięku Przemysławem "Dredem" Pietrzakiem), a także zrealizowanie profesjonalnego teledysku. Na naszej leśnej drodze, trafiliśmy na wsparcie. Spotkaliśmy ludzi, którzy chcą się z nami podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Produkcją EPKI zajmie się Przemysław Momot, zaś mixem i masteringiem Adam Toczko.

Kochani, prosimy o wsparcie.!!!!:) Pomóżcie zrealizować nasze marzenia, abyśmy mogli nagrać i wyprodukować materiał na nasze pierwsze demo- EPKĘ: "Kraksa". Przygotowaliśmy specjalnie dla Was kilogramy nagród i niespodzianki!!!

Posłuchajmy się bliżej ;)

Wszystkie zdjęcia są autorstwa Pawła Bobrowskiego

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2014 18:06