Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Telesforowka

Telesforowka

Brenna, Polska

Witam, nazywam się Andrzej. Urodziłem się w Cieszynie, ale praktycznie całe dzieciństwo i większość wolnych dni od szkoły spędziłem na szczycie góry Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie moi Rodzice od początku lat 90-tych prowadzili coś na wzór schroniska górskiego. Połowa moich genów pochodzi z tego miejsca, druga połowa z Gdańska jednak geny górali są zdecydowanie mocniejsze ;). Kocham góry i wszystko co z nimi związane, mam to szczęście, że moja żona Anna podziela to zdanie i razem pragniemy wychować tu nowe pokolenie Polaków. Z racji zamieszkania z dala od miasta, staram się być człowiekiem "instytucją" - w miarę możliwości, samowystarczalny - począwszy od kuchni, przez budowę i naprawy bieżące po wychowywanie dzieci. Nasza "załoga" składa się z czterech osób (ja z żoną i moi Rodzice) plus dwójka małych dzieci - trzy pokolenia ludzi ze wspólną pasją, jaką są góry.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2420 PLN z 70000 PLN

21 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2017.

Zbieramy na nowe Przytulisko Telesforówka 803 m n.p.m.

Podziękowanie

Dodano 27.07.2017, godz. 21:59

Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom za wszelkie wpłaty - dzięki Wam powracają siły do budowy nowej Telesforówki bo czasem mamy już naprawdę dosyć ;) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia znów :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2017 22:10