Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Mosina, Polska

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska jest polską gazetą o ugruntowanej pozycji, ukazującą się w regionie gminy Mosina i gminy Puszczykowa od 2006 roku nakładem wydawnictwa Elspiro. Misją Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej jest przedstawianie aktualnych wydarzeń i problemów mieszkańców z pożytkiem dla regionu, w którym działamy. Zależy nam aby gazeta wspierała wszystkich tych, którzy chcą robić rzeczy ważne oraz podtrzymywała lokalną tradycję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3550 PLN z 3500 PLN

26 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2019.

Rower marzeń dla Dominika

O projekcie

Przedstawiamy młodego człowieka, który realizuje i rozwija sportowe pasje. Jest bardzo dobrze zapowiadającym się sportowcem.

Oto, co sam zainteresowany ma do powiedzenia na swój temat:

"Cześć! Jestem Dominik i mam 10 lat. Moją pasją jest sport, a największym marzeniem rower z prawdziwego zdarzenia, na którym mógłbym jeździć i wygrywać zawody."

Pomimo młodego wieku, Dominik może poszczycić się całkiem sporą listą sportowych osiągnięć. Oto niektóre z nich:

– III miejsce w Grand Prix Poznania w biegach przełajowych w 2017 r. (Bieg Walentynkowy, Bieg Zajączka Wielkanocnego, Nocny Bieg Świętojański, Bieg Mikołajkowy)
– III miejsce – Tropem Wilczym: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Luboniu
– II miejsce – Tropem Wilczym: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Poznaniu
– II miejsce – V Smochowicki Bieg po Zdrowie – Poznań
– III miejsce – City Trial on Tour – Poznań
– I miejsce – Bieg o Liść Dębu w Rogalinie
– I miejsce – Bieg Mały Patriota w Luboniu
– II miejsce – Coccodrillo ChampionKids Duathlon w Czempiniu
– VI miejsce – “W drodze do Maratonu” – Poznań
– III miejsce w Biegu Eleganta w Mosinie
– udział w Runmageddon Kids w PoznaniuDominik wraz ze swoim Tatą został opisany na łamach lokalnej prasy - Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej w artykule "Sport zamiast konsoli"

Pasję do sportu i spędzania czasu w sposób aktywny przejął od ojca, Marka. Zaczęło się od wspólnych wypraw rowerowych, na które Marek zabierał ze sobą syna. Mając niespełna siedem lat, Dominik przejechał wraz z ojcem trasę liczącą ponad czterdzieści kilometrów, rok później – na rowerze pokonali wspólnie około pięćdziesięciu kilometrów. Niewątpliwie są to dystanse, którymi mógłby pochwalić się niejeden dorosły…

Skąd wzięła się pasja? Marek przyznaje, że jeździ rowerem całe życie i zawsze są to wyprawy dla przyjemności, rekreacji – tyle, że dystanse, rekreacyjnymi już nie są: ma za sobą między innymi niejednokrotną wyprawę ponad 300-kilometrową nad morze z Rogalinka (pod Poznaniem), którą odbył w ciągu… jednego dnia!

Dominik startuje też w zawodach biegowych, rowerowych, pływa kajakiem… Zawsze liczy się pomysł na aktywność, przeżycie przygody, sam udział w wyprawie czy zawodach biegowych. Obaj z ojcem startują w barwach “Drużyny Szpiku”, przez co wspierają akcję pomagania innym.

Planów na nadchodzący sezon mają sporo: Dominik chce startować w kolejnych zawodach rowerowych: Duathlon i zawody MTB, w których z pewnością odniesie n kolejne sukcesy.

Aby zrealizować plany Dominikowi potrzebny jest profesjonalny rower, którego zakup z ograniczonego budżetu domowego jest trudny.

Media o Twoim projekcie:

Nowy rower poprowadzi Dominika do … podium

www.gazeta-mosina.pl | 2019-03-27

Czy jest coś piękniejszego niż radosny uśmiech dziecka, które dzięki bezinteresownemu wsparciu darczyńców otrzymuje swój wymarzony rower i może spełniać sportowe pasje? Zakończyła się akcja Rower Marzeń dla Dominika.

Rower marzeń dla Dominika

www.gazeta-mosina.pl | 2019-01-18

Pomóżmy 10 letniemu Dominikowi z Rogalinka i ufundujmy mu profesjonalny rower, dzięki któremu będzie mógł realizować rowerowe pasje i osiągać dalsze sukcesy sportowe.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.03.2019 22:10