Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Atka i Viking

Atka i Viking

Szczecin

Beata i Damian, czyli para energicznych, pozytywnie zakręconych i kreatywnych ludzi mieszkających w Szczecinie. Ich misją i jednocześnie ogromną pasją jest działalność na rzecz wszystkiego co kreatywne, pomysłowe, nowoczesne. Współtworzyli m.in. Stand Up Szczecin, Szczecin Stand Up Fest, współpracują i wspierają drużynę futbolu amerykańskiego Cougars Szczecin. Ich głowy są pełne pomysłów, o których na pewno niedługo będzie głośno.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1463 PLN z 1200 PLN

46 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2014.

Pierwszy roast w Szczecinie.

O projekcie

     

Pierwszy roast w Szczecinie!

Roast to gatunek rozrywkowy,komedii scenicznej, przeciwieństwo benefisu. Polega na występie roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają kontrowersyjne monologi , często wulgarne, pokazujące w krzywym zwierciadle cechy roastowanego, a także współuczestników roastu.

Od kilku miesięcy w Szczecinie zaczęła żyć scena Stand-up. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i zorganizować pierwszego roasta, który odbędzie się 19 maja  w klubie BROWAR POLSKI.
Image title
Wstęp na imprezę będzie całkowicie bezpłatny.

Roastowanym będzie Damian "Viking" Usewicz, jest on znany szczecińskiej publiczności jako standuper, kabareciarz i konferansjer, współtwórca "Stand Up Szczecin" oraz organizator wielu wydarzeń m.in festiwalu Stand-Up- "Szczecin Stand Up Fest"- jednego z pierwszych tego typu w Polsce. Ze względu na to, że roast podobnie jak benefis organizowany jest z jakiejś okazji postanowiliśmy zorganizować go z okazji urodzin roastowanego.


Imprezę poprowdzi szczeciński działacz, społecznik, konferansjer
Sylwester Perowicz

Image title

Do udziału w imprezie zaprosiliśmy wielu lubianych polskich komików:

KAROLA MODZELEWSKIEGO

Karol Modzelewski - Obywatel świata. Niedoszły pirat wód Karaibskich. Człowiek, który szarpie wyobraźnię widzów, stand-upem zahaczającym o abstrakcję. Ale też bez ciśnień. Bawi się tym, że bawi widownię, bo tylko o to w tym chodzi. Członek duetu Bękarty Stand-Up`u. Po więcej informacj zapraszamy na Facebooka
JAŚKA BORKOWSKIGO

Jasiek Borkowski- Polski stand-uper, związany ze Stand-Up Polska. Jak sam o sobie mówi: "Jestem jasiek....nie Antek,nie Bartek, nie Michał nie Maciek tylko...Jasiek...płynnie i fajnie..uwielbiam litere "T" dlatego cieszę sie ze mam tak na imię...jak każdy wie urodziłem się.... jakoś w 86 -podobno nazwali to jakimś wybuchem na ukrainie, a ja jestem z Polski, byłem w niej zawsze,ze wszystkich, to właśnie w niej byłem najdłużej.....często się wywracam, podnoszę się wtedy i idę znów się wywrócić..."

TOMASZA NOWACZYKA

Tomek Nowaczyk to młody (duchem) obiecujący (zwłaszcza złote góry i Inflanty)stand-uper. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz(kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy raczej nie dla dzieci. Solo występuje od niedawna, ale już zdążyło mu się to spodobać. Ma wielu fanów, z tym, że nie wszyscy jeszcze otym wiedzą. W życiu dość nieśmiały i wycofany, na scenie wychodzi z niego zwierzę. Konkretnie jakiś taki gryzoń.
Opinie o Tomku:

- „Stary, jesteś nadzieją polskiego stand-upu” – Michał „Dżefrej” Ociepa, Grupa Ad Hoc (opinia wypowiedziana na trzeźwo i na trzeźwo potwierdzona),
- "Zabawny" - Tomek Nowaczyk o sobie,
- "Piekielnie inteligentny" - Tomek Nowaczyk o sobie,
- "Lepszego ko
mika nie widziałem" - Stevie Wonder.
GRZEGORZA DOLNIAKA

Gzegorz Dolniak- Kabareciarz z wyboru, konferansjer z powołania, animator kultury z zacięcia, solista z nadania, rysownik z zaskoczenia. Reżyser orazwspółprowadzący programu Szperacze.TV emitowanego na antenie
TVP Rozrywka. Warszawiak z zamieszkania, Szczecinianin z urodzenia.
MICHAŁA LEJĘ

Michał Leja-czasami niektórzywołają na niego "ej". Zawsze reaguje.
Stand-uper, improwizator, koordynator Comedy Lab z Krakowa, łysa pała.
Osiągnięcia:
Marzec 2014 -Najlepsza Improwizacja na Bitwie na Stand-up Comedy Lab
Marzec2014 - I miejsce na Szczecin Stand-up Fest.
 
BARTKA MARCINIAKA

Bartek Marciniak- od lat przed publicznością - najpierw kabaret NiePytaj i teatr NieMa, potem półstandupowe show pod nazwą "BatON Fajny, ale Solo", w końcu stand - up pod własnym nazwiskiem i - przez rok - krakowski teatr "Maska". Bywa konferansjerem, komikiem, scenarzystą i aktorem. Od półtora roku po szkołach i przedszkolach jeździ z autorskimi monodramami jako Teatr Wędrowny "Włóczykij". Prowadzi "Śmiech na sali, Szczecińską Ligę Standup". Latem pakuje wrotki i farby do twarzy i od dwunastu sezonów objeżdża starówki w całej Polsce (z naciskiem na rynek w Krakowie) z cieszącym się dużą sympatią widzów i wiernymi fanami w każdym mieście ulicznym show.

ARTURA JASKÓLSKIEGO

Artur Jaskólski- Stand-uper, kabareciarz. Kiedyś Kabaret Popelina, dzisiaj współtwórca Stand Up Szczecin. Pochodzi z Ustki, ale bardzo silnie związany ze szczecińską sceną komediową. 

  Wszyscy komicy zgodzili się wziąć udział nieodpłatnie, jednak zracji odległości chcielibyśmy artystom zapewnić zwrot kosztów przejazdu oraz nocleg- stąd ten projekt.

 

Podziękowania jakie otrzymają wspierający w większości zostały przekazane przez artystów, lub zostaną przez nich przygotowane specjalnie dla wspierających ten projekt.

Dziękujemy wszystkim, którzy wesprą nasz projekt nie tylko finansowo, ale również udostepnieniem naszego projektu w sieci. Za całe wsparcie bardzo dziękujemy. Bez Was ta impreza nie będzie mogła się odbyć.

 

 

 

 

 

 

       

WSPIERAJĄ I TRZYMAJĄ ZA NAS KCIUKI

 
Image title

Image title

    


'

WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z GRAFIKĄ I MATERIAŁAMI REKLAMOWYMI NASZEGO PROJEKTU TWORZY FIRMA:

Image title

W przypadku kiedy Wasze wsparcie

przekroczy 130%

do zaproszonych gości dołączy jeszcze jeden komik, który na codzień występuje w duecie Bękarty Stand-Up'u:

Lotek

 
Image title Lotek to połowa Bękartów Stand-Up'u - trafny obserwator rzeczywistości oraz posiadacz niezliczonych anegdot ze swoich doświadczeń i nie tylko.
 

PATRONAT MEDIALNY NAD PROJEKTEM OBJĄŁ SERWIS:
Image title

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2014 18:06