Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Revlovers

Revlovers

Łódź

Revlovers to zespół założony wiosną 2010 roku w Łodzi, przez byłych członków formacji Vixo i Cutcat, grający alternatywną muzykę pop. Mówi się o nich, że brzmią jak połączenie Bat for Lashes z grupą Interpol, jednak oni sami dystansują się od tego podkreślając, że ich największą inspiracją są The Beatles.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2612 PLN z 2500 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.12.2013.

Revlovers - Copacabana kręcimy teledysk!

O projekcie

Hey, hey!

W związku z naszym projektem przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjne bonusy!!! 

Nazywamy się Revlovers.

W listopadzie wydajemy debiutancki album pt. Revision Thing. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo będzie piosenka Copacabana. Utwór możecie znać z Trójki, gdzie był utworem dnia, oraz z innych rozgłośni takich jak Radio Merkury czy Radio Łódź. Bardzo cieszymy się, że nasza piosenka tak bardzo Wam się spodobała, dlatego mamy do Was ogromną prośbę o pomoc w nakręceniu teledysku do niej!

Reżyserem clipu będzie Radek Chrobot, a całość planujemy nakręcić w Łodzi, w Bajkonurze. To nie nasza pierwsza współpraca, wcześniej nakręciliśmy min. teledysk do piosenki Shooting Star:

Jednak w przypadku Copacabany chcielibyśmy realizacyjne pójść dalej, a do tego niestety potrzebny jest budżet... Wiemy jednak, że dzięki Wam możemy nakręcić ten teledysk. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wspaniałe bonusy. Jeśli podoba Wam się to co robimy wybierzcie sobie bonus i zostancie współproducentami klipu!

Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć zamierzony cel.

Liczymy na Was!

Pozdrawiamy nader serdecznie, Revs

My w internecie: Facebook: http://www.facebook.com/revlovers Bandcamp: http://www.revlovers.bandcamp.com www.revloversmusic.com

 

Media o Twoim projekcie:

O AUTOPROMOCJI, CROWDFUNDINGU I WŁASNYM LABELU — ROZMOWA Z REVLOVERS, CZĘŚĆ #2

jaktugrac.wordpress.com | 2014-01-29

Parę dni temu było o śpiewaniu po angielsku w Polsce, nagrywaniu debiutanckiej płyty i o planach związanych z jej promocją. Dzisiaj druga część rozmowy z zespołem Revlovers w której skupiamy się głównie na tym jak w kreatywny sposób zdobyć pieniądze na realizację muzycznych planów, z wykorzystaniem platform crowdundingowych. Będzie również o tym co w karierze debiutantów może ułatwić założenie własnego labelu. Zapraszam na drugą połowę mojej rozmowy z Revlovers, tym razem w całości poświęconej tytułowemu “Jak tu grać?”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.12.2013 18:06