Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Arek Buziewicz

Arek Buziewicz

Katowice, Poland

Sympatyk I ambasador minifutbolu. Ponieważ jest to bardzo widowiskowy i pasjonujący sport głęboko wierzy w rozwój tej dyscypliny. Wróży jej również podobny sukces jak sportom ekstremalnym, które od niedawna stały się częścią Igrzysk Olimpijskich.

Zawodowo, konsultant i specjalista ds. marketingu. Prywatnie mąż Kasi, tata Niko i Niny. Uparcie trenujący wakeboard :))

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

marketize.polska

marketize.polska

Gliwice, Polska

michalec.kamill

michalec.kamill


1745 PLN z 15200 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2017.

Reprezentujemy Polskę podczas Ligi Mistrzów

O projekcie

W dniach 7-10 września 2017, jako drużyna Dentim Clinic Katowice, będziemy reprezentować Polskę podczas europejskich rozgrywek klubowych Champions League w piłce nożnej 6-osobowej (tzw. minifutbol). Jest to dla nas wielki zaszczyt i bez wątpienia, również ogromna odpowiedzialność. Chcemy wypaść jak najlepiej, a spełnieniem marzeń, będzie miejsce na podium. 

Bądź częścią naszych sukcesów i wesprzyj nas w godnym reprezentowaniu Polski podczas turnieju Ligi Mistrzów 2017!

Wyjazd na finały Champions League wywalczyliśmy 8 lipca 2017 zdobywając Puchar Polski. W tym dniu okazaliśmy się najlepszą drużyną z grona 40 zdobywców pucharów największych miast w całej Polsce. 

  

Kim jesteśmy?

Nasza drużyna, Dentim Clinic Katowice, to amatorski zespół minifutbolu czyli piłki nożnej sześcioosobowej. Od kilku lat gramy w katowickiej lidze Redbox, gdzie tylko w ostatnim sezonie zdystansowaliśmy swoich rywali, wygrywając wszystkie 14 meczy ligowych i zdobywając, aż 149 bramek! Ponad 10 strzelonych goli na mecz pokazuje również, jak bardzo widowiskowy jest to sport.

Tym samym, oprócz wsparcia finansowego, zachęcamy Was także, do przychodzenia na lokalne rozgrywki minifutbolu w Waszej okolicy i aktywmego kibicowania. Na pewno Wam się spodoba :))

Oprócz zwycięstwa w lidze, zdobyliśmy również Puchar Miasta Katowice, który dał nam przepustkę do gry we wspomnianym wyżej, wygranym Pucharze Polski.

 

Drużyna składa się głównie z młodych zawodników piłki nożnej, którzy pomimo swojego wieku zdobyli już sporo doświadczenia na boiskach tradycyjnej piłki jedenastosobowej, w lokalnych trzecio- i czwarto-ligowych klubach. Oprócz regularnych meczy, rozgrywek ligi minifutbolu i sparingów, trenujemy również kilka razy w tygodniu przygotowując się tym samym na Ligę Mistrzów w Słowenii. 

Poznaj nas bliżej na Facebook'u

 

Czym jest EMF Champions League?

Europejska Federacja Minifutbolu (EMF) jest organem administracyjnym minifutbolu w Europie (część Światowej Federacji Minifutbolu) - analogicznie jak w przypadku tradycyjnej piłki nożnej (jedenastoosobowej), gdzie UEFA jest częścią FIFA. Europejska Federacja Minifootball'u zrzesza 28 narodowych związków, w tym Polskę. 

EMF organizuje Mistrzostwa Europy dla drużyn narodowych oraz coroczny turniej Ligi Mistrzów dla drużyn klubowych (na który właśnie jedziemy). Tegoroczny turniej Champions League będzie rozgrywany przez cztery dni na boiskach słoweńskiego Terme Catez. Weźmie w nim udział 85 najlepszych zespołów z całej Europy. W pierwszej fazie turniej będzie rozgrywany w grupach, a potem systemem pucharowym. 

Jest to najważniejszy i najbardziej prestiżowy turniej piłki nożnej 6-osobowej, w jakim można uczestniczyć w Europie! 

Więcej informacji na stronie Federacji tutaj.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia? 

Niestety, póki co minifutbol nie jest w Polsce sportem na tyle popularnym, aby przyciągnąć dużych sponsorów, którzy utrzymywaliby profesjonalne kluby i zawodowych piłkarzy, co jest standardem w innych krajach europejskich. Mimo to, dzięki naszym sukcesom, już udało nam się nawiązać współpracę z jednym sponsorem, który wspierał nas w tym roku w trakcie sezonu ligowego oraz wyjazdów na krajowe turnieje. 

Teraz jednak potrzebujemy większego wsparcia finansowego w organizacji naszego wyjazdu do Słowenii. Szacowany koszt tegorocznego udziału (4 dni w Słowenii - dojazd, hotel, wyżywienie) dla całej drużyny (kilkanaście osób, w tym zawodnicy rezerwowi, trener, fizjoterapeuta) to około 23600 zł. 

 

Ile potrzebujemy?

Nie zaczynamy zbiórki od zera :)) Mamy już opłacony hotel od czwartku do niedzieli (7-10 września) o wartości 8400 zł.

 

CEL PIERWSZY 15200 ZŁ

Potrzebujemy pieniądze m.in. na nocleg ze środy na czwartek (2800 zł), przejazd małym autobusem, kilkunasto-osobowym wraz z kierowcą, w obie strony (5500 zł), wyżywienie czyli obiad i kolacja dla zawodników, trenera, fizjoterapeuty i kierowcy autobusu (całodzienne wyżywienie 80 zł x 15 osób x 4 dni) 4800 zł, fizjoterapeutę (1600 zł), napoje izotoniczne (500 zł). W sumie 15200 zł.

 

CEL DRUGI 20100 ZŁ

Dodatkowy dzień aklimatyzacji (poprzedzający zawody) byłby ogromnym wsparciem, stąd ewentualna nadwyżka zebranych środków pozwoli nam wyjechać dzień wcześniej i jeszcze lepiej przygotować do turnieju. Wyjedziemy nie w środę, ale we wtorek 5go września. Ten dodatkowy dzień wiąże się z następującymi kosztami: nocleg z wtorku na środę (2800 zł), dopłata do transportu (900 zł), wyżywienie czyli obiad i kolacja dla zawodników, trenera, fizjoterapeuty i kierowcy autobusu (całodzienne wyżywienie 80 zł x 15 osób x 1 dzień) 1200 zł. W sumie dodatkowe 4900 zł.

 

CEL TRZECI 26940 ZŁ

Posiadamy własne stroje (koszulki i spodenki meczowe), jednocześnie nie mamy getrów, żadnych dresów, toreb piłkarskich czy sprzętu treningowego (np: trenażer, małe bramki, pachołki, płotki). Jeżeli wesprzecie nas większą kwotą niż 20200 zł to nadwyżkę przeznaczymy właśnie na dodatkowy sprzęt sportowy i odzież. Szacowane koszty to: komplet getrów dla całej drużyny z trenerem (25 zł x 14) 350 zł; komplet dresów dla całej drużyny z trenerem (250 zł x 14) 3500 zł; komplet toreb dla całej drużyny z trenerem (135 zł x 14) 1890 zł; zestaw sprzętu treningowego 1100 zł. W sumie dodatkowe 6840 zł.

Bez dwóch zdań, w drużynowych dresach, z jednolitymi torbami będziemy wyglądać profesjonalnie, godnie nosząc Orzełka na piersi!

 

CEL CZWARTY - wszystko ponad 26940 zł :))

Ewentualne nadwyżki ponad cel trzeci (26940 zł) przeznaczymy na zbliżający się krajowy sezon 2017/2018. Każdy sezon wiąże się z różnymi opłatami: dla organizatora ligi, większość turniejów krajowych to opłata wpisowa koszty przejazdów i noclegów. Roczny budżet drużyny to kilkanaście tysięcy złotych.

 

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie! 

 

 

 

Czego możesz się spodziewać gdy wesprzesz nasz projekt finansowo?

 

Uścisk kierownika drużyny oraz informacja o Twoim wsparciu na naszym profilu Facebook! BEZCENNE :))

  

 

Plakat pamiątkowy z finałów Pucharu Polski 2017 z autografami zawodników.

 

 

Trening grupowy z zawodnikami Dentim Clinic Katowice (1 godzina) na boisku w Katowicach. Maksymalna liczba uczestników 5 lub 12 osób podczas jednego treningu.

 

 

Indywidualny trening z zawodnikami Dentim Clinic Katowice (1 godzina) na boisku w Katowicach.

 

  

Koszulka - jasnozielona, meczowa z godłem klubowym. Każda koszulka produkowana z indywidualnym imieniem darczyńcy. Szczególnie polecana dzieciom - rozmiary dorosłe również dostępne.

Koszulka polo - elegancka, granatowa, reprezentacyjna z godłem klubowym i Polski. Dostępne wszystkie rozmiary, zarówno męskie jak i damskie kroje.

Koszulka klubowa GKS Katowice. Aktualna koszulka z autografami zawodników na sezon 2017/2018.

 

 

Puchar Ekstraligi (Redbox) jaki zdobyła nasza drużyna za sezon wiosna 2017.

 

 

Puchar Miasta Katowic jaki zdobyła nasza drużyna w 2017. Dał on nam przepustkę na warszawski finał Zdobywców Pucharów.

 

 

Puchar Polski (Fortuna Playarena) jaki zdobyła nasza drużyna w lipcu 2017. Dał on nam przepustkę na Ligę Mistrzów w Słowenii.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2017 22:10