Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Kocbuch

Ola Kocbuch

Gdańsk

Nazywa się Ola i od 7 lat gram w Ultimate. Na co dzień pracuje w biurze a czas wolny lubię spędzać aktywnie. Dzięki Ultimate mam możliwość spędzania weekendów grając w sport, który jest moją pasją, poznawać nowych ludzi i zwiedzać nowe miejsca. Poza frisbee lubię również siatkówkę a w sezonie zimowym snowboard! smile emoticon

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9145 PLN z 8000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2015.

Reprezentacja Kobiet w Ultimate-Mistrzostwa Europy'15

O projekcie

 1. CEL PROJEKTU

Celem projektu jest udział 22 Reprezentantek Polski w zawodach Ultimate Frisbee na Mistrzostwach Europy (European Ultimate Championship – EUC)  w Kopenhadze w dniach 27 lipca – 2 sierpnia.

Niemcy 06.2015-Disc Days Cologne

2. KILKA SŁÓW O REPREZENTACJI

Jesteśmy drużyną kobiecą złożoną z 22 zawodniczek z całej Polski. Wspólne treningi rozpoczęłyśmy w październiku 2014 roku,kiedy to w trakcie dwudniowych testów sprawnościowych i wytrzymałościowych selekcjonerzy wybrali skład drużyny. Od tego czasu spotykamy się raz w miesiącu na zgrupowaniach i wspólnie trenujemy. Oprócz tego każda z nas realizuje plany treningowew swoim mieście – poprawiamy siłę biegową, rzuty dyskiem i ćwiczenia obwodowe. Wspólnie udało nam się pojechać na dwa turnieje przygotowawcze (Czechy, Niemcy).

 

Zgrupowanie kadry 07.2015 Warszawa

 

W skład reprezentacji wchodzą dziewczyny w wieku od 20 do 35 lat – studentki, osoby pracujące, mamy. Ultimate to nasza pasja i mimo dużej liczby obowiązków w ciągu tygodnia zawsze potrafimy znaleźć czas na trening. Wyjazdy na turnieje to nie tylko gra, którą wszystkie kochamy, ale również poznawanie nowych miejsc i ludzi w całej Europie, a bywa że i dalej ;) Do Mistrzostw Europy pomagają nam przygotować się nasze trzy doświadczone zawodniczki, dbają one o nasze zgranie, regularne treningi, a przede wszystkim, byśmy umiały cieszyć się wspólną grą i małymi sukcesami w drodze po medal na najważniejszym wydarzeniu sportowym, które nas czeka w tym roku!

Czechy 05.2015- Velke Bilovice

3. CO TO JEST ULTIMATE?

Ultimate to sport zespołowy z użyciem latających dysków (potocznie zwanych frisbee). Wszystko zaczęło się w USA ponad 40 lat temu, w Polsce powstanie pierwszych drużyn datuje się na rok 2003. Dyscyplina ta prężnie rozwija się na całym świecie, o czym świadczy liczba graczy, którą szacuje się na 7 milionów. W Stanach Zjednoczonych powstały dwie profesjonalne ligi zawodowe. W Polsce regularnie odbywają się Mistrzostwa Polski oraz Halowe Mistrzostwa Polski, a w tym roku odbyły się pierwsze Plażowe Mistrzostwa Polski. W ciągu roku w Polsce odbywa się około 20 turniejów, liczba drużyn przekroczyła już 50, co daje blisko 1200 zawodników. W roku 2017 we Wrocławiu odbędą się Światowe Igrzyska Sportowe, gdzie będzie można oglądać najlepsze drużyny!

Dla graczy naszej dyscypliny szczególnie liczy się Spirit of The Game – zbiór zasad FAIR PLAY, dzięki którym odpowiedzialność za przestrzeganie zasad leży w gestii zawodników, dlatego też nie potrzebujemy w tym sporcie sędziów.

 

4. NA CO PRZEZNACZYMY PIENIĄDZE:

Udział w Mistrzostwach Europy niesie za sobą wysokie koszty dla naszych reprezentantek. Oszacowałyśmy, że wyniosą one ponad 2 000 zł na jedną zawodniczkę, czyli w sumie prawie 48 000 złotych. Prosimy o wsparcie w wysokości 8 000 PLN. Zebrane tutaj pieniądze chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem do ME, opłatą startową, noclegami, wyżywieniem oraz transportem.

Prośba o wsparcie w kwocie:

KOSZTY:

Koszty przygotowawcze do Mistrzostw EUC:

wynajem boisk na treningi + turniej przygotowawczy:

8000 PLN

46350 PLN

5000 PLN

5000 PLN

Koszty związane z Mistrzostwami Europy EUC:

Opłaty druzynowe:

Opłaty od zawodnika 75 EUR x 22:

Opłaty za spanie na campingu podczas turnieju:

18217,7 PLN

4200,0 PLN

6930,0 PLN

7087,7 PLN

Dojazd :

13200 PLN

Ubezpieczenie:

3200 PLN

Wyżywienie 306 x 22:

6732 PLN

Jeśli zbierzemy 10.000 to nadwyżka zostanie przeznaczona na dotację każdej z zawodniczek na koszty związane z udziałem w turnieju  w wysokości 90 zł.

 

Natomiast jeśli uda nam się zebrać 12000 zł to nadwyżkę przeznaczymy na dotację opłaty uczestnictwa zawodniczek w turnieju  w wysokości 90 zł oraz dopłata na dojazd na turniej w wysokości 90 zł 

 

Przykładowy trening:

Promocyjny filmik z Mistrzostw Polski open/women 2014 w Świeciu:

 

Przykład jak wygląda mecz (finał Mistrzostw Polski mixed): 

Jeśli spodobał Ci się nasz projekt, wybierz jedną z nagród po prawej stronie ekranu i przelej pieniądze. Serdecznie dziękujemy za Twój udział w naszej akcji!

Chcesz Nas lepiej poznać? Skontaktuj się z nami przez e-mail [email protected] // lub odwiedź nas tu:

https://www.facebook.com/polnatwomteam?fref=ts -> linki do naszej strony na FB

https://www.facebook.com/groups/198797463500360/?fref=Ts -> Ultimate Frisbee Polska na FB

www.frisbee.pl

 

 

NAGRODY:

 

Dysk z Mistrzostw Europy :

 

Strój reprezentacji:

 

 

 

Wspiera nas:

Artur SiódmiakWicemistrz swiata z 2007r.

Brazowy medalista Mistrzostw Świata z 2009r.

www.vrayna.pl

 

 

 

Info Distributions

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2015 21:09