Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Kuich

Krzysztof Kuich

Warszawa, Poland

Nazywam się Krzysztof Kuich, mam 28 lat i jestem ekspertem w bezbłędnym marzycielstwie i przekuwaniu marzeń w rzeczywistość.
Po wielu latach życia w zgodzie z oczekiwaniami innych, przejrzałem na oczy i zdecydowałem, że będę żyć własną wizją i wersją życia.
Obecnie szczęśliwie przechodzę przez swoje dnie, wspieram innych ludzi, aby odważyli się spróbować, jak to jest spełniać własne marzenia i pragnienia poprzez utworzony przeze mnie 'OGAR system'.
W życiu robię wiele rzeczy i skupiam się przede wszystkim na tych, które przynoszą mi radość, są nimi: jazda na motocyklu, nurkowanie, ściganie się w amatorskiej lidze rajdowej, trenowanie pamięci, próbowanie nowych rzeczy jak trening Muay Thai, lot paralotnią czy reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Pamięci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2901 PLN z 2500 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.07.2016.

Rekordem Guinnessa po sukces! - OGARsystem

O projekcie

USTANOWIENIE REKORDU GUINNESSA PRZEZ POLAKA! #zacznijOgarniać

Czy możliwe jest wstrzymanie oddechu na 10 min po zaledwie 3ch tygodniach treningu freedivingu? Dowiedz się więcej o co chodzi w całej akcji:

Chcę wypromować pewien szalenie ważny system poprzez ustanowienie rekordu Guinnessa. System już pomaga ludziom w dokonaniu przełomu i transformacji w życiu na dużo lepsze, poprzez realizację z dawna odkładanych marzeń, pragnień i celów. To kompletna odmiana życia, która zbliży Cię do poczucia prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu! Nazywa się OGARsystem. Składam Ci propozycję, abyś stał się jego częścią!

Dlatego zdecydowałem, że spełnię swoje marzenie–cel publicznie i ustanowię rekord Guinnessa w jak najszybszym odtworzeniu talii kart (52 karty), które zapamiętam pod wodą w jeziorze na jednym wdechu już 23 lipca, po to, aby udowodnić, że żadne marzenia i cele nie są „zbyt dziwne”, „zbyt abstrakcyjne” czy „zbyt zwyczajne”, a przy tym wszelkie trudności, które pojawiają się na drodze są do pokonania.

Proponuję Ci zaangażowanie się w tę akcję. Po prawej stronie widzisz kolumnę z „Nagrodami” – aby dokonać wsparcia projektu, wybierz interesującą Cię nagrodę (kliknij na nagrodę po prawej stronie), a następnie kliknij kwadratowy przycisk "Wesprzyj projekt", znajdujący się z prawej strony, który po wyborze nagrody zmienia kolor na zielony (linki w nagrodach przekierowują Cię do strony, która służy wyłącznie za opis, wsparcie powinno odbyć się wyłącznie na stronie PolakPotrafi). Chodzi o to, abyś wybrał interesującą Cię nagrodę, klikną na nią i wybrał kwotę, którą chcesz zaangażować się w powodzenie mojej misji. Jeśli nadal nie wiesz dokładnie jak się zaangażować, kliknij >>LINK<<

Czekają Cię atrakcyjne nagrody, między innymi możliwość partycypacji w systemie OGARsystem, gdzie możesz dokonać przełomu w życiu, a także:

CIEKAWOSTKA: Nigdy wcześniej nie trenowałem wstrzymywania powietrza połączonego z nurkowaniem (freediving). Na samym początku czerwca byłem w stanie wstrzymać oddech na około 90 sekund. Teraz korzystając z powietrza (tego, które nas otacza) robię to aż 5 minut, a na tlenie 10 minut! Uwierz mi, uważałem, że to nierealne... a jednak. Spełnienie jednego marzenia to niesamowite poszerzenie perspektywy i dowiedzenie się o sobie rzeczy, które Ci się wcześniej nie śniły, że są możliwe!

Upewnij się, że zapoznasz się z całą treścią akcji i przekonasz się, że ta akcja to unikalna możliwość do otworzenie dialogu o przekuwaniu marzeń w rzeczywistość.

Poniżej prezentuję progi finansowe, w których określam budżet swojego przedsięwzięcia (podejście do rekordu Guinnessa + dokończenie systemu + wsparcie super dzieciaków). 2500 PLN to minimalna kwota, która gwarantuje powodzenie projektu na najniższym poziomie.

  • 2500 PLN – Zbijam piątkę z Komisją Guinnessa! Pokrycie kosztów związanych z utworzeniem i montażem profesjonalnych materiałów dowodowych wymaganych przez Guinness World Records (GWR) w celu weryfikacji mojego podejścia do ustanowienia rekordu, a także zapewnienie obecności profesjonalnych sędziów wymaganych przez GWR - krupier/ gracz pokerowy do tasowania kart oraz sędzia do mierzenia czasu rekordu!
  • 5000 PLN – Puszczam zalotnie oczko do przemiłych pań w okienkach PKP i nie są one mi już straszne, a panowie na trójmiejskich stacjach benzynowych zalewają bak samochodu bez zmrużenia oka! Z moich barków spadają duże koszty częstych podróży z Warszawy do Trójmiasta na treningi w Chmielnie (k/ Gdańska), gdzie Centrum Nurkowe Tryton ma swoją bazę nurkową.
  • 6500 PLN – Zamieniam się w rybę ze skrzelami, a mój mózg staje się maszyną cyfrową! Koszty związane z treningami radzenia sobie na wstrzymanym oddechu pod wodą, treningi pamięci, materiały edukacyjne i suplementy są pokryte!
  • 10 000 PLN – OGAR system budzi się do życia, ubiera ciaśniutkie wdzianko Super Bohatera i przygotowuje się do ratowania świata! Mogę skupić się w 100% na doskonaleniu produktu, z barków spada mi myślenie o finansach, które skutecznie topnieją po odejściu z korporacji i podjęciu się życia w kierunku powołania i ulepszania świata. Dzięki temu mogę poszerzyć grono królików doświadczalnych, utworzyć profesjonalne materiały wideo, projekt kampanii marketingowej online i promować brand OGAR systemu.
  • 15 000 PLN – OGAR(ek) system staje się przyjacielem dzieci! Skupiam się na inspirowaniu naszych najmłodszych rodaków do życia marzeniami z 5 wybranych Szkół Podstawowych/ Domów dziecka (bądź innych miejsc zrzeszających super dzieciaki) w okolicach Trójmiasta i Warszawy. Opowiem im po co się starać, jak mądrze się uczyć, aby wykorzystać swój potencjał i iść przez życie w laserowym skupieniu, tak aby uczynić świat lepszym miejscem poprzez nieustanne stawanie się lepszą wersją siebie i życie marzeniami, umiejętnie przekutymi w cele.
  • 20 000 PLN – OGAR(ek) system odwiedza 10 miejsc zrzeszających super dzieciaki w okolicach Trójmiasta i Warszawy!
  • 25 000 PLN - OGAR(ek) system odwiedza 20 miejsc zrzeszających super dzieciaki w okolicach Trójmiasta i Warszawy!

Nazywam się Krzysztof Kuich, mam 28 lat i zajmuję się bezbłędnym marzycielstwem i przekuwaniem marzeń w rzeczywistość.

W moim życiu już wiele razy słyszałem, że marzenia są dla głupców, ludzi, którzy mają nierówno pod sufitem albo zwyczajnie dla wariatów. Wygląda więc na to, że możesz nazwać mnie głupim wariatem co ma nierówno pod sufitem, bo ja właśnie żyję swoimi marzeniami i będę je spełniać do końca swoich dni!

Przez większość życia byłem zwykłym, niczym niewyróżniającym się chłopakiem znad morza. Dobrze się uczyłem, przeszedłem przez system polskiej edukacji, po drodze odbyłem rok studiów w Danii na Erasmusie, później staż na Węgrzech, tak aby na koniec dostać „dobrą pracę” w dużej korporacji w Warszawie. W ideale przyjętego stereotypu pozostało mi jeszcze tylko kupić dom, samochód, znaleźć żonę i dzieci... a na koniec posadzić drzewo.

Nie mam domu, żony ani dzieci. Mam za to wspaniałą dziewczynę, a moim pierwszym samochodem była rajdówka, przed nim był motocykl. Stereotyp został złamany, nadszedł koniec świata… i co teraz? Teraz chłonę życie i pragnę, aby czas ulatywał wolniej, bo mam tyle pomysłów do zrealizowania!

ZNUDZIŁO MI SIĘ JUŻ ŻYCIE CELAMI, MARZENIAMI I OCZEKIWANIAMI INNYCH LUDZI. Czas zacząć spełniać swoje!

OGAR system to mój autorski program, który ma na celu dokonanie przełomu w życiu osoby, z którą pracuję. Poprzez lata doświadczeń w spełnianiu własnych marzeń, sprawdziłem to, co działa, a co nie i potwierdziłem to na grupie śmiałków, których życie się odmienia. Więcej o programie dowiesz się na stronie www.ogarsystem.pl

Dołącz do akcji na FB: www.facebook.com/ogarsystem/

Zadanie dzieli się na 2 części:

1) ZEJŚCIE POD WODĘ I ZAPAMIĘTANIE POTASOWANEJ TALII KART

  • Mam za zadanie nabrać jak najpotężniejszy wdech powietrza, jaki tylko mogę wykonać moimi płucami, zanurzyć się w jeziorze, zapamiętać 52 wcześniej potasowane karty i wynurzyć się, gdy zapamiętam całość lub… gdy zabraknie mi tchu,

2) WYJŚCIE NA POWIERZCHNIĘ I ODTWORZENIE UKŁADU 52 KART ZAPAMIĘTANYCH POD WODĄ

  • Gdy będę już na powierzchni, a w mojej głowie będzie huczeć od 52 kart, mam za zadanie odtworzyć je za pomocą drugiej talii kart, która zostanie mi wręczona przez sędziego. Będzie to nowa, zapakowana w folię talia kart, tak aby jej układ był „oryginalny”. Po sygnale startu mam za zadanie jak najszybciej ułożyć za pomocą świeżo odpakowanej talii kart, układ 52 kart, które wcześniej zapamiętywałem pod wodą.

Moim oryginalnym planem, było zapamiętanie oraz odtworzenie talii kart będąc pod wodą, korzystając ze sprzętu nurkowego, czyli suchego skafandra oraz butli z powietrzem. Przy starych założeniach, mając stały dopływ powietrza do płuc, mogłem nieprzerwanie być skupionym na zapamiętywaniu talii kart pod wodą. Planowałem zrobić to na -18 m w jeziorze. Wszystko brzmiało ładnie, pięknie i możliwie, aż do… pierwszej odpowiedzi na aplikację z „Guinness World Records”, gdzie odrzucono mój wniosek.

Nie poddałem się jednak i zmodyfikowałem swoje założenia. Ponownie został odrzucony, lecz tym razem zaproponowano, mi, abym zapamiętał talię kart bez sprzętu do oddychania, będąc zanurzonym w wodzie i odtworzył ją na powierzchni na czas. Pamiętam ten moment dokładnie, opierałem się o motocykl na parkingu, było wczesne popołudnie, słońce przygrzewało. Poczułem wtedy jak gorąc mojego serca topnieje, moje gardło się zawęża, brzuch zaciska, a przed moimi oczami przewija się czarny scenariusz. Kilkanaście kilometrów później przemierzonych motocyklem, wszystko wróciło na miejsce i postanowiłem wtedy, że to zrobię. Koniec, kropka.

Wszystko w życiu jest możliwe tylko wtedy, gdy BARDZO, BARDZO czegoś chcesz. Ja właśnie tak BARDZO, BARDZO tego chcę, że nie rozpatruję opcji, że nie da się tego zrobić. Pytanie, które sobie zadawałem to JAK. Rzecz, którą chcę zrobić jest niezwykle wymagająca, ale o tym poniżej!

Trening pamięci można przyrównać do podnoszenia sztangi na siłowni. Trzeba wykonywać go systematycznie, wykonywać powtórzenia, zdrowo się odżywiać, dawać organizmowi odpowiednią ilość odpoczynku i nieustannie polepszać swoje wyniki.

Połączenie tego z „freedivingiem”, czyli technikami „nurkowania swobodnego na wstrzymanym oddechu” okazało się znacznym wyzwaniem. To wyzwanie to mój cel, dzięki któremu mogę zmierzyć się z własnymi lękami i pokonać własne niedoskonałości.

Moje treningi to seria sesji zapamiętywania talii kart w warunkach domowych, dodatkowo poszerzanie tolerancji na dwutlenek węgla poprzez wstrzymywanie oddechu wg specjalnego treningu oddechowego, aż po moment zapamiętywania kart na basenie na jednym wdechu z obciążeniem.

Gdy po raz pierwszy trener powiedział mi, że po kilku tygodniach treningu będę w stanie wstrzymać oddech na kilka minut, uniosłem tylko lekko brwi i modliłem się, aby to co mówi, było prawdą.

Gołosłowie pozostawiam tym, którzy wyrzucają z siebie słowa niczym bańki mydlane, które pękają po krótkiej chwili. W swoim życiu dokładam wszelkich starań, aby to co mówię, pokrywało się z tym co robię. Kiedy postanowiłem, że pojadę na Mistrzostwa Pamięci do Londynu, tak też zrobiłem. Gdy odkopałem swoje stare marzenie o tańcu, postanowiłem, że moim celem będzie nagranie własnego teledysku z choreografią. Z czasem nabierałem pędu, kolejne cele były większe, odważniejsze i trudniejsze, a zarazem przynoszące głębsze poczucie spełnienia: nauka hiszpańskiego i wyjazd na kurs językowy do Walencji, zakup samochodu rajdowego i starty w amatorskie lidze rajdowej, wyjazd na motorze po Europie czy trenowanie boksu tajskiego w Tajlandii. Po wykonaniu każdego z nich życie zaczęło nabierać nowych barw i smaków. Wtedy zrozumiałem, że zwykłe, szare życie nie jest dla mnie i zacząłem pracować nad receptą na tę przypadłość.

OPISY DODATKOWE DO NAGRÓD

NAGRODY CENTRUM NURKOWEGO TRYTON (kliknij na linki do opisów):

Intro nurkowe/ scuba review 

Gra w podwodną "WOJNĘ" w karty (obejrzyj wideo do końca)

GRY FIRMY TREFL:

PLANSZÓWKI (kliknij na linki do opisów):

 

KOLEJKA

STAR WARS BATTLE

KALAMBURY DE LUXE

JISHAKU

ATLANTYDA

5 SEKUND

PRL – PLANSZOWA ROZRYWKA LUDOWA

KARCIANKI (kliknij na linki do opisów):

Boss Monster

Korsar

Pentos

Steam Park

SPRZĘT OD FIRMY TUSA:

FAJKA NURKOWA MODEL SP-460 (Antyalergiczny, wysokiej jakości ustnik i giętkie połączenie. Kanał odpływowy o dużej objętości i zawór oczyszczający dla łatwego oczyszczania.)

Zestaw do snurkowania (snorkelingu) TUSA Mini-Kleio Dry Combo UC-2022

Zestaw do snurkowania  (snorkelingu) Tusa Imprex 3-D Dry Combo UC-3325

Zestaw do snurkowania  (snorkelingu) TUSA Serene UC-1625

Zestaw do snurkowania UP-0201 MINI-KLEIO HYPERDRY

Zestaw: Maska nurkowa TUSA M-210 PANTHES + Fajka nurkowa Tusa SP-460 Imprex HyperDry

Zestaw: Maska nurkowa TUSA M-41 Freedom Quad + Fajka nurkowa Tusa SP-460 Imprex HyperDry

Torba nurkowa TUSA BA0201

 KURS PAMIĘCI OD ECCE HOMO XXI:

HiMemory Ucz się i baw

Nie trać życia na uczenie się! „HiMemory. Ucz się i baw!”. Wszechstronny trening pamięci z elementami twórczego myślenia i autorozwoju.

Skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania:

email: krzysiek (@) ogarsystem.pl

www.ogarsystem.pl

www.facebook.com/ogarsystem/

Chcę zainspirować swoją postawą do tego, że można żyć marzeniami i to wcale nie takie trudne. Zdecydowałem się zebrać pieniądze publicznie, aby dotrzeć do jak największej ilości Polaków, aby poruszyć ich umysły i podważyć status quo jakości prowadzonego życia, pokazać, że może być ciekawsze!

Uważam, że czas otworzyć dialog w temacie życia marzeniami i poszukuję wszystkich tych, którzy czują, że chcą się stać częścią tej zmiany.

Nagrody zostaną wysłane do Ciebie drogą elektroniczną/ pocztą tradycyjną (produkty zostaną wysłane na Twój koszt) tak szybko jak to możliwe, całość nie powinna potrwać dłużej niż 2-3 tygodnie, choć obiecuję, że wysłanie produktów po akcji będzie moim priorytetem!

Jeśli wybrałeś nagrodę związaną z nurkowaniem, otrzymasz na swój email bezpośredni kontakt do Centrum Nurkowego Tryton, gdzie będziesz mógł/ mogła umówić się na odbiór/ wykonanie swojej nagrody. Vouchery są ważne 1 rok od daty ich otrzymania (jedynie wejściówka na bazę nurkową jest ograniczona bieżącym rokiem).

Jeśli wybrałeś nagrodę "gra planszowa" Trefla, otrzymasz email od portalu Polak Potrafi, w którym skierujesz do mnie odpowiedź ze wskazaniem, która gra Cię interesuje. Ja przekażę dalej zlecenie do grupy Trefl i po otrzymaniu planszówek, prześlę je dalej do Ciebie.

Elementy graficzne: 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.07.2016 15:03