Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RedSmokeFestival

RedSmokeFestival

Pleszew

Red Smoke Festival powstał w 2013 roku. Zorganizowali go Łukasz Jankowski i Jędrek Wawrzyniak, muzycy z lokalnego zespołu. Pomysł narodził się gdy sami chcieliśmy wydać demo/płytę i coś osiągnąć, jednak okazało się, że to nie łatwe. Dlatego chcieliśmy dać szansę innym młodym zespołom aby miały one możliwość dobrego startu w muzycznym świecie. Nam organizacja dała dużo satysfakcji i wiele wspaniałych znajomości. Dlatego w tym roku także organizujemy nasz festiwal, jednak chcemy zrobić to lepiej i z większym rozmachem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

212 PLN z 5000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.04.2014.

Red Smoke Festival

O projekcie

 

Red Smoke Festival 2014

 red

Przybywajcie 25-26 lipca 2014 do pleszewskiego amfiteatru na RED SMOKE FESTIVAL. Bierzcie znajomych, rodziny, zwierzęta.

 

Co to jest Red Smoke Festival?

Red Smoke Festival to impreza o własnym klimacie, poświęcona jest przede wszystkim muzyce autorskiej od sabbatowskich brzmień przez hard rockowych klasyków jak Led Zeppelin czy Deep Purple, aż do Motorheadowej jazdy. Muzyka ta zainspirowała muzyków na całym świecie do ewolucji gatunków i powstania wielu nowych. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, a my gwarantujemy, że będzie to muzyka w najlepszym wydaniu!

Ideą festiwalu jest pomoc w wypromowaniu młodych zespołów. Sami jesteśmy muzykami i wiemy jak ciężko jest się wybić, czy nawet nagrać profesjonalny materiał. My dajemy taką możliwość, a dodatkowo oferujemy wszystkim dwa dni dobrej muzyki na żywo i zabawy w niepowtarzalnym klimacie.

W pierwszy dzień najważniejszą atrakcją będzie bitwa kapel z całej Polski, a jest o co się bić! Główną nagrodą jest nagranie SINGLA w profesjonalnym studiu! Drugi dzień to przede wszystkim występy Gwiazd. A mamy w zanadrzu naprawdę świetne kapele ale z oficjalnym ogłoszeniem poczekamy do końca projektu. Będzie to główna nagroda niespodzianka dla Was!

Red Smoke Festival to nie tylko koncerty. Czeka was wiele innych atrakcji jak konkurs fotograficzny, Mistrzostwa Air Guitar, Guitar Hero, koncerty klasyków rocka na dużym ekranie, konkursy, dobre jedzenie oraz oczywiście zabawa w dobrej atmosferze. Ale czy to wszystko się uda? To już zależy od Was!

To my organizatorzy

Redsmokefest


Co dalej?

Korzystając z naszego doświadczenia z poprzedniej edycji w 2013 roku, chcemy zorganizować jeszcze lepszą i bogatszą imprezę. Nowością w tym roku mają być występy znanych zespołów i pomniejsze inne atrakcję.

Dla nas najważniejszy jest profesjonalizm i dobra jakość, dlatego mierzymy wysoko, a dzięki naszej ciężkiej pracy wiemy, że jesteśmy w stanie osiągnąć cel. Przy okazji czerpiemy z tego przyjemność, a efekty dają nam satysfakcję.

My już działamy! Prowadzimy negocjacje z zespołami, projektujemy gadżety, załatwiamy nagrody, opracowaliśmy już strategię reklamową, mamy nagranie singla, zielone światło od miasta, a także ludzi chętnych do pracy!

Jako, że nie czerpiemy z naszego festiwalu żadnych zysków, w tym roku nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo całego przedsięwzięcia. Prosimy o wsparcie, a w zamian możemy zagwarantować wspaniałą imprezę muzyczną oraz nagrody!

Poprzednia edycja już jest dla nas sukcesem ponieważ trzy zespoły, które u nas grały wydały już swoja płytę!

A to nasza zeszłoroczna ekipa techniczna  

 crew

 Kilka materiałów z poprzedniej edycji

Relacja z Red Smoke Festival 2013 

https://www.youtube.com/watch?v=QZohHoP2xEE

Oficjalne materiały promocyjne

 

http://www.youtube.com/watch?v=DFtOEf-OF1o 

http://www.youtube.com/watch?v=zpNRD9LQaxI

 

Jeszcze kilka zdjęc z poprzedniej edycji.

Red Smoke

Red Smoke

red smoke

red

red

red

air guitar

red

red

Pozdrawiamy i liczymy na wsparcie!

Jędrek Wawrzyniak

Łukasz Jankowski

 

Media o Twoim projekcie:

Kręciołatv wspiera wydarzenia kulturalne!

kreciola.tv | 2014-03-11

Projekt Polak Potrafi powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły. To innowacyjna na polskim rynku platforma, która pomaga uzyskać niezbędne w tym celu finansowanie społecznościowe.

Red Smoke Festival potrzebuje Waszego wsparcia!

pleszew.naszemiasto.pl | 2014-03-09

25 lipca rozpocznie się w Pleszewie druga edycja dwudniowego święta dla miłośników ciężkiego brzmienia. Red Smoke Festival potrzebuje jednak finansowego wsparcia. Jego organizatorzy biorą udział w projekcie PolakPotrafi.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.04.2014 18:06