Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jurek Daszkowski

Jurek Daszkowski

Kraków

Pierwsze słowo o mnie to wielka pasja do gór, natomiast w życiu zawodowym jestem programistą front-end. Uprawiam aktywnie lub uprawiałem wiele sportów takich jak windsurfing, wspinaczka, kajakarstwo górskie, turystyka górska itp. To co łączyło jednak wszystkie te pasje w jedną całość były góry! Po 2,5 roku pracy w dużej korporacji postanowiłem spróbować własnych sił i zarabiać na własny rachunek, dlatego też postanowiłem pracować jako freelancer. Tak właśnie rozpoczęły się prace nad portalem Razemnaszlaku.pl, pomysłu który zrodził się w mojej głowie ok. 3 lat temu dziś staje się częścią społeczności internetu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

266 PLN z 6000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2014.

Razemnaszlaku.pl - Portal Turystyki Górskiej

O projekcie

 

Logo

 

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy wielkimi pasjonatami turystyki górskiej! Natomiast w życiu zawodowym jesteśmy programistami, którzy wpadli na pomysł stworzenia internetowej platformy o tematyce szeroko pojętej turystyki górskiej.

Jurek Piotrek

Czym jest Razemnaszlaku.pl?

Razemnaszlaku.pl jak głosi nasze motto: Portal o górach, tworzony przez ludzi gór, dla ludzi gór. Czyli uniwersalna internetowa platforma budowana przez społeczność ludzi pozytywnie zakręconych  w temacie turystyki górskiej. Każdy może stać się członkiem tej społeczności, tym samym wspólnie budując ten portal.

stan obecny

 

Jaki jest obecny stan Razemnaszlaku.pl?

Co chyba najważniejsze, obecnie portal Razemnaszlaku.pl jest już dostępny dla każdego!

Link: http://razemnaszlaku.pl

Z nadejściem wiosny udało się nam uruchomić portal, wraz z podstawową oferowana funkcjonalnością (Społeczność, Baza noclegowa, Mapy, Encyklopedia szlaków oraz Wydarzenia). Wszystko zebrane w czytelny sposób tak by móc szybko i sprawnie odszukać interesujące was informacje. W każdym momencie możesz zalogować się na portalu razemnaszlaku.pl i korzystać z zamieszczonych tam informacji!

 

Mapy

 

Dlaczego potrzebujemy waszej pomocy?

Sam pomysł oraz dziesiątki nieprzespanych nocy spędzonych na pisaniu kodu to jednak nie wszystko co jest potrzebne do stworzenia i utrzymania tak dużej platformy internetowej. 

Sam sprzęt w postaci chociażby mobilnych kamer (niezbędnych przy zbieraniu materiału do wideo-relacji), dysków twardych do gromadzenia wielu Gb materiałów lub zakup odpowiednich licenacji na mechanizmy wykorzystywane w portalu. To wszystko spore wydatki finansowe, które bez waszej pomocy będzie nam bardzo trudno zdobyć.

Wydarzenia

 

Na co potrzebne nam fundusze?

Wszystkie zdobyte z waszą pomocą środki chcielibyśmy przeznaczyć bezpośrednio na sprzęt i materiały służące rozbudowie funkcjonalności oraz ilości informacji zamieszczonych na portalu. A teraz konkrety:

  • Zakup dodatkowych mobilnych kamer GoPro pozowli nam na znaczne zwiększenie ilości zbieranego materiału z szlaków, tym samym większą liczebność zamieszczanych filmów prezentujących walory szlaków.
  • Zakup profesjonalnego oprogramowania do obróbki filmików, czyli chcemy by wrażenia z przeglądanych przez was filmów były jeszcze lepsze.
  • Zakup dysków twardych służących do gromadzenia wielu GB zebranego materiały filmowego z szlaku.
  • Niewielkie wynagrodzenie dla kół turystycznych, które biorąc udział w projekcie pomagają nam zbierać cenne materiały filmowe z szlaku. W pojedynkę niestety nie jesteśmy w stanie osobiście nagrać wszystkich szlaków w Polsce!
  • Zakup licencji na możliwość udostępniania wszystkich map turystycznych online, tak by wszystkie mapy pozostawały całkowicie darmowe dla użytkownika.

 Video relacje z gór

 

Przykładowe filmiki które dotychczasowo zrealizowaliśmy:

 


 
 

 

Link do reszty filmów: http://razemnaszlaku.pl/encyklopedia-szlakow.html

Schroniska PTTK

Wspólnie możemy znacznie więcej!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2014 18:06