Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

Brodnica

Nazywam się Maciej Zieliński, pochodzę z Brodnicy. Mam 24 lata i obecnie mieszkam i studiuję w Toruniu.

Mam wiele zainteresowań, ale najbardziej ciągnie mnie do mikrofonu. Nie mam aspiracji na karierę muzyczną, ale lubię od czasu do czasu pobawić się dźwiękiem.

Od zawsze działam społecznie, dlatego też w mojej głowie rodzą się różne pomysły - mniej lub bardziej realne :)
Obecnie największym projektem, który tworzę od kilku lat, jest Charytatywny Koncert Świąteczny "Raz Do Roku" w Brodnicy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2961 PLN z 2500 PLN

53 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2017.

Raz Do Roku - V Charytatywny Koncert Świąteczny

O projekcie

to cykl charytatywnych koncertów świątecznych odbywających się w Brodnicy. Impreza już od pierwszej edycji, czyli od 2013r., przyciąga wielu słuchaczy. Zespół, który tworzy to wydarzenie, jest mieszanką profesjonalistów i amatorów, ludzi młodych i młodych duchem 😊 Łączy nas miłość do muzyki i chęć niesienia pomocy innym, właśnie dlatego bilety na koncert są darmowe, a w czasie trwania imprezy przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy, które następnie przekazujemy na konto Domu Dziecka w Brodnicy.
Minione edycje koncertu były tak wyczekiwane przez mieszkańców Brodnicy, że mogliśmy wystąpić dla pełnej sali kilka razy jednego dnia.DARMOWE bilety można odbierać w portierni Brodnickiego Domu Kultury.

 

Oprócz kilkunastu wokalistów ze sceny można usłyszeć następujące instrumenty:


Po zejściu ze sceny zbieramy datki do puszek na prawach zbiórki publicznej, zarejestrowanej w MSWiA. Żaden z występujących nie czerpie korzyści majątkowych z tej imprezy, a żaden widz nie płaci za wstęp.

 

Dotychczas, dzięki naszym widzom udało nam się zebrać 18.848,31zł dla Domu Dziecka. Dzięki temu dzieciaki już kilka razy miały nieco ciekawsze wakacje 🎅


Tak długo, jak było to możliwe, staraliśmy się pokrywać koszty organizacyjne z własnych kieszeni, jednak z roku na rok impreza się rozrasta.

 

Dlatego tym razem prosimy Was o pomoc, bez której sobie nie poradzimy.

 

Mamy coraz większe potrzeby techniczne, którym może sprostać jedynie profesjonalna firma nagłośnieniowa, a to generuje niemałe koszty.
Na scenie gościnnie wystąpią muzycy z różnych krańców Polski. Oczywiście zgodzili się wystąpić pro bono, natomiast poczuwamy się do zwrócenia im kosztów dojazdu i zakwaterowania.
Przygotowanie scenografii również wymaga nakładów finansowych.

 

Opisane powyżej koszty prezentują się następująco:


Tak. Rok temu zagraliśmy 2 razy i zebraliśmy do puszek ponad 6 tys. zł. W tym roku zagramy aż 3 razy, dlatego spodziewamy się, że wynik zbiórki dla Domu Dziecka w Brodnicy będzie znacząco większy od kosztów organizacyjnych.

 

Koszty związane z przeprowadzeniem wszystkich prób pokrywamy z własnych środków finansowych, stąd nie mamy ich wiele na organizację samego koncertu. Znalezienie sponsorów nie należy do najprostszych zadań, dlatego liczymy także na Wasze dobre serca. Pomóżcie nam uczynić ten koncert wspaniałym wydarzeniem nie tylko dla występujących i widzów, ale także dla dzieciaków z Domu Dziecka, które są razem z nami w czasie trwania koncertu. Tak ciepły gest z pewnością rozgrzewa ich serca jeszcze bardziej niż nasze i pozwala im poczuć magię świąt Bożego Narodzenia 😊


Tak wygląda plan pozyskania środków finansowych:


Wszystkie zebrane pieniądze powyżej założonej kwoty zostaną przekazane na konto Domu Dziecka razem z pieniędzmi ze zbiórki, która odbędzie się w trakcie koncertu.

Nieważne, czy chcesz wpłacić symboliczną złotówkę, dziesięć czy pięćset złotych - każdy wyraz wsparcia jest dla nas równie ważny.
W czasach, gdy tak bardzo narzekamy na otaczającą rzeczywistość, cały proces tworzenia tego koncertu przywraca nam wiarę w człowieka. Zdarzało się bowiem, że przypadkowi ludzie widząc naszą pracę, przystawali i pomagali nam choćby w przygotowaniu scenografii.
Jeśli czujesz taką chęć, włącz się w naszą akcję i Ty! 😊


Przygotowaliśmy kilka ciekawych pakietów - dostępnych w panelu po prawej stronie - dla tych, którzy chcą nas wspomóc:

fot.: Robert Bierwiaczonek; wideo: Eltronik Sp. z o. o.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2017 22:10