Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kino Zorza

Kino Zorza

Rzeszów

Kino Zorza jest prowadzone przez Regionalną Fundację Filmową w Rzeszowie. Jest to najstarsze kino w regionie. W tym roku obchodzić będzie 65-lecie działalności. Jest to jedyne zachowane kino studyjne z dawnych lat, które dla wielu osób starszych ma ogromne znaczenie sentymentalne, zaś dla młodszych jest podróżą w przeszłość. Mimo to kino zawsze starało się iść z duchem czasu i tak w 2016 roku pojawił się w nim projektor 4D i 3D, który zapewnia widzom wspaniałą jakość seansów. Tradycją kina stały się wtorkowe spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego, cykl Zorza w ciemno oraz comiesięczne Babskie Wieczory.

Jesteśmy kinem, w którym oprócz komercyjnych filmów przeznaczonych dla szerszego grona publiczności, oferujemy również ambitne ekranizacje nagradzane na międzynarodowych festiwalach. Filmy, których widz z pewnością nie znajdzie w multipleksach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6169 PLN z 60000 PLN

102 Wspierający

21 dni do zakończenia

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.03.2021.

Ratujmy Kino Zorza w Rzeszowie

RSS

Brak wpisów!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.03.2021 18:06