Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Szatecki

Robert Szatecki

Warsaw, Poland

Witajcie! Od 20 lat zajmuję się walkami rycerskimi, choć w tym czasie wygrałem kilkaset walk i zdobyłem medale na Rycerskich Mistrzostwach Świata to najważniejsze jest to, że dzięki budowie Centrum Dawnych Sztuk Walk przerobiłem pasję w sposób na życie. Sami się przekonajcie i dołączcie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14396 PLN z 12000 PLN

77 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.04.2021.

Ratowanie Centrum Dawnych Sztuk Walk

O projekcie

2020 to był trudny rok a niestety zapowiada się, że 2021 także nie będzie łatwy dla branży sportowej. Jak się można było spodziewać cała ta sytuacja bardzo dotknęła naszą salę treningową. Przedłużający się lockdown nie tylko uniemożliwił normalnie prowadzenie zajęć to jeszcze wstrzymał  jeden z naszych najważniejszych projektów - Stalową Arenę.  Na dzień dzisiejszy nie wiemy co będzie dalej a mimo wpłat członkowskich naszych klubowiczów i w związku z tym cześciowego regulowania należności nadal wisi nad nami zadłużenie za najtrudniejsze miesiące. Podjęte starania o obniżce czynszu spełzły na niczym i mimo trudnej sytuacji miesięcze koszty samej sali były na standardowym poziomie ponad 7000 PLN. A CDSW to przecież nie tylko treningi to promowanie dawnych sztuk walk, walk rycerskich, zdrowego i aktywnego stylu życia, kultury i tradycji.

 

Nie lubimy proszenia się o pieniądze za free dlatego u nas każde wsparcie wiąże się z nagrodą:). Na samym dole znajdziecie zdjęcia nagród ufundowane przez Medieval Armory i  Histfence.  Bardzo dziękujemy za wsparcie w tym trudnym okresie!

 

Chcecie się dowiedzieć wiecej o nas? Zapraszamy na nasze serwisy:

Centrum Dawnych Sztuk Walk - Strona wwwFanpage Facebook

Brothers of Steel - Strona wwwFanpage Facebook

Stalowa ArenaStrona www, Fanpage Facebook

 

Nasza pusta sala:

Zajęcia dla dzieci:

 Walki rycerskie:

Inne ciekawe zajęcia

Stalowa Arena:

 A oto i wyczekiwane przez Was zdjęcia nagród!

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.04.2021 18:06