Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

kgtomczyk

kgtomczyk

Warszawa, Polska

30 letnia kobieta, mama oraz żona! Pragnę całym sercem zajmować się w życiu tym co kocham czyli kartkami okolicznościowymi. Wierzę że mogę osiągnąć sukces potrzebny mi tylko dobry start!

www.znz.waw.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1203 PLN z 22000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 24.02.2018 22:10

Raj okolicznościowych cudów

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

 

 

 

 

 

Hej! Mam na imię Karolina. Jestem pełnoetatową mamą dwóch wspaniałych chłopców Arona i Alana oraz żoną z 13-letnim stażem . Pochodzę z Warszawy, tutaj też od zawsze mieszkam.

 

 

Artystyczna ze mnie dusza. Odkąd pamiętam uwielbiam tworzyć – malować, rysować, rzeźbić, odnawiać stare przedmioty. Słowa które trafnie to opisują  -   Życie to moja pasja, pasja to moje życieOd dawna wiedziałam, że muszę znaleźć coś, co uczyni moje życie satysfakcjonującym i spełnionym. Potrzebowałam przestrzeni do samorealizacji. Ten czas nadszedł, mam pomysł jak tego dokonać. Chcę otworzyć własną pracownię. Miejsce, w którym każdy, kto poszukuje niebanalnej kartki na absolutnie każdą okazję, znajdzie coś wyjątkowego i zaprojektowanego według jego oczekiwań.

 

 

 

Otworzenie własnej pracowni wiąże się ze znacznym nakładem finansowym.  Sama nie jestem w stanie zdobyć takich pieniędzy. Koszty początkowe niezbędne na zakup plotera, gilotyny i pozostałych elementów wyposażenia oraz najmu lokalu i opłat to około 24000 złotych. Taka suma pozwoliłaby mi na spełnienie marzenia o posiadaniu własnej pracowni.

 

 

 

Wykonałam już dużą ilość kartek, pudełek z życzeniami i każde z nich było inne, niepowtarzalne. Osoby obdarowane moimi pracami są wyjątkowymi ludźmi, każdy ma własny gust, różnią się charakterem i wyglądem. I tak jak nie ma dwóch jednakowych osób, tak nie robię dwóch jednakowych kartek. Każdy zasługuję na tę własną, zrobioną z myślą o jego potrzebach. Chciałabym, aby pracownia miała też mały warsztat plastyczny, w którym dzieciaki mogłyby stworzyć swoją własną kartkę okolicznościową. Moje plany są sprecyzowane, wiem jak przejść do ich realizacji, ale aby mogły się spełnić potrzebuję Waszej pomocy. Posiadam własny ploter, komputer i drukarkę.

 

 

 

 

Do pracy w domu i działalności hobbystycznej to wystarczająca ilość narzędzi,  jednak to za mało, żeby zająć się produkcją na poważnie, w ramach własnego biznesu.

 Wymarzone miejsce dla mojej pracowni to tętniąca życiem artystycznym dzielnica Warszawy – Praga. Przepiękne kamienice tworzą  niepowtarzalny klimat, w jednej z nich oczami wyobraźni widzę swój warsztat, a nad witryną szyld Raj Okolicznościowych Cudów. Pracownia powstanie na przełomie kwiecień-maj 2018 roku, jej każdy krok rozwoju będzie można na bieżąco oglądać na kanale you tube. 

 

 

 Pierwsza kartka - czyli jak to się zaczęło...

 

 Pierwszą kartkę stworzyłam już kilka lat temu ale dokładnie ją pamiętam.  Od podstaw stworzona ręcznie, dokładnie przemyślana i wykonana z największą starannością. Była to kartka z okazji osiemdziesiątych urodzin babci mojego męża. 

 

Kolejną wykonałam na tę samą uroczystość  - poprosił o nią  przyjaciel naszej rodziny.  Później o posiadaniu niepowtarzalnej kartki zamarzyła moja mama i tak zaczęła się moja przygoda z tworzeniem kartek okolicznościowych. Wkładam w to całe swoje serce, więc pewnego dnia zdecydowałam się zainwestować w ploter do użytku domowego, aby poprawić jakość ich wykonania. Dziś nie wyobrażam sobie tworzenia bez niego. Dzięki temu że moje prace są tak staranne i wyjątkowe mam mnóstwo zamówień od krewnych i znajomych. Proszą bym robiła kartki, pudełka i zaproszenia dla nich samych, dla ich rodzin, znajomych. I STOP! Tu pojawia się problem - brak miejsca oraz firmy dzięki której mogłabym robić to co kocham i uszczęśliwiać przy okazji innych ludzi. Swoim zaangażowaniem  w wykonanie każdej kartki, zapracowałam  na uznanie w oczach każdej osoby, której ofiarowałam mój wyrób.  Każda z nich wraca za jakiś czas po wyjątkowy podarunek dla kogoś bliskiego.

 

 

 Pracownia, sklep - czyli ?

Pracownia i sklep "Raj okolicznościowych cudów" to miejsce gdzie będzie można kupić również wyjątkowy prezent - wyjdziemy z " raju " w pełni usatysfakcjonowani z piękna kartką i idealnym prezentem.Bedę wspierała osoby tworzące wyjątkowe rękodzieło i dam im możliwość reklamy oraz sprzedaży własnych produktów w moim sklepie. W mojej pracowni młode talenty czyli dzieci będą mogły stworzyć własne wyjątkowe kartki, specjalny kącik dla nich będzie wyposażony w odpowiedni do wieku asortyment .

 

Czemu PolakPotrafi.pl ?

Wybrałam portal PolakPotrafi ponieważ wielu moich znajomych słyszało już wcześniej o tym portalu, doradzili mi udział właśnie w nim a ja  postanowiłam że spróbuje. Dzięki wsparciu przez załogę PolakPotrafi podczas tworzenia projektu, teraz jestem pewna że mój wybór był strzałem w 10 !

 

 

 Kwota 22 tys zł - na co będzie przeznaczona ?

Kwota obejmuje wynajem lokalu i jego remont, zakup plotera, drukarki, komputera, mebli, szyldu reklamowego, gilotyny, wyposażenia pracowni w potrzebne materiały do produkcji oraz aranżację kąciku artystycznego dla dzieci.

 

 Jeśli udałoby mi się zebrać większą kwotę pieniądzy to zostanie ona przeznaczona na dodatkowy ploter tłocząco-kreśląco-perforująco-grawerujący. 

 

 Zobacz mój profil na fb 

 https://www.facebook.com/Raj-Okoliczno%C5%9Bciowych-Cud%C3%B3w-388812251560874/

 

Dla osoby , która zechce mnie wesprzeć w realizacji marzenia przewidziałam nagrody: wyjątkowe kartki,pudełka z życzeniami wykonane na specjalne zamówienie oraz wizyty w mojej przyszłej pracowni, z możliwością stworzenia własnych kartek. Nagrodą jest również wpis na pamiątkowej tabliczce, w specjalnej ramie  i wiele innych nagród...

 

 

Kartka 4A

 

 

 

  

 

  

 

 

 

  

  

Kartka wielkanocna wym. 13,5x13,5 

 

Kremowa kartka na ślub

Kartka Pierwsza Komunia Święta 

Bukiet kwiatów 

Kartka dla fryzjerki 

.............................................................................................................

 

 Pudełeczko z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wymiary pudełeczka 10x10 cm. Pudełeczko zawiera kieszonkę na pieniądze, pudełeczko na prezent oraz puste miejsce na wpisanie życzeń. 

.....................................................................................................

 

  www.znz.waw.pl

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Marzy o otwarciu pracowni. Uda się - jeśli pomożemy

wio.waw.pl | 2018-01-11

Karolina Tomczyk jest mieszkanką Białołęki. Pełnoetatowa mama dwóch wesołych chłopców: Alana i Arona. Żona z 13-letnim stażem. A do tego artystka, bo trudno nazwać ją inaczej patrząc na jej dzieła. Każda ze stworzonych przez nią okolicznościowa kartka czy pudełko jest wyjątkowa.