Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PZK X DEMO

PZK X DEMO

Trzcianka, Polska

PZK X DEMO - to projekt muzyczny który powstał naturalnie przez przyjaźń i bardzo podobne podejście do rapowania :) 13 tracków utrzymanych w klimacie lat 2000 daje fajny obraz rapowej Trzciamajki, plyta 200X to przekrój doświadczeń, marzeń oraz determinacji. Krążek promują już 3 teledyski, kolejny w drodze, jeśli chcesz nabyć płytę w przedsprzedaży i wesprzeć nas w zrealizowaniu kolejnego marzenia. Zapraszamy do współpracy !!!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2845 PLN z 2500 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.12.2019.

PZK X DEMO - 200X - przedsprzedaż i wsparcie płyty

O projekcie

Wyszliśmy na przeciw tym wszystkim którzy pytają nas o możliwość zakupienia krążka w przedsprzedaży, oraz tych którzy pytają jak nas wesprzeć. Dajemy wam możliwość zamówienia płyty przez polakpotrafi.pl w różnych konfiguracjach i z  różnymi dodatkami jak i również dla tych którzy chcą nas poprostu wesprzeć.

W pakietach z nagrodami przewidziane są takie oto koszuleczki:

    

Zbiorke organizuje duet Pzk X Demo, caly budzet wydania plyty oscyluje okolo kwoty 5000zl. Wasze wsparcie jest nieocenione przy tym projekcie, a za kazda wplate przewidujemy nagrody :) premiera plyty przewidziana jest na 13 grudnia wiec nagrody beda wyslane przed premiera :)

 W razie pytan dajcie znac na fanpagu pzk_rap na facebooku

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.12.2019 22:10