Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wydział Starszoharcerski GK ZHP

Wydział Starszoharcerski GK ZHP

Warszawa

Jesteśmy grupą instruktorów, których osobowości i temperamenty to tygiel rozmaitości tworzących razem niezwykłą energię. Pragniemy wpuścić ją w ruch HS tak, by drużynowego wspierały silne zespoły z prawdziwego zdarzenia; by program drużyn HS był inspirujący i stymulował do działania, by instruktorzy HS otrzymywali solidne szkolenie i mogli się rozwijać; byśmy wszyscy doświadczając blasków i cieni naszych działań, mogli wymieniać się wiedzą i doświadczeniami i wreszcie – by wszelkie te działania wzmacniały ich tożsamość!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

411 PLN z 10000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.03.2013.

PZ-HS.COM - Scout it!

O projekcie

     Starszoharcerski świat czekał prawie 10 lat na to by wznowić organizację swoich zlotów - zlotów skierowanych do gimnazjalistów i ich harcerskich opiekunów z całego kraju! Razem możemy spełnić to marzenie!

http://www.harcerzestarsi.zhp.pl/files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/cele.JPGDLACZEGO TO ROBIMY?

- By SPOTYKAĆ się z ludźmi!

- By POZNAWAĆ na nowo to co nas otacza!

- By stawiać przed sobą coraz to nowe WYZWANIA!

- By ZMIENIAĆ świat na lepsze!

     Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego PZ-HS.COM, która odbywa się w terminie 1-5.05.2013 r. na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie będzie wydarzeniem, które nie tylko pozwoli na wzrost motywacji młodych ludzi do odkrywania i zmieniania swoich "małych ojczyzn" na lepsze ale także poprzez realizację aktywnych form programowych opartych na najnowszych technologiach pozwoli uczyć najważniejszych wartości moralnych i szacunku do tradycji.

http://www.harcerzestarsi.zhp.pl/files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/Scout%20it2!.JPG


DO KOGO KIERUJEMY TEN PROJEKT?


     Głównym odbiorcą naszego projektu są harcerskiehttp://www.harcerzestarsi.zhp.pl/files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/popierwsze.JPG zastępy w wieku gimnazjalnym z całej Polski, a także społeczność lokalna, która będzie angażowana podczas najróżniejszych akcji zewnętrznych (flashmoby etc.)

     Dlaczego akurat gimnazjaliści? Mówi się, że jest to grupa trudna i nierefermowalna - chcemy obalić ten mit pokazując, że ludzie w tym wieku są pełni inspiracji i potrafią przenosić góry!

CO Z PROGRAMEM?

    Program naszej imprezy opiera się jak sama nazwa wskazuje na dwóch głównych członach: HS - czyli HARCERZE STARSI i końcówce .COM od angielskiego słowa COMMUNITY oznaczającego SPOŁECZNOŚĆ.

    Ten zlot ma być miejscem do budowania właśnie tej Społeczności HS, która poprzez wymianę doświadczeń, naukę i zabawę pozwoli na zbudowanie mocnych więzi i wytworzenie wyjątkowo dużej dawki pozytywnej energii, którą dalej będzie można przenieść na całą Polskę!

    W programie imprezy przewidzieliśmy nie tylko odniesienia do Dnia Flagi Państwowej, ale także liczne gry miejskie, zdobywanie odznak PTTK, koncerty zespołów, gry fabularne, warsztaty inspiracji i wiele wiele innych form dzięki, którym młodzi ludzie będą mogli realizować Misję ZHP, która mówi o wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru poprzez stawianie wyzwań.

http://www.harcerzestarsi.zhp.pl/files/harcerzestarsi.zhp.pl/rozne/Scout%20it!.jpg     "Scout it!" czyli polub nasz harcerski styl życia i razem z nami zostawiaj ten świat lepszym niż go zastałeś! CZUWAJ!

Więcej informacji o projekcie możesz znaleźć na stronie internetowej: www.harcerzestarsi.zhp.pl!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.03.2013 00:12