Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rivfund

Rivfund

Poznań

Uważamy, że istnieje więź między twórcą produktu a użytkownikami, na których potrzeby on odpowiada. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na stworzenie kampanii i tym samym pokazanie naszego produktu innym ludziom. Mamy nadzieję, że wspólnie z waszą pomocą uda nam się sprawić, że nasza idea stanie się rzeczywistością. Wierzymy, że nasz produkt może zmienić życie ludzi na całym świecie dając im komfort w trakcie pracy oraz w domu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

600 PLN z 20000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.07.2020.

4TEXT: ultralekki PULPIT do książek

O projekcie

Ultralekki pulpit do książek 4text - pierwsza podręczna podpórka do dokumentów, książek i elektroniki. Nowoczesny, ergonomiczny design to inwestycja w twój komfort i zdrowie.

 

Wielofunkcyjność, lekkość i ergonomia. Przedstawiamy wam produkt, który łączy w sobie wszystkie te cechy – pulpit 4text. Ergonomiczny design zapewnia komfort w pracy z tekstem. Składana podstawka i lekka konstrukcja pozwolą Ci zabrać pulpit wszędzie i zawsze! 

 

Podczas pracy z tekstem przy biurku występuje tendencja do pochylania się nad tekstem, to zaś prowadzi do nawyku garbienia się. Pulpity do czytania 4text redukują ten nawyk, przez co pozytywnie wpływają na odcinek szyjny kręgosłupa. 

Na podstawie badań udowodniono, że kąt 45 stopni nachylenia tekstu w stosunku do podłoża - jest najzdrowszy dla naszego ciała. W oparciu o te dane stworzyliśmy nasz uniwersalny pulpit 4text. Ergonomiczny design sprawia, że czytany tekst umiejscowiony u dołu oraz w górnej części strony znajduje się w zbliżonej odległości od oczu użytkownika. Powoduje to mniejszy wysiłek mięśni oczu podczas czytania. Z tego powodu nasze pulpity szczególnie polecane są osobom starszym i słabowidzącym.

 

Martwisz się o zdrowie kręgosłupa swojego dziecka? Pulpit 4text jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Ergonomiczna podpórka redukuje nawyk garbienia się u dziecka, przez co pozytywnie wpływają na odcinek szyjny kręgosłupa. Pulpit 4text może posłużyć dziecku jako podpórka pod książkę w trakcie nauki, stojak na tablet, czy pulpit na nuty.

 

Wielofunkcyjność pulpitu 4text sprawia, że sprawdzi się także w biurze. Możesz go użyć jako podpórki pod notatki, książkę, tablet lub inne urządzenie elektroniczne. Pulpit zagwarantuje Ci komfort i efektywność pracy przez cały dzień.

Pulpit 4text w porównaniu do klasycznych podpórek wykonany został z nowoczesnych tworzyw, dzięki czemu łączy sobie lekkość i wytrzymałość. Dzięki zastosowanej powłoce pulpit 4text z łatwo utrzymać w czystości. W przypadku zabrudzeń, o które nietrudno w kuchni, wystarczy przetrzeć powierzchnię pulpitu wilgotną ścierką. Dodatkowo mechanizm przytrzymujący strony jest odporny na działanie wody. Pulpit 4text idealnie sprawdzi się jako podstawka pod książkę kucharską.

Lekkość i możliwość złożenia sprawia,  że możesz zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Dodatkowym elementem budowy pulpitu 4text jest unikalny mechanizm przytrzymujący kartki. Umożliwia on wygodne przytrzymanie stron bez zasłaniania tekstu. Mechanizm pozwala na obsługę pulpitu jedną ręką i czytanie bez zmiany pozycji. Świetne rozwiązanie dla osób lubiących czytać w łóżku lub wannie. Po złożeniu pulpit zajmuje mało miejsca i z łatwością mieści się w torbie lub plecaku.

Wielofunkcyjność pulpitu 4text sprawia, że jest on świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób pracujących z tekstem, ale także dla miłośników czytania książek w formie papierowej i elektronicznej. Pulpit może być używany jako podstawka pod książkę, notatki, czasopisma, nuty, tablet lub inne urządzenie elektroniczne.

Pulpit 4text dostępny jest w aż 30 różnych kolorach i wzorach. Z łatwością znajdziesz pulpit pasujący do twojego biura, jak też wystroju sypialni lub kuchni.

PODSTAWOWE WZORY

WEJDŹ

 

 

 

 

Historia produktu 

Tradycyjne podpórki do książek wykonane są zazwyczaj z drewna lub metalu. Są przez to ciężkie i mocno ograniczają w miejscu pracy. Dlatego zależało nam na stworzeniu pulpitu, który byłby lekki, a jednocześnie na tyle wytrzymały by utrzymać masywną książkę.

Pulpity powstały w oparciu o wyniki badań procesów związanych z czytaniem. Wykazały one związek między odległością oraz kątem nachylenia czytanego tekstu, a wysiłkiem mięśni oczu w trakcie czytania.

Podczas pracy z tekstem przy biurku występuje tendencja do pochylania się nad tekstem, to zaś prowadzi do nawyku garbienia się. Pulpity do czytania 4text redukują ten nawyk, przez co pozytywnie wpływają na odcinek szyjny kręgosłupa. Dodatkowo zapewniają właściwy kąt nachylenia płaszczyzny tekstu - 45 stopni. 

 

Pulpit 4text został wykonany z wytrzymałego tworzywa z grupy wielowarstwowych płyt przestrzennych. Dzięki temu waży zaledwie 160 g. Pomimo niewielkiej wagi pulpit bez trudu utrzyma książkę lub tablet o wadze 10 kg. 

 

Niewielki wymiar pulpitu 4text - 25x33 cm, a także możliwość złożenia sprawia, że z łatwością można go zabrać ze sobą wszędzie.

 

Nagrody

W ramach nagrody za wsparcie naszego projektu będziecie mogli jako jedni z pierwszych otrzymać nasz ultralekki pulpit 4text. Wielofunkcyjność pulpitu 4text sprawia, że jest on świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób pracujących z tekstem, ale także dla miłośników czytania książek w formie papierowej i elektronicznej. Nasz pulpit może być używany jako podstawka pod książkę, notatki, czasopisma, nuty, tablet lub inne urządzenie elektroniczne. Koszt wysyłki pulpitów został uwzględniony w kwocie wsparcia. Pulpity zostaną wysłane około 4 tygodni po zakończeniu kampanii (planowo wrzesień 2020).

 

Crowdfunding

Pierwsze nasze pulpity tworzyliśmy sami ręcznie dla naszych rodzin i znajomych. Szybko okazało się, że pulpit świetnie sprawdza się zarówno w biurze jak i domowym zaciszu, zapewniając komfort pracy z tekstem. Każdy kolejny prototyp staraliśmy się coraz bardziej optymalizować pod kątem ergonomii. W taki sposób powstał nasz pulpit 4text. Z czasem zauważyliśmy także, że istnieje więcej ludzi, którzy tak jak my cenią sobie komfort czytania.

Podbudowani tym zdecydowaliśmy się na stworzenie kampanii na Polak Potrafi i tym samym pokazać nasz produkt ludziom na całym świecie. Mamy nadzieję, że wspólnie z waszą pomocą uda nam się sprawić, że nasza idea stanie się rzeczywistością.

Wierzymy, że nasz pulpit  może zmienić życie ludzi na całym świecie dając im komfort w trakcie pracy oraz w domu. Celem naszej zbiórki jest sfinansowanie zakupu maszyn i materiałów, które umożliwiłyby nam produkcję pulpitów na dużo większą skalę. Pomagając nam sfinansować ostatni etap prac, jako pierwsi macie wyjątkową szansę na zdobycie naszego pulpitu 4text. 

 

Cel: 20 000 zł

Środki, o które się staramy pozwolą nam na dokończenie prac nad pulpitem, zakup materiałów potrzebnych do produkcji, a także zakup maszyn, które umożliwiłyby nam masową produkcję pulpitów.

 

Odwiedź nas!

Nasza strona internetowa

Facebook

Instagram

Pinterest

Twitter

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.07.2020 22:10