Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Mateusz Ogrodowczyk

Mateusz Ogrodowczyk

Poznań, Polska

Nazywam się Mateusz Ogrodowczyk. Od niedawna studiuję Informatykę na Wydziale Informatycznym Politechniki Poznańskiej, lecz już od paru ładnych lat trenuję łucznictwo, które jest moją największą pasją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3310 PLN z 3000 PLN

30 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 16.05.2018 22:10

TRAFIĆ DO CELU Puchar Świata w łucznictwie olimpijskim

O projekcie

"TRAFIĆ DO CELU"

pomóż mi zebrać fundusze na udział w I rundzie Pucharu Świata w łucznictwie olimpijskim w Szanghaju.

 

Nazywam się Mateusz Ogrodowczyk. Jestem studentem I roku informatyki na Politechnice Poznanskiej. Jedną z moich pasji jest gitara, której poświęcam każdą wolną chwilę znalezioną po treningu. Mniej więcej od 2006 roku trenuję w sekcji łuczniczej Organizacji Środowiskowej AZS Surma w Poznaniu, choć początek mojej kariery miał miejsce parę lat wcześniej, kiedy jako indianin broniłem balkonowej twierdzy mojego mieszkania posyłając strzałę za strzałą w okoliczne krzewy. Łucznictwo to moja największa pasja, która pozwala mi uwolnić się od problemów, ale też nierzadko spędza sen z powiek.

 

Rok 2018 rozpoczął się bardzo pozytywnie - po raz pierwszy udało mi się zakwalifikować do Pucharu Świata - imprezy najwyższego szczebla, zaraz po Olimpiadzie.To mój pierwszy krok na arenie światowej. Szukam wsparcia na pokrycie kosztów podróży i startu w zawodach.

 

Poniżej znajdują się moje dotychczasowe osiągnięcia:

 

2018

2017

2016

  • Mistrzostwa Europy Juniorów Rumunia | indywidualnie - 17 miejsce | drużynowo 6 miejsce

 

Jak już wspomniałem - to moja pierwsza rozgrywka na poziomie światowym, w której mam szansę rywalizować i uczyć się od największych 'szaleńców' łuczniczego świata. Szukam wsparcia na sfinansowanie udziału w tych rozgrywkach. Całkowity koszt to 6700PLN.

 

Teraz I runda Pucharu Świata, a za chwilę, chciałbym Wam napisać, kolejna i w końcu finał. Jeśli tylko uda mi się uzyskać Wasze wsparcie, zgromadzone pieniądze pozwolą pokryć prawie cały koszt biletu lotniczego - 3300PLN.

Jeżeli udałoby się zebrać więcej, nadwyżka zostałaby przeznaczona na kupno nowych strzał, których koszt to 2500PLN.

Ważna jest dla mnie każda złotówka. Szukam pomocy, by trafić do celu!