Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adrian Tyszkiewicz

Adrian Tyszkiewicz

Warszawa

Po kilkunastoletniej tułaczce po bankach i firmach sektora finansowego, niszcząc oczy nad setkami wykresów i tabel doszedłem do jednego wniosku: wszystko to jedna wielka ściema. Na szczęście moja rodzina od zawsze zajmowała się gastronomią i cukiernictwem, więc wróciłem do samego źródła.

Mój projekt, moje dziecko, to kwintesencja całego dorobku i doświadczenia dwóch, a może i więcej pokoleń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31 PLN z 10000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.09.2012.

Przywróćmy miastu pączka

O projekcie

Photobucket

Czy brakuje pączków na mieście?
Nie, ale pączek przez ostatnie lata został zaniedbany i doszło do sytuacji, że nigdzie się go dobrze nie robi. Zadajcie sobie pytanie: kiedy ostatnio jedliście dobrego pączka? Z drugiej strony pączek to nasz narodowy przysmak i ogromna większość go lubi. Skoro nie mogę liczyć na dobre pączki na co dzień, to będę je robił sam, dla siebie i dla Was.

Dlaczego pączek?
Tak się składa, że zajmuję się tym od kilku lat i wychodzi mi to bardzo dobrze. Jestem w trakcie organizowania niewielkiego punktu gdzieś w centrum, w którym będę smażył i sprzedawał najlepsze pączki w mieście. Potrzebne mi są fundusze i dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie do Was.

Co dalej?
Kiedy otworzę niewielki punkt z pączkami, stopniowo wprowadzę kolejne smakołyki. Ciasto drożdżowe, rogaliki drożdżowe z nadzieniem i babeczki z kruchego ciasta. Są zdania, że są to jeszcze lepsze produkty od mojego pączka.
Wesprzyjcie mój projekt i zostańcie współuczestnikami tego wyjątkowego projektu. Photobucket

Chcesz wiedzieć jak mi idzie? Naciśnij poniższy link!

www.facebook.com/PrzywrocmyMiastuPaczka

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.09.2012 18:06