Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wytworniamarzen

wytworniamarzen

Bydgoszcz

A gdyby tak podjąć wyzwanie i spróbować siebie uszczęśliwić? Co takiego stałoby się gdybyśmy postanowili żyć po swojemu? Oczywiście znamy i stosujemy przydatne narzędzia takie jak: coaching, trening, doradztwo, mentoring czy konsulting, ale najważniejsza według nas jest znajomość siebie! I właśnie do rozpoczęcia takiej podróży zapraszamy. Pomagamy dorosłym i dzieciom odkrywać ich potencjał. A wszystko po to żeby działać i spełniać marzenia własne i tych, których kochamy! Proponujemy sesje indywidualne i grupowe podczas których poza standardowymi metodami rozwoju osobistego, wykorzystujemy redukujące stres techniki SE i aktywizującą siłę sztuki. Każda zmiana musi mieć swój początek. Najlepiej w Nas samych!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

156 PLN z 5000 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2014.

PRZYTULAKI

O projekcie

 

PRZYTULAKI

Potrzeba przytulania nie maleje z wiekiem! Szkoda, że tak często o tym zapominamy. Kojarzycie na pewno prekursora darmowego przytulania Juan’a Mann’a. Jeśli nie, obejrzyjcie film:

 

 

A gdyby tak w mieście ustawić nie automaty z mlekiem czy innymi napojami, a właśnie PRZYTULAKI? Taki jest nasz pomysł na jedną z instalacji artystycznych w przestrzeni publicznej. Chcemy żeby każdy, mały i duży dzieciak bez skrępowania mógł wejść do miękkiego przytulaka i doświadczyć terapeutycznego uścisku. Po co? Ludzie nie przytulani więdną, słabną, kurczą się, odchodzą zamykając się w sobie. A to jest najkrótsza droga do agresji. Terapeutyczne wartości przytulania doceniane są na całym świecie. W Nowym Yorku zaczęto nawet organizować Przytulane Party.

PRZYTULAKI powstaną w ramach 2. edycji Mobilnego Muzeum. Tym razem zaplanowaliśmy nietypowe treningi artystyczne w mieście. Pierwszy już trwa pod hasłem „Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy”. Do akcji przyłączyły się miasta z całej Polski, z Warszawą na czele.

Po raz kolejny budujemy muzeum, ale nie z cegieł, drewna czy słomy, ale ze wspomnień, emocji i fantazji. Odmieniamy przestrzeń dookoła nas wspólnie z artystami.

 

Podczas zeszłorocznej edycji przekonywaliśmy, że pójście do muzeum może być równoznaczne z siedzeniem na trawie, leżeniem w kołysce, spoglądaniem na rzekę, słuchaniem muzyki, opowiadaniem bajek czy popijaniem imbirowego napoju w bardzo przyjaznej kawiarni. A jak będzie w tym roku? Chcemy spojrzeć na miejsce, w którym żyjemy i na ludzi wokół inaczej niż zwykle. Wierzymy, że wystarczy nieco zwolnić, a uda się dostrzec znaki, wiadomości, fragmenty historii, pozostawione gdzieś w przestrzeni miasta, ukryte, ale domagające się czułego spojrzenia na zapomniane ulice, odrapane tynki kamienic, puste balkony czy niepozorne chodniki. Mamy nadzieję stworzyć w ten sposób wspólną opowieść o miejscu, ale też o nas samych.

Mamy już środki na instalacje w przestrzeni miasta: audiowizualną "Łąka" Martyny Rzepeckiej i Weroniki Partyki, "W przestrzeni" Jakuba Elwertowskiego, "GOUCZUK" Sławki Szkuty, na wystawę fotografii na ścianie starej lodowni "Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy" oraz treningi artystyczne z tworzenia bajek filozoficznych, fotografowania pod wodą, z design'u przy stole. Brakuje nam na instalację 'PRZYTULAKI"! Dlatego prosimy Was żebyście stali się jej współtwórcami!

Nasze NAGRODY:


Jedna z artystek Sławka Szkuta oprowadzi tylko Ciebie po aktualnej wystawie Galerii Miejskiej bwa w ramach akcji „Co widzisz, gdy nie ziewasz”Autorka instalacji „Kołyska” Monika Wirżajtys ukołysze Cię w wyjątkowej, przeznaczonej dla dorosłych sosnowej kołysceJeden z naszych twórców Arkadiusz Wojtasiewicz spotka się tylko z Tobą podczas swojego performance’u i opowie o swojej pasji fotografowania pod wodąArtysta malarz Jakub Elwertowski specjalnie dla Ciebie zaprojektuje i wykona widokówkęDostaniesz od nas wydrukowane w formacie A3 wyjątkowe monidło autorstwa Mileny Milak z zakomponowanym zdjęciem Twoim i najbliższej Tobie osoby.Wydrukujemy jedno wybrane przez Ciebie zdjęcie z wystawy „ Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy i wyślemy Tobie pocztąDostaniesz od nas najbardziej wyjątkową spośród nagród: przytulenie przez artystę!

 

Korzyści terapeutyczne gwarantowane!

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

PRZYTULAKI

www.lowcytrendow.pl | 2014-07-24

„Potrzeba przytulania nie maleje z wiekiem! Szkoda, że tak często o tym zapominamy. A gdyby tak w mieście ustawić nie automaty z mlekiem czy innymi napojami, a właśnie PRZYTULAKI?”

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2014 18:06