Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Kamienobrodzki

Krzysztof Kamienobrodzki

Warszawa

System każe mi tu coś napisać...
warszawiak, architekt, miłośnik podróży małych i wielkich

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

8375 PLN z 10000 PLN

127 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

83%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.05.2020.

#przyłbiceDIY

O projekcie

#przyłbiceDIY

Hej,

zbieramy kasę na materiały do zrobienia przyłbic dla Służby Zdrowia.

 

Na Allegro podobną przyłbicę można kupić za 15 pln, wyprodukowanie naszej przyłbicy kosztuje 94 grosze.

 

Zaczęliśmy domową produkcję przyłbic w naszym mieszkaniu. Chcieliśmy zrobić więcej, więc  31 marca uruchomiliśmy zrzutkę na Facebooku. W efekcie znajomi i zupełnie obcy ludzie przelali nam ponad 13 000 PLN. Kwota nas nie przerosła, udało nam się szybko znaleźć ok. 30 wolontariuszy. Pierwsze materiały już dojechały, w coraz większej liczbie mieszkań powstają domowe taśmy produkcyjne, które zaopatrzyliśmy w materiały i którym mówimy jak prawidłowo wykonać przyłbice. Przekazaliśmy już pierwsze 12 000 przyłbic, zamierzamy przekazać Służbie Zdrowia więcej. Kolejka wolontariuszy nadal jednak rośnie, więc prosimy o więcej pieniędzy, wiemy jak je dobrze wykorzystać. 

 

Zapraszamy do zrzutki lub do samodzielnego działania. Tutaj link do naszej grupy na Facebooku, na której wyjaśniamy jak wykonać przyłbice (do produkcji nie jest potrzebna drukarka 3D, ani żaden inni specjalistyczny sprzęt). https://www.facebook.com/groups/149624966429304/

 

Przyłbice przekazujemy szpitalom i przychodniom w formie darowizny, nie pobieramy za to żadnych pieniędzy.

 

Podobnych inicjatyw jest więcej, jesteśmy z nimi w kontakcie, wzajemnie sobie kibicujemy. Jeśli uda się zebrać więcej pieniędzy, to podzielimy się z nimi zebranymi środkami.

 

 Poniżej pracownicy Służby Zdrowia w pierwszej partii przyłbic, które udało nam się już przekazać.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.05.2020 22:10