Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przewodnik The Visitor

Przewodnik The Visitor

Warszawa

The Visitor to największa w Polsce sieć bezpłatnych przewodników turystycznych. Od premiery w 2001 roku ukazało się blisko 7 milionów egzemplarzy, które trafiły do turystów i biznesmanów w podróży. The Visitor drukowany jest co dwa miesiące w polsko-angielskiej wersji dla Mazowsza i Małopolski oraz polsko-angielsko-niemieckiej wersji dla Bałtyku, Wielkopolski i Dolnego Śląska. Przewodniki można odebrać w informacji turystycznej, ambasadach, hotelach, restauracjach, wypożyczalniach aut. Zapraszamy na www.thevisitor.pl po aktualne PDF-y oraz do aplikacji „Poland Guide by The Visitor” z najważniejszymi atrakcjami, najlepszymi restauracjami i hotelami w Polsce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1845 PLN z 70000 PLN

26 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.05.2020.

Bezpłatne przewodniki potrzebują Twojego wsparcia

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Jesteśmy pasjonatami Polski. Zbudowaliśmy największą w naszym kraju sieć bezpłatnych przewodników turystycznych pod tytułem The Visitor. Od 19 lat wydajemy pięć dwumiesięczników: Mazowsze, Małopolska, Dolny Śląsk, Bałtyk oraz Wielkopolska. Przewodniki czekają na turystów na lotniskach, w punktach informacji turystycznej, w wypożyczalniach aut, hotelach, restauracjach i ambasadach.

 

Od 13 marca nie możemy wydawać kolejnych przewodników. Nie mamy możliwości kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi Klientami. Nie możemy realizować posiadanych zamówień, a co najgorsze nie otrzymujemy wynagrodzenia za usługi już wykonane. 90% naszych Klientów i Partnerów to hotele i restauracje, które są zamknięte.

 

Potrzebujemy wsparcia, które pomoże utrzymać miejsca pracy, opłacić goniące nas rachunki, których nie udało się zawiesić, opłacić druk, wynajem skromnej redakcji. Potrzebujemy wsparcia, które natychmiast przekujemy na promocję Polski – będziemy kontynuować prace nad rozbudową aplikacji Poland Guide by The Visitor.

 

Już dzisiaj solidarnie wspieramy restauracje pracujące w opcji na wynos, aby pomóc w nagłośnieniu ich aktywności. Promujemy teatry działające online. Robimy to oczywiście nieodpłatnie, aby pomóc tam, gdzie jesteśmy w stanie wykorzystać nasze zasięgi i narzędzia.

 

Jako podziękowanie za wsparcie prześlemy pocztą aktualny przewodnik, który już dzisiaj pomoże w zaplanowaniu #wakacjewpolsce. Przygotowaliśmy pakiety z płytami CD, które obejmowaliśmy patronatem medialnym. Wydrukujemy listę darczyńców w pierwszych przewodnikach wydanych po kwarantannie, a wspierającym nas potencjalnie instytucjom czy firmom zaproponujemy reklamy w wakacyjnych edycjach.

 

Prosimy o wsparcie i wybranie nagrody-podziękowania za Wasz gest serca, który pomoże nam przetrwać, przeżyć ten straszny czas dla polskiej turystyki.

 

Gdy to wszystko się już skończy będziemy promować ideę #wakacjewpolsce oraz będziemy na Was czekać z bezpłatnym, atrakcyjnym przewodnikiem, który oprowadzi Was po najpiękniejszych zakątkach Polski.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

redakcja bezpłatnych przewodników The Visitor

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.05.2020 22:10