Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

PrzestrzenOtwartaWystawa

PrzestrzenOtwartaWystawa

Warsaw, Poland

Jesteśmy grupą fotografów, którzy poznali się w jednej z warszawskich szkół fotografii. Wspólnie chcemy podsumować nasze fotograficzne dokonania. I tym właśnie podsumowaniem będzie Wystawa, nad którą pracujemy. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć zarówno podczas przygotowań, jak i podczas samej wystawy oraz będziecie nas wspierać finansowo.
Zapraszamy Was do naszej Przestrzeni Otwartej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5551 PLN z 5500 PLN

25 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 29.04.2018 22:10

Wystawa Fotografii 'Przestrzeń Otwarta'

O projekcie

O CZYM JEST TEN PROJEKT

 

Jesteśmy grupą osiemnastu pełnych pasji fotografów, którzy poznali się w jednej z warszawskich szkół fotografii.

Połączyła nas nie tylko chęć nauki fotografii i poznawania jej tajników, ale przede wszystkim miłość do sztuki, szczególny rodzaj wrażliwości, pragnienie wyrażania siebie za pomocą obrazu oraz podzielenia się tym z innymi.

 

Każdy z nas jest innym człowiekiem. Ma inną historię, inny styl fotografowania. Ale łączy nas jedno - chcemy pokazać wszystkim kim jesteśmy i sprawić, aby inni ludzie wzruszyli się i zobaczyli świat takim, jakim my go widzimy.

 

Dlatego ORGANIZUJEMY WYSTAWĘ NASZYCH ZDJĘĆ, która podsumuje to, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatnich lat oraz przybliży szerokiej publiczności, co robimy, kim jesteśmy. Liczymy także na to, że dla wielu z nas będzie to możliwość wypłynięcia na szeroką wodę świata fotografii i sztuki w Polsce i nie tylko.

 

Celem tego projektu jest zebranie funduszy na wydruk zdjęć w najlepszej, wystawowej jakości, organizację wernisażu i finisażu Wystawy oraz jej promocję w postaci zaproszeń i plakatów. 

 

WYSTAWA

 

Wystawę zatytułowaliśmy "Przestrzeń Otwarta". Dlaczego, opisała jedna z Uczestniczek Wystawy, Matylda Rosłaniec:

 

Wystawa rozpocznie się 14. maja 2018r. w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji w Warszawie. Wystawę zainauguruję wernisaż, na którym każdy z nas zaprezentuje swoje prace oraz zakończy ją finisaż, który podsumuje Wystawę. Obydwa spotkania będą świetną okazją do podziękowania gościom oraz wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć nas w tym przedsięwzięciu.

 

Miejsce, które będzie gościć naszą Wystawę oraz nasze zdjęcia, czyli Warsztat Warszawski, to niesamowita przestrzeń, która wspiera inicjatywy obywatelskie Warszawy i jest codziennie odwiedzana przez setki osób, które biorą tam udział w wielu zajęciach, debatach i konsultacjach. Dlatego nasze zdjęcia mają szansę obejrzeć nie tylko goście naszego wernisażu i finisażu, ale przede wszystkim wielu mieszkańców Warszawy. 

 

KTO ZA TYM STOI

 

Uczestnicy Wystawy to Witek Boczewski, Paweł Brzuszek, Joanna Furkacz, Karolina Komosa, Anna Koperska, Magda Lassota, Agata Lewandowska, Żaneta Lipiec, Beata Mazurek, Magdalena Michalik, Matylda Rosłaniec, Paulina Rutyna, Luiza Sierpińska, Jakub Sosnowski, Beata Sterczewska, Anna Tomaka-Magdoń, Kasia Zawodzińska. 

 

Nad jakością w doborze zdjęć oraz ich wydruku i organizacji Wystawy czuwa naszych dwóch Aniołów Stróżów, świetnych fotografów i pedagogów: Michał Jeliński oraz Karol Bagiński.

 

Kurator, Michał Jeliński, to absolwent Wydziału Leśnego SGGW oraz PWSFTiT w Łodzi. Fotograf zanurzony w nurcie fotografii przyrodniczej oraz ekspresyjnej. Uczestnik licznych wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Członek oraz założyciel Polskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Ekwiwalenty. www.michaljelinski.com

 

Opiekun techniczny, Karol Bagiński, to fotograf ekspresyjny oraz grafik DTP z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Członek oraz założyciel Polskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Ekwiwalenty. www.karolbaginski.art.pl

 

NA CO POTRZEBUJEMY TWOJEGO WSPARCIA

 

Koszty przygotowania Wystawy są następujące:

 

4000zł - profesjonalny wydruk w jakości wystawowej i oprawa 50 zdjęć

800zł - wydruk plakatów, zaproszeń oraz broszur promujących Wystawę

400zł - strona www przedstawiająca Wystawę oraz wszystkich Uczestników i Sponsorów

300zł - przygotowanie wernisażu oraz finisażu Wystawy 

 

Jeśli zbierzemy większą kwotę, pozostałą sumę przeznaczymy na promocję naszej Wystawy.

 

NAGRODY

 

Przygotowaliśmy wiele nagród dla tych, którzy wesprą finansowo nasz projekt, m.in.:

 

ODBITKI ZDJĘĆ Z WYSTAWY, wybranych przez nagrodzonego wraz z podpisem autora. Do wyboru ponad 50 artystycznych zdjęć. Wszystkie zdjęcia będą dostępne do wyboru na naszym profilu FB oraz stronie www od 15. maja 2018r. 1szt 80zł, 3 szt 160zł,  bez limitu

 

 

 

PROFESJONALNY KURS MAKIJAŻU w Warszawie poprowadzony przez Uczestniczkę Wystawy, Magdalenę Michalik

 

Magda sztuką charakteryzacji zajmuje się od 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywała na planach teledysków, reklam, filmów, współpracowała z teatrem Palladium oraz Teatrem Polskim. Obecnie pracuje w Teatrze Muzycznym Roma oraz jest wykładowcą w PWSZ w Skierniewicach, gdzie prowadzi zajęcia z Wizażu i Stylizacji. 

www.facebook.com/Tusz-na-szkle

 

Na kursie Magda podpowie jak się malować, które kolory do Ciebie pasują i jak zamaskować elementy, których nie chcesz pokazać. Nauczy Cię jak za pomocą prostych trików przerobić makijaż dzienny na makijaż wieczorowy. Pomoże Ci wyczarować coś pięknego z Twoich codziennych kosmetyków. 350zł, 3 szt

 

 

PROFESJONALNA SESJA WIZERUNKOWA w studio w Warszawie wraz z profesjonalnym makijażem wykonana przez Uczestniczkę Wystawy, Magdę Lassotę.

 

Magda jest profesjonalnym fotografem, tłumaczem oraz podróżnikiem. Specjalizuje się w fotografii krajobrazowej, ekspresyjnej oraz wizerunkowej. Wykonuje bardzo dużo sesji portretowych oraz wizerunkowych, dla celów biznesowych, ale także w celu pokazania wnętrza i piękna osób portretowanych. Obecnie Magda przebywa w Nepalu, gdzie fotografuje Himalaje oraz portretuje żyjących tam ludzi.

www.instagram.com/fotografia_wizerunkowa/

 

Ta sesja pozwoli Ci pokazać światu Ciebie, Twoje piękno i zbudować Twój wizerunek.  

800zł, 3 szt

 

 

 

 

KURS PODSTAW PHOTOSHOPA ORAZ KURS RETUSZU dla początkujących, przeprowadzony w Warszawie przez Uczestniczkę Wystawy, Agę Lewandowską

 

Aga zajmuje się grafiką projektową od 4 lat. Wiedzę zdobywała przy projektach komercyjnych na stanowisku grafika oraz jako freelancer. Od dwóch lat zajmuje się postprodukcją w fotografii. Obecnie kończy studia na wydziale grafiki projektowej w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. 

www.facebook.com/AgaLewandowskaPhotography/

 

Na kursie z podstaw Photoshopa dowiecie się jak w łatwy i przyjemny  sposób korzystać z narzędzi w Photoshop. W programie kursu między innymi: omówienie narzędzi, praca na warstwach (rodzaje, tryby, efekty oraz style), wycinanie, maskowanie, podstawy korekcji barwnej oraz inne przydatne narzędzia. Czas trwania kursu: 4 godziny. 300zł, 4szt

 

Na kursie z retuszu fotografii uczestnicy poznają 3 techniki retuszu, zapoznają się z niezbędnymi narzędziami do retuszu oraz nauczą się wywoływać pliki RAW. Każdy z uczestników wykona 2 retusze: pejzaż oraz beauty lub retusz starej fotografii. Czas trwania kursu: 4 godziny. 300zł, 4szt

 

 

 

INDYWIDUALNA SESJA ZDJĘCIOWA DLA KOBIETY, zmysłowa, ujawniająca prawdziwe piękno portretowanej. Świetna jako prezent dla bliskiej kobiety lub dla siebie samej, wykonana przez Uczestniczkę Wystawy, Matyldę Rosłaniec

550zł, 2szt

 

Matylda, rocznik '86, to fotografka, scenarzystka, kostiumografka, dziennikarka. Laureatka indywidualnej nagrody za kostiumy do filmu "Bejbi Blues" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zajmuje się fotografią artystyczną, kreacyjną oraz portretem, w którym szuka naturalnego, indywidualnego piękna człowieka.  

 

www.facebook.com/matylda.roslaniec.photos/

 

 

INDYWIDUALNA SESJA ZDJĘCIOWA przeprowadzona w Warszawie przez Uczestnika Wystawy Witka Boczewskiego. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia do CV, na LinkedIn lub inny portal społecznościowy, ta nagroda jest dla Ciebie!

110zł, bez limitu

 

 

 

ZAPROSZENIA NA WERNISAŻ WYSTAWY, który odbędzie się 14. maja 2018r. w Warszawie, Warsztat Warszawski, Plac Konstytucji 4, godzina 18.

 60zł, bez limitu

 

 

 

KOSZULKI I KUBKI Z WYBRANYM ZDJĘCIEM Z WYSTAWY dla wszystkich fanów fotografii. Projekt przygotowany przez Uczestniczkę Wystawy, Agę Lewandowską

Kubek 70zł, bez limitu. Koszulka 90zł, bez limitu

   

KOLEKCJONERSKI ZEGAREK "RAKIETA" z lat 60tych XX wieku, produkcji radzieckiej. Kiedyś synonim prestiżu, precyzji i elegancji. W dzisiejszym świecie jeden z nielicznych przedmiotów "z duszą". Pochodzi z jednej z większych w kraju kolekcji zegarków zza żelaznej kurtyny, od kolekcjonera @yorki_man. Sprawny, zadbany, z paskiem.

150zł, 1szt

 

 

FOTOGRAFICZNA LAMPKA dla wszystkich fanów fotografii, zrobiona ze starego aparatu fotograficznego. Świetny gadżet lub prezent dla osób zakochanych w fotografii. Lampka jest zrobiona przez Uczestniczkę Wystawy, Agę Lewandowską.

180zł, 6szt

 

 

 

MAMY NADZIEJĘ, ŻE POMOŻECIE NAM SPEŁNIĆ NASZE MARZENIA WSPIERAJĄC NASZ PROJEKT I BĘDZIECIE NAM TOWARZYSZYĆ ZARÓWNO PODCZAS PRZYGOTOWAŃ, JAK I PODCZAS SAMEJ WYSTAWY.

 

 

Możecie się z nami skontaktować poprzez FB:

www.facebook.com/przestrzenotwartawystawa/

lub email: kontakt.wystawa@gmail.com

 

 

ZAPRASZAMY WAS DO NASZEJ PRZESTRZENI OTWARTEJ