Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

danceisintheair

danceisintheair

Gdańsk, Polska

DIITA - Dance Is In The Air - organizator festiwali, projektów, warsztatów i performance związanych z tańcem i praktykami ruchowymi w Polsce i za granicą. To również miejsce, które dostarcza informacji o wydarzeniach z tej dziedziny oraz inspiracji.
DIITA została założona w 2008 roku przez Marię Muskat, która reprezentuje również stowarzyszenie Koko Peli.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11616 PLN z 11500 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.11.2015.

PRZENIKANIE - PREMIERA

O projekcie

PRZENIKANIE - to dialog tańca, obrazu i muzyki. Wyjątkowe widowisko, które opowiada o strategii jaką przyjmujemy my ludzie, zwierzęta, rośliny by przetrwać.  O tym jak sobie radzić z zalewem informacji, przedmiotów, myśli i zadań.
Tą strategią jest przenikanie. Twórcami spektaklu są wyjątkowi artyści:

Anna Haracz, Iwona Olszowska, Marcin Janus oraz Natalia Osuch.                      Premiera ma się odbyć w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, na pretiżowej scenie, co było moim marzeniem od lat.

Chcemy pokazać PRZENIKANIE szerokiej publiczności, wszystkim poszukiwaczom piękna      i zaczarować ich wieloma twarzami teatru.

Aby spektakl powstał potrzebujemy 10 000 zł. Jako producent tego wydarzenia mam wizję, że świetni artyści w Polsce, którzy nie grają w reklamach i serialach TV dostają za swoją pracę godnie pieniądze. Zebrane środki zostaną przeznaczone zatem na honoraria dla artystów, opłacenie kostiumów, materiałów promocyjnych i reklamy w internecie na głównych portalach poświęconych kulturze.

Poznajcie twórców Przenikania, Poszukiwaczy Piękna

Taniec:

Obraz:

 

Muzyka:


Produkcja

Maria Muskat

Z zawodu psycholog. Z pasji Poszukiwaczka Piękna.  Fascynatka tańca i dzielenia się nią poprzez produkcję spektakli, performance i warsztatów.

Inne projekty Poszukiwaczy Piękna znajdziecie na poniższych stronach :)

http://kinovariatino.pl

http://bodyspacefestival.com

 

Wybraliśmy crowdfunding jako formę pozyskania funduszy na nasz spektakl, ponieważ uważamy, że każdy ma potrzebę tworzenia i współtworzenia piękna w otaczającej nas rzeczywistości. Dzięki wsparciu naszego projektu będzie go na świecie więcej.

Dla wszystkich poszukiwaczy piękna mamy dużo nagród. Bilety na spektakle, warsztaty, karnety festiwalowe i różne rózności, które wyślemy wszystkim wpłacającym tuż po Premierze.

Na wszelkie pytania odpowiem pod adresem email: danceisintheair@gmail.com.  Więcej informacji o PRZENIKANIU i innych naszych projektach znajduje się na  fanpage  DIITA

 


Pozdrawiam serdecznie

Maria Muskat DIITA (Dance Is In The Air)

 

Stwórz z nami PRZENIKANIE 

   Zapowiedź nr 1

Zapowiedź nr 2 

Zapowiedź nr 3

Zapowiedź nr 4

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.11.2015 13:01