Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Lokalnych Qdowa

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Lokalnych Qdowa

Kudowa-Zdrój

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Lokalnych „Qdowa” powstała w Kudowie w 2014r. dzięki inicjatywie grupy osób zaangażowanych w sferze społecznej. Siłą Fundacji są jej członkowie i założyciele – pedagodzy, architekci, pracownicy opieki społecznej, prawnicy, informatycy oraz osoby z doświadczeniem w pracy rozwojowej w krajach rozwijających się.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy w Afryce (Burundi), członkowie Fundacji starają się realizować projekty rozwojowe ze sprawdzonymi partnerami w Burundi i Rwandzie.
Fundacja pracuje także w Polsce - prowadzi warsztaty i pracuje z młodzieżą w sferze edukacji globalnej i lokalnego zaangażowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7420 PLN z 5000 PLN

61 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

148%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2015.

Przedszkole w Burundi (Afryka)

O projekcie

 

Dzięki Waszemu niewiarygodnemu zaangażowaniu udało się nam zebrać wymaganą kwotę! Dziękujemy! Możemy zatem pomóc przedszkolu w Ruziba poza minimum, jakie założyliśmy na początku akcji:

- kolejne 2000 PLN to zbiornik na wodę – duży 250 l plastikowy tank na pitną wodę, CZYSTĄ, ze studni, które są daleko (rodzice będą napełniać go wodą). Zakup kubków, misek oraz małych pojemników z kranikami żeby myli ręce.

- kolejny 1000 PLN to dodatkowe materiały Montessori – ważne dla dzieciaków, a mamy na razie na niezbędne minimum

- kolejne 1000 PLN zakup piłek, książek, kredek – na razie mamy wyliczone takie minimum

Z góry dziękujemy i walczmy o zbiornik na wodę!

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Lokalnych Qdowa chce pomóc burundzkiej organizacji AJGA w wyposażeniu przedszkola. Potrzebujemy zabrać na cel 5 000 PLN – to pomoże 100 maluchom z Burundi (centralna Afryka) na rozpoczęcie nauki w przedszkolu, w oparciu o metodę Marii Montessori.