Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PROPS

PROPS

Poznan

Props to mała firma z Poznania. Mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2411 PLN z 20000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2019.

PROPS - PRODUKTY Z PASJĄ, DO NIESIENIA SZCZĘŚCIA

O projekcie

Robimy to trochę inaczej. Bo z sercem!

Firma z Poznania, która z hobby stała się pracą, którą kochamy!

CEL: Zbieramy 20 000pln na nowe maszyny do naszej nowej szwalni. 

  • Maszyna kaletnicza do szycia ciężkiego
  • Owerlock przemysłowy
  • Stół krajalniczy

Ze względu na to, że sprzedajemy produkty fizyczne, których koszt produkcji jest znaczący, 50% zbieranej kwoty pokrywa materiały potrzebne do produkcji produktów zamówionych podczas tej kampanii.

 

Słowo od Asi (Założycielki PROPS):

 

Jeszcze w 2017 roku nie wiedziałam co będę robić, ale wiedziałam, że chce robić to z sercem. Odważyłam się i wzięłam udział w szkoleniu Dress For Success Poland. To wydarzenie na zawsze zmieniło moje życie. Kobieta - kobiecie. Taki był cel. W moim przypadku też tak się stało. Dzięki wydarzeniu Dress For Success oraz Poznań Mentoring Walk, spotkałam w swoim życiu wiele osób, które pomogły mi odnaleźć życiową drogę. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie. 

-

Nasze działanie rozpoczęło się w dwupokojowym mieszkaniu. To dzięki wsparciu rodziny czyli męża Asi - Marcina, mamy Asi - Barbarze wszystko się zaczęło. 

 

Teraz nasze działanie to duża rodzina. Kilka miesięcy temu dołączył do nas Sebastian, który jest odpowiedzialny za sociale, reklamy, branding i marketing. Wszystko przyspieszyło. Zmieniliśmy nasze logo, rozszerzyliśmy kategorię produktów oraz spełniamy swoje marzenia.

 

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, torby, kosmetyczki, innymi słowy praktyczne i unikalne gadżety, które mogą dodać pewności naszym klientom.

 

Stawiamy na materiały ekologiczne, polskie i najlepszej jakości. Tworzymy produkty, które są odpowiedzią na potrzeby naszej cudownej społeczności, którą nazywamy PROPSową Rodziną!

 

Zarządza nami Asia, dusza towarzystwa, marzycielka z sercem na dłoni, prowadząca blog Matka Polka na Propsie. Już wiadomo, skąd wzięła się nazwa naszego sklepu! Prywatnie żona oraz matka 2-latka. Jej pasją oprócz szycia i wysyłania w świat pozytywnej energii jest śpiew. Propsujemy to!

 

 

Wraz z Asią mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj. Za pomocą odręcznie wypisanych kartek z historią, dedykacją, marzeniem, spełniamy sny o sklepie idealnym. Zmieniamy świat – to u nas pewne! Za cel obraliśmy sobie nie tylko sprzedaż, ale i misje charytatywne. Dlatego na naszej stronie znajdziesz produkty, dzięki którym dochód ze sprzedaży wesprze wybrane Fundacje. 

 

 

Kontakt

www.props.com.pl

kontakt@props.com.pl
facebook.com/propspl
instagram.com/props_pl

 

Termin realizacji

60 dni od dnia zakończenia kampanii

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2019 22:10