Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr_Zakens

Piotr_Zakens

Poznań

współprowadzący kino Rialto w Poznaniu,
Przewodniczący Rady Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych,
Członek Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
Ekspert Cyfryzacji Kin
Laureat Medalu Młodej Sztuki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8286 PLN z 300000 PLN

129 Wspierający

18 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.06.2022.

Projektor dla kina Rialto

O projekcie

"Houston, mamy problem / Houston, we have a problem" / "Apollo 13"

Musimy pilnie kupić nowy projektor dla naszego kina. Wiemy, że obecnie organizacja zbiórki na kino jest bardzo ryzykownym pomysłem ze względu na aktualną sytuację związaną z wojną wywołaną przez Rosję, ale nie możemy dłużej czekać. Niestety nasz obecny sprzęt uległ awarii dwa miesiące temu i od tego czasu działamy na zastępczym, ale jak się domyślacie, nie możemy tak długo funkcjonować. Jego wymiana była wprawdzie już wcześniej zaplanowana, ale pandemia, wzrost opłat za media, zwłaszcza ogrzewanie i skutki obecnej sytuacji geopolitycznej  wyczerpały nasze rezerwy finansowe. 

 

"Zawsze wierzyłam w dobroć nieznajomych / I have always depended on the kindness of strangers" - "Tramwaj zwany pożądaniem".

Potrzebujemy około 300 tys. na zakup nowego projektora. Część tych środków prawdopodobnie uda się nam pozyskać z innych źródeł i specjalnych programów związanych z cyfryzacją, ale na tę chwilę nie jesteśmy tego pewni, a nawet jeśli się uda, to na pewno nie pozyskamy całej kwoty. Dlatego takie minimum, jakie chcielibyśmy zebrać, to 120.000, wtedy powinniśmy sobie poradzić. Gdyby udało się więcej, to oczywiście byłoby super, bo bylibyśmy mniej uzależnieni od kwoty ewentualnej dotacji i moglibyśmy od razu wymienić dodatkowe urządzenia takie jak skaler, ups i dodatkowe dyski. 

 

"Martini. Wstrząśnięte, nie zmieszane  / A martini. Shaken, not stirred" - "Goldfinger"

Szukamy też sponsorów. Może ktoś z Was zna / pracuje w takiej firmie, która byłaby zainteresowana wsparciem naszej inwestycji w zamian za naszą wdzięczność :) i ekwiwalent reklamowy :). Będziemy bardzo zobowiązani za taki kontakt.

 

"Carpe diem. Chwytajcie dzień, chłopcy. Uczyńcie wasze życie niezwykłym / Carpe diem. Seize the day, boys. Make your lives extraordinary"  - "Stowarzyszenie umarłych poetów"

Możecie także nam pomagać w zbiórce oglądają filmy na naszej studyjnej platformie vod - mojeekino.pl. Nie zapomnijcie tylko za każdym razem wybrać sali kina Rialto :) ! Część wydanych przez Was pieniędzy na zakup dostępu do filmu, wraca do nas.

 

"Jestem panem świata! / I’m king of the world!" - "Titanic"

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i ewentualne wsparcie. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :)!

 

"Niech Moc będzie z Tobą / May the Force be with you" - "Gwiezdne wojny"

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.06.2022 14:02