Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Kubiak

Tomasz Kubiak

Rzeszów

Cześć! Możesz mówić do mnie \"Lary zębatka\", ale tak na prawdę nazywam się Tomasz Kubiak i mam świra na punkcie rowerów! Mówi się, że jeśli robisz to co kochasz to nie spędzisz nawet jednego dnia w pracy, dlatego kilka lat temu postanowiłem założyć swój sklep rowerowy w Rzeszowie połączony z serwisem. W moim życiu wszystko kręci się wokół dwóch kółek - moją największą pasją jest sport, który traktuje w 100% zawodniczo, biorąc udział w największych zawodach, m.in. XTERRA. Przeczytaj o mnie więcej na mojej stronie, piona!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27718 PLN z 25000 PLN

186 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2018.

PROJEKT LARY '18

O projekcie

POZNAJ LAREGO ZĘBATKĘ I JEGO HISTORIĘ!

 

Cześć, jest mi mega miło, że trafiłeś na moją stronę! Pozwól, że się przedstawię - nazywam się Tomasz Kubiak, ale wszyscy mówią na mnie "Lary Zębatka" i co tu ukrywać... mam świra na punkcie rowerów! Mówi się, że jeśli robisz to co kochasz to nie spędzisz nawet jednego dnia w pracy, dlatego kilka lat temu postanowiłem założyć swój sklep rowerowy w Rzeszowie połączony z serwisem.

 

W moim życiu wszystko kręci się wokół dwóch kółek - moją największą pasją jest sport, który traktuje w 100% zawodniczo, biorąc udział w największych zawodach, m.in. XTERRA i właśnie z tym jest związana moja zbiórka na którą trafiłeś! 

 

CO JEST NAJWAŻNIEJSZYM CELEM PROJEKTU LARY '18?

 

Fundamentem projektu i jego najważniejszym celem jest start w zawodach XTERRA World Championships rozgrywanych na Hawajach 28.10.2018 (stąd '18 w nazwie projektu :)). XTERRA to zawody triathlonowe formie off-road, czyli bieg w terenie, jazda na rowerze MTB oraz pływanie w formule open water. Już samo zaproszenie jest olbrzymim wyróżnieniem dla każdego sportowca - w zawodach startuje 800 zawodników z 28 państw. Jeżeli uda mi się zebrać potrzebną kwotę, będę miał zaszczyt reprezentować Polskę w tym elitarnym wyścigu.

CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ W XTERRA WORLD CHAMPIONSHIPS HAWAII?

 

Dla nikogo nie będzie to zaskoczenie - na Hawajach liczy się tylko zwycięstwo i to jest jedyna odpowiedź na powyższe pytanie. Mój start i reprezentowanie Polskich barw obliguje mnie do maksymalnego wysiłku teraz, w czasie przygotowań i wyjścia ze strefy komfortu podczas zawodów. Wasze wsparcie to dla mnie dodatkowy bodziec, żeby pokazać na co mnie stać. W poprzednich startach cyklu XTERRA zajmowałem wysokie pozycje, również na podium - nie zamierzam odpuszczać, a jeśli będzie mi dane wystartować na Hawajach, dam z siebie wszystko.

Sprawdź moją drogę do startu i śledź moje poczynania w wydarzeniu na Facebooku! Kliknij TUTAJ, albo na grafikę poniżej! Być może zaciekawi cię również mój profil - check it! - KLIK!

 

Z JAKIM WYZWANIEM SIĘ MIERZĘ PRZED HAWAJAMI?

 

Start w XTERRA WORLD CHAMPIONSHIPS HAWAII to ciężkie zadanie z punktu widzenia przygotowania treningowego, ale również logistycznego. Mocno wierzę, że z waszą pomocą jestem w stanie spełnić marzenie o Hawajach. Dlatego postanowiłem odpowiedzieć na pytanie...

 

JAK PRZEKUĆ MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ?

 

Za sukcesami sportowców stoją ludzie, którzy wierzą w słuszność przedsięwzięcia. To wszystko dzięki wam - jesteście "cichymi" bohaterami tego projektu, wspieracie mnie w realizacji celów, których nie widać podczas samego startu. To krew, pot i łzy. To walka z samym sobą. Dzięki wam, nie jestem samotny, mam dodatkowy cel - wywołanie dumy w waszych sercach. Jeżeli zbiórka pieniędzy skończy się powodzeniem, gwarantuję wam, że będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, mogąc reprezentować wszystkie osoby, które przyczyniły się do mojego startu na Hawajach!

Pieniądze, które zbieramy w projekcie mają bezpośrednie przełożenie w zapewnieniu odpowiedniego zaplecza technicznego dla całego projektu. Najważniejsze kwestie, które zostaną pokryte z pieniędzy zebranych w zbiórce:

 

1. Wpisowe na zawody - mimo, iż jest to elitarny start, wpisowe na wydarzenie XTERRA nie należy do najtańszych. Właśnie dlatego potrzebuje waszego wsparcia w opłaceniu opłaty startowej.

 

2. Przelot - Najbardziej skomplikowane zadanie, uwzględniające koszt mojego przelotu, a co ważniejsze koszt przelotu mojego sprzętu. O darmowym bagażu podręcznym można zapomnieć :) Ze względu na specyfikację wszystko musi być odpowiednio zabezpieczone i dostarczone na lotnisko, uwzględniając powrót.

 

3. Zakwaterowanie - Przygoda mi nie straszna, a namiot nie raz uratował mi życie, ale żeby start miał sens potrzebuje odpowiedniego zakwaterowania, uwzględniającego bezpieczne przechowanie mojego sprzętu podczas pobytu na Hawajach. To również możliwość odpowiedniej regeneracji przedstartowej, wpisującej się w część planu treningowego.

 

4. Transport na miejscu - Start tego pokroju uwzględnia również przewóz sprzętu, który nie należy do najłatwiejszych w transporcie :) Na miejscu konieczne jest wypożyczenie samochodu, który pozwoli poruszać się wraz z całym sprzętem co generuje kolejne koszta dla całości projektu.

 

Jak widzisz, koszta to w większości faza docelowa moich przygotowań. Resztę rzeczy potrzebnych mi przed startem jestem w stanie zorganizować we własnym zakresie. 

Aktualnie lista sponsorska dla akcji jest już zamknięta, niemniej jednak jeżeli masz pomysł na współpracę medialną przy projekcie, która mogłaby rozszerzyć  jej zasięg, pisz śmiało!

To była prawdziwa przyjemność przedstawić Ci mój projekt. Mam nadzieję, że zainteresowałem Cię swoją osobą i akcją PROJEKT LARY '18. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą formę pomocy, nawet jeśli zdecydujesz się na udostępnienie mojej akcji na Facebooku - każda osoba się liczy :) 

 

DZIĘKI I DO ZOBACZENIA NA HAWAJACH!

-- 

 

‼ WAŻNE: Kilka słów na temat dalszego przebiegu zbiórki ‼

 

Jak zauważyliście kwota na start w XTERRA Championships jest już zebrana 🙌 Wierzę w to, że skoro udało się pomóc w osiągnięciu moich marzeń uda się również spełnić marzenia innych 🎁

 

Dlatego postanowiłem całą nadwyżkę ze zbiórki przekazać na Dom Dziecka "Mieszko" w Rzeszowie - oczywiście nie zabraknie rowerowego akcentu, o szczegółach dowiecie się wkrótce, aloha 🤙

Media o Twoim projekcie:

Znacie Larego Zębatkę? Rzeszowski sportowiec prowadzi zbiórkę pieniędzy na start w nietypowych zawodach triathlonowych

rzeszow.wyborcza.pl | 2018-08-29

Tomasz Kubiak, znany w Rzeszowie jako Lary Zębatka, rozpoczął zbiórkę pieniędzy, która ma na celu pomóc mu w starcie w prestiżowych zawodach triathlonowych, odbywających się w październiku na Hawajach, XTERRA World Championships. Rzeszowski sportowiec i prawdziwy ekspert w kwestii napraw rowerów...

PROJEKT LARY’18

www.dayandnight.pl | 2018-08-28

Lary Zębatka, czyli m.in. twórca obozów treningowych i zawodnik w jednej osobie, aktywny bloger, wielokrotny uczestnik serii zawodów Xterra i przede wszystkim wielki miłośnik „dwóch kółek”, sam o sobie mówi...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2018 22:10