Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

StudioSTA

StudioSTA

Poznań, Polska

STA to studio aktorskie z pięcioletnim stażem. W naszej kadrze profesorskiej znajdują się praktycy teatru: dyplomowani, czyni zawodowo aktorzy m.in Teatrów Polskiego i Nowego w Poznaniu, pedagodzy teatralni, uznani, wielokrotnie nagradzani (np. Złotymi Maskami) artyści. Nasze Studio wyróżnia się rodzinną atmosferą, podejściem do uczniów i podejściem do sposobu nauczania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25350 PLN z 20000 PLN

142 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

126%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2016.

Projekt Scena STA

O projekcie

 

Cześć, miło nam, że trafiłeś na nasz projekt. Rozgość się.

Nasza zbiórka ma na celu ufundowanie Sceny STA - przestrzeni dla młodych adeptów aktorstwa. By scena mogła powstać musimy zbudować jej kilka elementów, zaczynamy od widowni.   

Dlaczego powstał pomysł zbiórki crowdfundingowej?

Jesteśmy z Poznania, teatralnego miasta, ale z wyraźnym brakiem szkoły aktorskiej. Od kilku lat próbujemy dać młodym ludziom szansę by to się zmieniło - teraz wreszcie może się to udać.

fot. Paula Buczyńska

Od 5 lat próbujemy zagospodarować przestrzeń edukacji aktorskiej w naszym mieście i województwie. Zaczynaliśmy w małej salce z 15 studentami, niedoskonałości lokalowe i sprzętowe nadrabiając kadrą profesorską i zaangażowaniem. Po kilku latach tułaczki po całym mieście i wielu perypetiach, udało nam się w końcu zdobyć własny "dom". Teraz musimy go tylko umeblować. 

Staramy się zapewniać studentom wszelkie środki potrzebne do nauki. W naszej kadrze profesorskiej znajdują się praktycy teatru: dyplomowani, czynni zawodowo aktorzy m.in Teatrów Polskiego i Nowego w Poznaniu, pedagodzy teatralni, uznani, wielokrotnie nagradzani (np. Złotymi Maskami) artyści. Brakuje nam jednak ostatniej i kluczowej części  - własnej sceny. Sceny STA o każdej porze dnia i nocy dostępnej dla młodych pasjonatów. Sceny dla młodych, służącej nie tylko nam, ale i całemu miastu (oprócz spektakli tworzymy plany warsztatów, chcemy pomagać innym artystom).

 fot. Paula Buczyńska

Studio utrzymuje się z czesnego i grantów, a wszelkie pieniądze przeznaczamy na bieżące funkcjonowanie. Uczymy naszych uczniów, że warto pomagać i nie wolno bać się prosić o pomoc. Dzisiaj więc sami stajemy w takiej roli: prosimy Was o pomoc w kolejnym kroku i zachęcamy by dołączyć do naszej teatralnej rodziny.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy silne osobowości z indywidualnym podejściem do pracy teatralnej, o charyzmatyczny stylu nowoczesnego kształcenia teatralnego. STA to grupa ludzi dzielących się potężną wiedzą w rodzinnej atmosferze, zaangażowana i oddająca całe serce swoim uczniom, przy tym cały czas pracująca w swoich zawodach.

Wszystkich wykładowców Studia Aktorskiego STA znajdziecie tutaj:

studiosta.pl/wykladowcy

 

Warsztaty z prof. Wojciechem Malajkatem

Wszystkie progi tworzą SCENĘ STA.

Widownia – podstawowy próg ufundowania projektu. Chcemy stworzyć przestrzeń dostępną dla wielu artystów. Żeby jednak można było ich oglądać, musimy wybudować konstrukcję widowni.

Fotele – jeżeli uda nam się zrealizować ten próg, będziemy mieli w STA nowe fotele. Chcielibyśmy, by nasza publiczność oglądała spektakl w komfortowych warunkach. 

System nagłośnieniowy – jeżeli uda nam się przekroczyć ten próg, nie będziemy musieli wypożyczać sprzętu, a z ostatniego rzędu będziecie mogli usłyszeć nawet najdrobniejszy szmer. 

Oświetlenie –. Mamy scenę, widownię, system nagłośnieniowy. Postaramy się o profesjonalne oświetlenie, by każdy gest był doskonale widoczny, a teatr cieni nie istniał tylko w naszej wyobraźni.

Spektakl – ufundowanie 50 tysięcy złotych jest marzeniem, a spełnienie marzeń należy świętować. Stworzymy spektakl jakiego jeszcze Poznań nie widział (oczywiście zapraszamy na niego wszystkich wpłacających). Pokażemy możliwości wszystkich powyższych progów w jednej sztuce, specjalnie przygotowanej na taką okazję.  

Książka z okazji pięciolecia – nasze Studio ma bogatą historię. Mając 60 tysięcy złotych, po stworzeniu powyższych progów, zostanie nam akurat tyle by wydać album ze zdjęciami, scenariuszami naszych spektakli, wywiadami czy anegodatmi z życia rodziny STA.

W zamian za Waszą pomoc przewidzieliśmy mnóstwo atrakcyjnych i dostępnych tylko podczas tej zbiórki nagród. Na poniższej grafice przedstawiliśmy tylko część, koniecznie rzućcie okiem na resztę - wzory można ze sobą mieszać.

 

Przykładowe limitowane nagrody, dostępne tylko do wyczerpania zapasów:

Tixer i Sollus Entertainment mają dla was prawdziwą bombę:

Dwa bilety na Poznański Koncert Noworoczny, z udziałem wielu gwiazd, plakat z autografami i SPOTKANIE Z GWIAZDAMI PO KONCERCIE. Muzyka, pamiątka i niesamowity wieczór. Wystąpią miedzy innymi Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat czy Michał Szpak, szczegóły wydarzenia znajdziecie pod: KLIK!

Zestaw 500 zł

 

Sesja zdjęciowa u Pauliny Buczyńskiej -  portretowa sesja zdjęciowa u świetnej artystki. Chcesz komuś zrobić wyjątkowy prezent? Dobrze trafiłeś / 350 zł.

facebook.com/paulabuczynskaart

 

 

 

 

 

 

 

Plakat  z autografem aktorów na pewno znajdziesz miejsce nad łóżkiem.

Po co kupować kolejną Audrey z Ikei, skoro możesz mieć taki unikat.

I to za 100 zł.

 

Wyjątkowa nagroda na koniec zbiórki -  rysunek idealnie nadający się do pokoju dziecięcego, do wyboru - dla chłopca lub dziewczynki ( zamiast chłopca koło misia siedzi dziewczynka, a kolorystyka to ciemny róż ). Wymiary ramki to 28x22 cm, a obrazka ok 16x12 cm. 70 zł

Po więcej koniecznie udajcie się na: https://www.facebook.com/blamka.r/

Polecamy gorąco!!!

 

Płyta zespołu Video - tylko w trakcie naszej zbiórki, zgarniecie płytę "Doskonale wszystko jedno" z autografami od całego bandu. 100 zł!

Nie jesteśmy gołosłowni - nasz projekt wspierają uznani artyści. Do tej pory poparcie dla naszego projektu wyrazili:

Jan Piszczyk, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Grażyna Wolszczak, Wojciech Malajkat, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Pszoniak, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Cezary Kosiński, Filip Bobek, Maciej Wierzbicki, Marcin Przybylski, Cezary Łukaszewicz, Jerzy Moszkowicz, Piotr Borowiec, Artur Gadowski.

Mamy nadzieję, że Wy też do nich dołączycie!

 

Media o Twoim projekcie:

Stuhr, Olbrychski i Zamachowski chcą sceny dla adeptów sztuki aktorskiej w Poznaniu!

poznan.naszemiasto.pl | 2016-11-28

Poznań nie ma profesjonalnej sceny dla młodych adeptów sztuki aktorskiej. Zmienić to chce studio aktorskie STA. Trwa zbiórka na „Projekt Scena”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2016 19:07