Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojtek Pisula

Wojtek Pisula

Wroclaw, Poland

Pracujący student. Twórca Projektu Puszka, od 5 lat wspólnie z innymi go prowadzę, czynnie działam na wszystkich uczelniach we Wrocławiu. Studiuję na Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

37 PLN z 2000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2013.

Projekt Puszka

O projekcie

Projekt Puszka z puszek

Projekt Puszka opiera się na zainteresowaniu studentów recyklingiem puszek, które tak często są opróżniane na akademikach lub mieszkaniach studenckich. Chcemy, aby każdy wiedział, że każda puszka może zostać ponownie użyta. Chcemy wszystkich nauczyć, że puste puszki to nie tylko śmieci, lecz także materiał, któremu można dać drugie życie i stworzyć z niego coś wielkiego.

Działamy już od 5 lat, w tym czasie udało nam się zebrać ok. 30 tyś puszek, z których najpierw budowaliśmy, a następnie oddawaliśmy na recykling. Budowle takie jak czołg, samolot czy poruszający się trabant wśród wrocławskich studentów zrobiły furorę. Wielu z nich podchodziło i pytało jak można pomóc przy kolejnej konstrukcji. Z każdym kolejnym projektem wyznaczamy sobie coraz większe cele i coraz większe budowle do zrealizowania. To czy w tym roku uda nam się wszystkich zadziwić zależy już tylko od Ciebie, ponieważ to dzięki Tobie będziemy w stanie zrealizować nasze plany.

Główne cele projektu:
- zainteresowanie głównie społeczności studenckiej tematem ekologii i recyklingu
- zachęcenie społeczeństwa do ponownego wykorzystywania przedmiotów zużytych

Na co wydamy zebrane środki:
- reklama m.in plakaty, ulotki, nagrody w konkursach
- sprzęt potrzebny do konstrukcji m.in taśmy klejące, pręty, kątowniki stalowe

Jeśli chcesz zobaczyć jak do tej pory się bawiliśmy, odwiedź nasz FanPage

Część ekipy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2013 00:12