Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Business & Prestige

Business & Prestige

Warszawa, Polska

Portal businessandprestige.pl jest adresowany przede wszystkim do kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie. A że piękno sukcesu często idzie w parze z pięknem otwartych serc, postanowiliśmy wspierać najmłodszych, którym takie wsparcie jest najbardziej potrzebne. W tym roku już po raz drugi pomagamy w ramach akcji #ProjektPomagam, tym razem pod hasłem "Wywołujemy Dziecięce Uśmiechy!". Cała uzbierana przez nas kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Mam Marzenie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5576 PLN z 150000 PLN

43 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.11.2018.

Wywołujemy Dziecięce Uśmiechy!

O projekcie

Portal businessandprestige.pl jest adresowany przede wszystkim do kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie. A że piękno sukcesu często idzie w parze z pięknem otwartych serc, postanowiliśmy wspierać najmłodszych, którym takie wsparcie jest najbardziej potrzebne. W ramach pierwszej edycji #ProjektPomagam wsparliśmy podopiecznych Fundacji Dar Szpiku. W tym roku, idąc za ciosem, pragniemy wesprzeć dzieci znajdujące się pod opieką Fundacji Mam Marzenie.

 

W tym roku w realizacji projektu pomagają nam portal PolakPotrafi.pl, Blue Media i Monetiveo. To dzięki tym partnerom, każda zebrana złotówka z tej kampanii trafi na konto Fundacji Mam Marzenie.  

Drogi Darczyńco,

 

cofnij się na chwilę do lat swojego dzieciństwa. Pamiętasz uczucia, które towarzyszyły Ci, kiedy spełniały się Twoje największe marzenia?

 

Może był to sen o nowym rowerze?

Może o wyjeździe do Disneylandu?
A może domek dla lalek?

 

Pamiętasz, jak z ekscytacji nie mogłeś zasnąć? Jak nie mogłeś się doczekać kolejnego dnia, w którym znowu weźmiesz do rąk nowy samochodzik, grę komputerową lub zaczniesz pakować się na upragnioną wycieczkę.

 

Teraz to TY możesz podarować komuś szansę na taką radość!

Teraz to TY możesz pomóc spełnić marzenia innych dzieci!

 

To proste! 

 

Naszym celem jest spełnienie 25 marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

 

To 25 zachwytów i zadowolonych, szczęśliwych twarzy dzieci z całej Polski.

 


Wywołujemy Dziecięce Uśmiechy!” to hasło II edycji kampanii #ProjektPomagam organizowanej przez portal Business & Prestige na rzecz Fundacji Mam Marzenie. W tym roku tworzymy spot i sesję zdjęciową, które będą promowały działania fundacji.

 

Do udziału zaprosiliśmy znane i lubiane gwiazdy:

 • Małgorzatę Kożuchowską
 • Izabelę Kunę
 • Joannę Jędrzejczyk
 • Annę Dereszowską
 • Katarzynę Bondę
 • Anitę Sokołowską
 • Joannę Jóźwik
 • Michał Żebrowskiego
 • Karolinę Ferenstein-Kraśko
 • Paulinę Smaszcz-Kurzajewską
 • Wojciecha Mecwaldowskiego
 • Piotra Stramowskiego

 

Każda z gwiazd postanowiła przekazać Wam wyjątkowe nagrody, które otrzymacie za każdorazowe finansowe wsparcie kampanii. 

 

Po każdej sesji zdjęciowej będziemy dokładać kolejne prezenty od naszych gwiazd i partnerów: 29 sierpnia, 30 sierpnia oraz 5 września.

 

 

Pamiętajcie, że spełnione marzenie to nie tylko radość dzieci; to także ich nadzieja, wola życia i walki o lepsze jutro. 

Zdjęcia z planu pierwszej sesji #ProjektPomagam - fot. Piotr Litwic

 

 

 

 

 

Więcej o Marzycielach dowiesz się na: http://www.mammarzenie.org

 

 

 

Fundacja Mam Marzenie wywołuje uśmiech na twarzach chorych dzieci. Wierzymy w niezwykłą moc spełnianych marzeń, które dają dzieciakom wsparcie w codziennej walce o zdrowie. Tę misję z niesłabnącą wiarą realizujemy już od 15 lat! Fundacja powstała 14 czerwca 2003 roku w Krakowie. Działamy w 16 oddziałach na terenie całej Polski. Do dzisiaj spełniliśmy ponad 7 700 marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Nasza praca opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia spełniamy dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, przyjaciół, sponsorów i darczyńców. Czujemy ogromną satysfakcję, bo wspólnie robimy coś tak niesamowitego jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje.

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, dlatego warto ją rozwijać. Dzieci, które mają marzenia i czekają na ich spełnienie, uzyskują lepsze wyniki zdrowotne. Nasi podopieczni mają wówczas swój cel: wyzdrowieć.

 

Więc pozwólmy dzieciom marzyć,

Bo cóż złego jest w marzeniach.

Wszystko może się przydarzyć,

A gdy marzyć, świat się zmienia!

 

 

Oto wierszyk, który napisała pierwsza polska marzycielka – Bogusia. Jak widać, cały czas jest aktualny!

 

 

DOŁĄCZ DO NAS... i UŚMIECHNIJ SIĘ!

Wspomóż #ProjektPomagam, wybierając jedną z dostępnych nagród. Każdego dnia dodajemy kolejne nagrody od naszych gwiazd.

Szczególnie polecamy powstały w trakcie sesji Prestige Planner na 2019 - książkowy kalendarz, w którym idealnie zaplanujesz spełnianie marzeń, a z którego dochód trafia na konto Fundacji.

Planner dostępny jest w formacie B5 (176x250mm), oprawa miękka, 272 strony, dostępne kolory to CZARNY oraz KREMOWY.

Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego w Poznaniu lub Warszawie ( prosimy sprawdzać opis przy konkretnych opcjach zakupu Plannera). 

 

Wysyłka nagród nastąpi w ciągu miesiąca po zakończeniu kampanii.

 

Fot. Piotr Litwic

 

Fundacja Mam Marzenie to wiele już spełnionych marzeń i wiele marzeń jeszcze do spełnienia. Wspólnie pomóżmy zrealizować dziecięce pragnienia i wnieśmy w życie radość i nadzieję, że ich największe marzenie o byciu zdrowym już wkrótce się ziści.

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.11.2018 22:10