Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Siwak, Dominika Kojro

Michał Siwak, Dominika Kojro

Warszawa

MICHAŁ SIWAK - producent muzyczny, DJ, kompozytor muzyki teatralnej, remikser. Założyciel projektu Sinusoidal. DOMINIKA KOJRO - aktorka filmowa i teatralna, performerka. Ona lubi jogę. On lubi pierogi. Oboje lubią poezję i ładne piosenki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13375 PLN z 12500 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014.

KOJRO/SIWAK - MINIATURY/PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA

O projekcie

Przyjaźnimy się od wielu lat ale artystycznie po raz pierwszy spotkaliśmy się w ubiegłym roku na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu przy pracy nad monodramem „Jolie”.  Spektakl ten doceniony został na licznych festiwalach, m.in. na XI Ogólnopolskim Festiwalu Monodramu Współczesnego w teatrze Warsawy i na II Olsztyńskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora „Solo”.

Ostatnio zafascynowała nas Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, ale ta mniej znana, zabawna i przewrotna. Poetka najbardziej kojarzona jest bowiem z poezją sentymentalną, subtelną i delikatną, a jest także mistrzynią miniatury poetyckiej. Pragniemy poetkę „odszufladkować” i skupić się właśnie na tej części jej twórczości, przypominając mniej znane, ale warte uwagi utwory - precyzyjne, zaskakujące nieoczekiwaną i dowcipną puentą, będące często obrazkiem, bardziej opisem sytuacji niż refleksją. Przygotowywaną płytą chcemy też uczcić 70. rocznicę śmierci poetki, która przypada w 2015 roku.

Wspomóżcie nasz projekt!

ZOBACZ TEASER JEDNEGO Z UTWORÓW PŁYTY "MINIATURY" - ŁZY

 Z OSTATNIEJ CHWILI...

Zobacz kolejny utwór przygotowywany na płytę - Chmiel

O NAS

Michał Siwak – producent muzyczny, DJ. Założyciel projektu muzycznego Sinusoidal. Występował na festiwalach w kraju i za granicą (Electronica Festival Istanbuł, Earthdance Festival Haga, Green Vibrations Festival Eindhoven, UA/PL Alternative Meetings Lwów, Era Nowe Horyzonty, Nemiroff Global, Hennessy Artistry, Selector, Tauron Nowa Muzyka, Heineken Opener). Autor remiksów. Współpracował z takimi artystami jak Tricky, Antony and the Johnsons, Julia Kent, Muna Zul, The Crystal Method, Pustki, Novika. Kompozytor muzyki teatralnej. Zwycięzca Przeglądu Piosenki Aktorskiej w nurcie OFF w 2009 roku (Vertinsky Project/Lila Negr).

LINKI:

Sinusoidal - Melodia

Sinusoidal - Little Stories (remix Macin Cichy - Skalpel)

Lila Negr (Vertinsky Project)

 

Dominika Kojro – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, stypendystka Institut del Teatre w Barcelonie. W latach 2011-2012 aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu. Zobaczyć ją można również w filmie „Cisza” w reżyserii Sławomira Pstronga oraz serialach „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, "Na dobre i na złe". Warsztat aktorski rozwijała w Los Angeles pracując z jednym z najsłynniejszych acting coach'ów Bernardem Hillerem (spod jego "ręki" wyszli m.in. Jeff Goldblum, LL Cool J, Billy Crystal, Chace Crawford, Michelle Pfeiffer), a warsztat ruchowo-taneczny ze słynną choreografką Palmer Davis. Laureatka nagrody aktorskiej na XXVII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz licznych nagród za monodram „Jolie” na festiwalach teatralnych w Polsce.

LINKI:

Dominika Kojro Facebook

Posłuchaj wywiadu z Dominiką - Radio Olsztyn - Olsztyński Tygodnik Teatralny


O PŁYCIE

Na płytę „MINIATURY” złoży się 10 skomponowanych przez nas utworów do wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Muzycznie chcemy podejść do projektu bardzo współcześnie. Będzie to muzyka elektroniczna z domieszką żywych instrumentów. Wciąż jednak będą to po prostu ładne piosenki. Marzy nam się, by ta płyta dotarła do grona otwartych odbiorców. Chcemy was ukoić, rozbawić, zaintrygować.

Materiał chcemy zrealizować do końca tego roku, tak, żeby projekt wystartował w roku jubileuszowym Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.


NA CO CHCEMY WYDAĆ WASZE WSPARCIE

Do szczęśliwego zrealizowania naszego marzenia brakuje nam zaledwie czterech rzeczy:
1. Miksu i masteringu (finalnej korekcji brzmienia materiału)
2. Profesjonalnej rejestracji wokali
3. Wytłoczenia płyt
4. Wydrukowania okładek

I tu zaczyna się Wasza pomoc! Możecie zasilić nas wybraną przez siebie kwotą, w zamian otrzymując naszą dozgonną wdzięczność oraz mnóstwo atrakcyjnych prezentów.

NIE WSPIERAJ W CIEMNO - POSŁUCHAJ DEMO MIXU UTWORÓW PRZYGOTOWYWANYCH NA PŁYTĘ


KOSZTORYS naszego projektu wygląda następująco:

1. Miks i mastering - 6 tys. PLN
2. Wytłoczenie płyt i druk okładek (500 sztuk) – 3,5 tys. PLN
3. Rejestracja wokali – 1 tys. PLN
4. Produkcja prezentów + podatek + prowizja portalu - 2 tys. PLN

EXTRA BONUS JEŚLI ZBIERZEMY WIĘCEJ

Co zrobimy, jeśli zbierzemy więcej pieniędzy niż założylismy?
Limitowaną, winylową edycję płyty „MINIATURY” – byłoby wspaniale!


JEŚLI NIE ZBIERZEMY USTALONEJ KWOTY - ZWRACAMY CI PIENIĄDZE

W przypadku gdyby jednak nie udało nam się zebrać ustalonej kwoty w terminie, wpłacone przez Ciebie fundusze wrócą na Twoje konto, zatem nic nie ryzykujesz!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie napisz do nas na kojrosiwak@gmail.com.

 

MECENASI NASZEGO PROJEKTU:

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014 18:06