Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Orkiestra Kameralna Progress

Orkiestra Kameralna Progress

Pomorze

Orkiestra Kameralna Progress działa na polskiej scenie muzycznej już 5 lat. Jesteśmy młodym, dynamicznym a przy tym już niezwykle doświadczonym Zespołem, który wkroczył na scenę muzyczną Wybrzeża. Dotychczas udało nam się zawojować scenę Trójmiejską, pojawiając się na niemal wszystkich najważniejszych imprezach kulturalnych. Współpracujemy z instytucjami kultury, zespołami i indywidualnymi artystami w celu tworzenia wspólnych przedsięwzięć łączących muzykę z poezją, teatrem czy obrazem. Naszą misją jest kultywowanie świadomości odbiorców, łączenie różnych regionów Polski, kultur i narodów

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11375 PLN z 9700 PLN

156 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.11.2014.

Orkiestra Kameralna Progress & Dominika Glapiak

26%

Dodano 17.10.2014, godz. 20:22

Za nami wspaniały Koncert Jubileuszowy, komplet publiczności, owacje na stojąco!
Niesamowite emocje, wielki sukces!

Tymczasem 10 dzień naszego projektu na Polak Potrafi dobiega końca i 1/4 zakładanej kwoty minimalnej została osiągnięta :) Dziękujemy i walczymy dalej! Możecie wesprzec nasz projekt również poprzez udostępnianie go na Facebooku i w prywtnych mailach do znajomych. Niech dowiedzą się o Nas i o Naszej pasji!
Dziękujemy :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.11.2014 18:06