Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rumore

Rumore

Cieszyn

Nazywamy się RUMORE, jesteśmy zespołem wykonującym muzykę z pogranicza Indie Rock\'a i Grunge'u. Niedawno nagraliśmy nasz debiutancki album "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Utwory zawarte na tym krążku, są wyrazem naszego buntu, wściekłości na otaczający nas świat, miłości oraz innych emocji, towarzyszących każdemu człowiekowi. Nie boimy się mówić o tym głośno.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2903 PLN z 6000 PLN

57 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.08.2019 22:10

Produkcja Teledysku

O projekcie

 

Nazywamy się RUMORE, jesteśmy zespołem wykonującym muzykę z pogranicza Indie Rock'a i Grunge'u.

W skład zespołu wchodzą: Sebastian Sikora, Konrad Sowa i Adam Pudełko. Niedawno nagraliśmy nasz debiutancki album "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Utwory zawarte na tym krążku, są wyrazem naszego buntu, wściekłości na otaczający nas świat, miłości oraz innych emocji, towarzyszących każdemu człowiekowi. Nie boimy się mówić o tym głośno. Zespół istnieje od 2016 roku, a w aktualnym składzie gramy już półtora roku. W 2017 rozpoczęliśmy pracę nad debiutem, odnajdując jednocześnie swój styl gry. W czerwcu 2018 roku rozpoczęliśmy rejestrację albumu "CZAS/O/PRZESTRZEŃ".

 

 

Jesteśmy nie tylko trójką muzyków, których łączy jedynie zespół. 

Rumore to trójka przyjaciół, chcących wyrazić siebie poprzez muzykę i dzielić się nią ze światem. Każdy z nas jest zupełnie inny, a jednak wszyscy razem tworzymy spójną jedność, której nie ruszy żadna siła tego świata! Muzyka jest dla nas całym światem, bez niej nie moglibyśmy żyć. Marzeniem każdego z nas jest skupienie się głównie na muzyce, tworzeniu i dawaniu światu cząstki siebie w postaci dźwięków oraz słów. 

 

 

Naszymi wspólnymi doświadczeniami jest uczestnioctwo w wydarzeniach takich jak:

  • XXVI Święto Trzech Braci w Cieszynie - Współdzieliliśmy wtedy scenę z takimi artystami jak Coma czy Agnieszka Chylińska,
  • Największa Orkiestra Juwenaliów w Opolu grająca "Teksański" - Hey,
  • Koncert charytatywny Cancel the Cancer, 
  • 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cieszynie. 

 

 

 

Celem projektu jest nagranie profesjonalnego teledysku do piosenki zatytułowanej "Uniesienia".

Utwór pochodzi z naszego debiutanckiego krążka "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Dzięki temu wideoklipowi chcemy jeszcze pełniej ukazać klimat naszej muzyki i to co chcemy nią przekazać innym. Pomoże nam to zrobić krok milowy w rozwoju naszej muzycznej kariery. Teledysk powstanie dzięki współpracy z firmą PixStory z Bielska-Białej, z którą nawiązaliśmy wspólny język. Jesteśmy w trakcie tworzenia scenariusza oraz organizacji potrzebnych materiałów. Bardzo ważny jest fakt, że zarazem my oraz chłopaki z PixStory mamy bardzo zbliżone wizje co do całości teledysku, dzięki czemu może powstac z tego coś na prawdę ciekawego! Projekt planujemy skończyć do 17 sierpnia. Zapraszamy do posłuchania naszych "Uniesień".

 

 

 

 

Do zrealizowania całej inicjatywy potrzebne jest wsparcie finansowe.

W ciągu 30 dni na stronie polakpotrafi.pl odbędzie się zbiórka pieniężna, dzięki której będzie można wpłacać dowolną kwotę przeznaczoną na cel naszego zespołu. Tutaj liczy się każda złotówka i każda pomoc finansowa będzie nieoceniona. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na wypożyczenie sprzętu potrzebnego do nakręcenia teledysku, opłacenia operatorów, charakteryzacje, wynajęcie potrzebnych przestrzeni i pokrycia wielu innych kosztów związanych z produkcją wideoklipu. Za wpłacane kwoty zostały przewidziane nagrody, które zostaną wręczone w jak najszybszym terminie po realizacji akcji.

 

 

 

Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na potrzeby teledysku. Każda złotówka powyżej naszego celu pomoże w udoskonaleniu efektu końcowego. 

 

  

 

Jesteśmy młodym zespołem i robimy wszystko co w naszej mocy żeby móc osiągnąć nasz cel. 

Wciąż potrzebujemy środków finansowych na realizację tego przedsięwzięcia. Zwracamy się więc do was z prośbą o wsparcie poprzez crowdfunfing na PolakPotrafi.pl. Jeśli każdy, kto właśnie czyta ten tekst wpłaciłby, choćby złotówkę to potrzebna kwota uzbierałaby się w tempie ekspresowym. Prosimy w imieniu całego zespołu i ekipy filmowej o poświęcenie kilku minut i kilku złotych, a wspólnymi siłami stworzymy ten teledysk.  

 

  

 

Facebook: https://www.facebook.com/rumoreofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/rumore_official/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPa0d4iLp3EF9Wuk2eBdWXg

Mail: rumoreofficial@gmail.com