Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rumore

Rumore

Cieszyn

Nazywamy się RUMORE, jesteśmy zespołem wykonującym muzykę z pogranicza Indie Rock\'a i Grunge'u. Niedawno nagraliśmy nasz debiutancki album "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Utwory zawarte na tym krążku, są wyrazem naszego buntu, wściekłości na otaczający nas świat, miłości oraz innych emocji, towarzyszących każdemu człowiekowi. Nie boimy się mówić o tym głośno.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2903 PLN z 6000 PLN

57 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

48%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.08.2019.

Produkcja Teledysku

O projekcie

 

Nazywamy się RUMORE, jesteśmy zespołem wykonującym muzykę z pogranicza Indie Rock'a i Grunge'u.

W skład zespołu wchodzą: Sebastian Sikora, Konrad Sowa i Adam Pudełko. Niedawno nagraliśmy nasz debiutancki album "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Utwory zawarte na tym krążku, są wyrazem naszego buntu, wściekłości na otaczający nas świat, miłości oraz innych emocji, towarzyszących każdemu człowiekowi. Nie boimy się mówić o tym głośno. Zespół istnieje od 2016 roku, a w aktualnym składzie gramy już półtora roku. W 2017 rozpoczęliśmy pracę nad debiutem, odnajdując jednocześnie swój styl gry. W czerwcu 2018 roku rozpoczęliśmy rejestrację albumu "CZAS/O/PRZESTRZEŃ".

 

 

Jesteśmy nie tylko trójką muzyków, których łączy jedynie zespół. 

Rumore to trójka przyjaciół, chcących wyrazić siebie poprzez muzykę i dzielić się nią ze światem. Każdy z nas jest zupełnie inny, a jednak wszyscy razem tworzymy spójną jedność, której nie ruszy żadna siła tego świata! Muzyka jest dla nas całym światem, bez niej nie moglibyśmy żyć. Marzeniem każdego z nas jest skupienie się głównie na muzyce, tworzeniu i dawaniu światu cząstki siebie w postaci dźwięków oraz słów. 

 

 

Naszymi wspólnymi doświadczeniami jest uczestnioctwo w wydarzeniach takich jak:

  • XXVI Święto Trzech Braci w Cieszynie - Współdzieliliśmy wtedy scenę z takimi artystami jak Coma czy Agnieszka Chylińska,
  • Największa Orkiestra Juwenaliów w Opolu grająca "Teksański" - Hey,
  • Koncert charytatywny Cancel the Cancer, 
  • 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cieszynie. 

 

 

 

Celem projektu jest nagranie profesjonalnego teledysku do piosenki zatytułowanej "Uniesienia".

Utwór pochodzi z naszego debiutanckiego krążka "CZAS/O/PRZESTRZEŃ". Dzięki temu wideoklipowi chcemy jeszcze pełniej ukazać klimat naszej muzyki i to co chcemy nią przekazać innym. Pomoże nam to zrobić krok milowy w rozwoju naszej muzycznej kariery. Teledysk powstanie dzięki współpracy z firmą PixStory z Bielska-Białej, z którą nawiązaliśmy wspólny język. Jesteśmy w trakcie tworzenia scenariusza oraz organizacji potrzebnych materiałów. Bardzo ważny jest fakt, że zarazem my oraz chłopaki z PixStory mamy bardzo zbliżone wizje co do całości teledysku, dzięki czemu może powstac z tego coś na prawdę ciekawego! Projekt planujemy skończyć do 17 sierpnia. Zapraszamy do posłuchania naszych "Uniesień".

 

 

 

 

Do zrealizowania całej inicjatywy potrzebne jest wsparcie finansowe.

W ciągu 30 dni na stronie polakpotrafi.pl odbędzie się zbiórka pieniężna, dzięki której będzie można wpłacać dowolną kwotę przeznaczoną na cel naszego zespołu. Tutaj liczy się każda złotówka i każda pomoc finansowa będzie nieoceniona. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na wypożyczenie sprzętu potrzebnego do nakręcenia teledysku, opłacenia operatorów, charakteryzacje, wynajęcie potrzebnych przestrzeni i pokrycia wielu innych kosztów związanych z produkcją wideoklipu. Za wpłacane kwoty zostały przewidziane nagrody, które zostaną wręczone w jak najszybszym terminie po realizacji akcji.

 

 

 

Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na potrzeby teledysku. Każda złotówka powyżej naszego celu pomoże w udoskonaleniu efektu końcowego. 

 

  

 

Jesteśmy młodym zespołem i robimy wszystko co w naszej mocy żeby móc osiągnąć nasz cel. 

Wciąż potrzebujemy środków finansowych na realizację tego przedsięwzięcia. Zwracamy się więc do was z prośbą o wsparcie poprzez crowdfunfing na PolakPotrafi.pl. Jeśli każdy, kto właśnie czyta ten tekst wpłaciłby, choćby złotówkę to potrzebna kwota uzbierałaby się w tempie ekspresowym. Prosimy w imieniu całego zespołu i ekipy filmowej o poświęcenie kilku minut i kilku złotych, a wspólnymi siłami stworzymy ten teledysk.  

 

  

 

Facebook: https://www.facebook.com/rumoreofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/rumore_official/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPa0d4iLp3EF9Wuk2eBdWXg

Mail: rumoreofficial@gmail.com

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.08.2019 22:10