Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Projekt Azja

Projekt Azja

Mokotów, Warszawa, Poland

Projekt Azja – 8 miesięcy, 8 krajów. Podczas 30-dniowego pobytu w każdym z azjatyckich krajów będziemy rozmawiać, nagrywać, pisać i WYSYŁAĆ PREZENTY do Polski. Stań się częścią projektu!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9285 PLN z 9000 PLN

93 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014.

Wysyłamy prezenty z Azji

DZIĘKUJEMY! +informacje praktyczne

Dodano 17.11.2014, godz. 16:00

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystkie wpłaty i wielką dozę zaufania, jaką nas obdarzyliście ;) Ruszamy już w przyszłą środę, 26 listopada!

A teraz jeszcze kilka spraw organizacyjnych odnośnie prezentów:

-BANKNOTY - dostarczymy je Wam po powrocie z podróży w jednym z wybranych przez Was miast (Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Trójmiasto)
-POCZTÓWKA - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com (opcjonalnie z dopiskiem miejsca(kraju), z którego chcecie otrzymać pocztówkę ;) )
-NASZE ZDJĘCIE - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com (opcjonalnie z dopiskiem miejsca, z którego chcecie otrzymać zdjęcie;) )
-MAŁY (DUŻY) PREZENT - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com oraz napisanie jaki konkretnie prezent i skąd chcecie zamówić (jeśli nie macie preferencji, możemy wybrać coś za Was;) )
-MAŁY (DUŻY) PREZENT NIESPODZIANKA - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com
- DWA MAŁE PREZENT + POCZTÓWKA - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com oraz napisanie jaki konkretnie prezent i skąd chcecie zamówić (jeśli nie macie preferencji, możemy wybrać coś za Was;) )
- DUŻY PREZENT + POCZTÓWKA - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com oraz napisanie jaki konkretnie prezent i skąd chcecie zamówić (jeśli nie macie preferencji, możemy wybrać coś za Was;) )
- KOSZYK PREZENTÓW - prosimy o przesłanie Waszych danych adresowych na projektazja2015@gmail.com – kwestię spotkania/domówki dogadamy po przyjeździe ;)

Wszystkie prezenty (nie pocztówki!) będą wysyłane zbiorczo do naszego pomocnika w Polsce i później rozsyłane do Was. Możecie również odebrać prezent w Warszawie, Bydgoszczy, Trójmieście, Łodzi lub Poznaniu. Z przyjemnością spotkamy się z Wami po powrocie i wręczymy Wam prezenty osobiście ;)

Bylibyśmy wdzięczni za wysłanie danych do wysyłki do środy wieczorem. Ułatwi nam to planowanie przedsięwzięcia.

Całujemy,
Oliwia i Jan

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.11.2014 18:06