Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Złota Mandala Magdalena Zielezińska

Złota Mandala Magdalena Zielezińska

Konin

Pracownia Złota Mandala działa pod Fundacją Karma Free, na rzecz rozwoju młodzieży i ruchu Transition Towns

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

mallikadd

mallikadd


2010 PLN z 4356 PLN

20 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

46%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2020.

Tworzymy razem pracownię artystyczno-upcyklingową-Konin

O projekcie

20.12.2020r 

 

 

17.12.2020r. Nadzieja:)

 

 

17.12.2020 r. Już blisko !!! Ktoś z Was zdecydował się przelać sporą kwotę bezpośrednio na konto Fundacji. Bardzo serdecznie zapraszamy do wsparcia w tej ostatniej chwili:)

 

16.12.2020r. Jesteśmy tak blisko, jest troche ślisko, już tak niewiele żeby zacząć pracowni epopeję. Nagród w bród. Panie czy zrobisz z nami cud:)

15.12.2020 r.

Drodzy znów w innym miejscu:) Aż niewiemy co powiedzieć. Więc zaśpiewamy.  "Mój drogi wspieraczu, drogi mój. Już prawie koniec, już prawie już.

Nasza pracownia zaprasza...

.....a nie bo remont jeszcze niezrobiony..

Zacznijmy remont więc niech przez Konin popłynie Mozajek strumień

i nasz wdzięk. Na tej LIPIE nich ludzie zauważą wyrastające korzonki i nadzieję- na youtubie brzmi lepiej:)

 

 

14.12.2020 r. Tak niewiele dzieli nas od zebrania całej kwoty, bądź z nami i powiedz swojej bliskiej osobie, że działamy!!!!

Teraz każdy, kto się dołoży, będzie mógł pozwiedzać pracownię i wziąć udział w warsztacie robienia prezentów z Magdą Zielezińską. 

Napisz, co byś chciał/chciała w zamian za wsparcie? :-)

 

 

 

 

Z dnia 11.12.2020. Drogi wspieraczu (jest Was 11stu:) Dzięki Twojemu zaangażowaniu 11.12 2020 już tylko 1980 zł dzieli nas od rozpoczęcia remontu. Zadzwoń, a opowiem Ci, z jakim rzeczami mierzymy się razem z dzieciakami i jak je przekraczamy dzięki Tobie. Gadaj z nami: chcemy wiedzieć, że Ty wiesz, co z nami robisz.

 

Pracujemy z nieśmiesznym wcale "Bazbaziem",
pewnie nie słyszeli Państwo o tym wyrazie.
Bezbazie to głęboki stan znużenia i mary,
który powodują pochłaniające młodzieży uwagę ekrany.
Po ich wielogodzinnym działaniu,
umysł zdaje się być wypranym.
Staramy się o wszelkie możliwe formy,
nie zdalnej edukacji,
by przywrócić w młodych głowach potrzebę słowotworzenia
i ważność relacji.
Drogi Panie, byśmy mogli dalej mierzyć się z wyzwaniem,
potrzebujemy odremontować pracownię i zabezpieczyć ją narzędziami i odpowiednim przesłaniem.

Tak już bez wiersza, nadal na poważnie. Oczywiście niezbędne nam są środki finansowe na wyposażenie i mały remont. Zaprojektowaliśmy pracownie jak warsztat, żeby młodzi poczuli się rzemieślnikami. Narzędzia są po to, by mieszać zajęcia manualne z rysunkowymi - przy rzemieślniczych pracach młodzi odzyskują koncentrację potrzebną do kreatywnego procesu nauki. Prowadzimy z rodzicami rozmowy, jak wspólnie z nimi wspierać rozwój, przy jak największej minimalizacji ekranów w życiu. Dodatkowo szukamy czasu na słowotworzenia- czyli czas, gdzie możemy jeszcze lepiej rozmawiać o swoich potrzebach. Bo wierzymy, że rozwój możliwy jest tylko, gdy działamy razem.
Chciałabym Państwa zaprosić do współtworzenia pracowni artystyczno-upcyklingowej. Naszym narzędziem do walki z Bezbaziem jest uczenie młodzieży pracy metodą Dragon Dreaming. Jest to metoda tworzenia projektów wspólnie. Dzięki niej młodzież może poznać swoje mocne i słabe strony, nauczyć się pracować w zespole, słuchać. Metoda wspiera rozwój osobisty, proces budowania społeczności, służy poprawie jakości życia i środowiska lokalnego. Korzystamy z materiałów Active Women Association i pozostajemy z nimi w kontakcie.
Otrzymaliśmy od miasta lokal na naszą pracownię. Dzięki wsparciu wolontariuszy udało nam się go wyremontować, ale wymaga jeszcze wielu przygotowań. Pomimo że sytuacja w kraju bardzo nas dotyka, postanowiliśmy działać dalej.
Chcemy uczyć innowacynie. Używamy wielu technik mieszania studium z grafiką i rękodziełem oraz, wraz z uczniami, śledzimy postępy w ich umiejętnościach. Nasi uczniowie prowadzą zeszyty rozwoju, w których spisują swoje cele, zadania i to, co ich porusza.
Oczywiście już uczymy hybrydowo, ale kontakt osobisty jest niezwykle ważny dla młodych ludzi i chcemy go nadal umożliwiać. Dzieci nie tylko uczą się u nas rysunku i grafiki, ale też mówią o swoich wyzwaniach, postępujących uzależnieniach od telefonów i innych problemach.
Kiedy zajmują ręce pracą, opowiadają. Otwierają serca. Dlatego chcemy kontynuować misję "Zajmij ręce - otwórz serce".
Wierzymy, że myślenie na piśmie i tworzenie sztuki ma magiczną właściwość porządkowania myśli. Zgadzamy się co do tego, że takie dziennikowanie rozładunku życia jest jego ważną częścią." Więcej o tym znajdziesz na końcu tej strony.

 

LISTA RZECZY, KTÓRE MOŻESZ NAM PODESŁAĆ LUB SPONSOROWAĆ:
Jeśli masz któryś z tych przedmiotów, i chciałabyś/chciałbyś nam go podarować, będziemy ogromnie wdzięczni!  
wieszak na kurtki-  jest!
skrzynka pocztowa - już mamy!
tablice skadis - jest!
koziołki pod stół
poduszki do siedzenia na podłodze
drewniany manekin  20-30 cm wysokości
deska do rysowania - już mamy!
tablice narzędziowe - już mamy! :-)
nóż segmentowy - już jest!
antyramy - jest!
kalka techniczna  - jest!
markery  - jest!
promarkery - jest!
lampka biurkowa - już mamy!
lakier bezbarwny do mebli - jest!
biała farba nadająca się do mebli - już mamy!
farba zewnętrzna
sztaluga!
złoto w proszku
ołówki b2 - już są!
papier do rysowania - jest!
akwarele - jest!
papier do notatek (może być z jednej strony zadrukowany)
kosze na śmieci - 5 szt :-)
Mamy już półkę przyciętą na wymiar i czekamy na regał!
Podarowaliście nam również puste opakowania, stare pocztówki, zniszczoną ceramikę oraz kolorową włóczkę, które wykorzystamy na warsztatach upcyclingowych :-).
Dostaliśmy też garnki, talerze i filiżanki - jesteśmy zainspirowani i już myślimy o warsztatach gotowania :-). Dziękujemy!
  
Adres do wysyłki:
Fundacja Karma-Free
Dąbrowskiego 3/5 lok 13
Pielęgniarka talentów
62-500 Konin
Osoba do kontaktu:
Magdalena Zielezińska
735248048
.........................................................................................................................................................................
CO MAMY DLA CIEBIE? PAKIETY PREZENTÓW
PAKIET ŚPIEWAJĄCY
PAKIET WIGILIJNY
Podziękowanie w pdf i E-book "Wegańskie potrawy świąteczne na wigilię i Wielkanoc."
PAKIET DWUKSIĄŻKOWY
Podziękowanie w pdf, e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta) i e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach".
PAKIET KONSULTACYJNY
Podziękowanie w pdf i 1-godzinne wegetariańskie lub wegańskie indywidualne konsultacje kulinarne na żywo online z Arturem Szumskim z KuchniaJogi.pl .
PAKIET WSPIERACZA
Podziękowanie w pdf, Śpiewające podziękowanie na telefon od Magdaleny Zielezińskiej (Uwaga! Wymagane podanie własnego numeru telefonu), e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta), e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach" oraz jesteś na tablicy darczyńców w książce.
PAKIET EDUKACYJNY
Podziękowanie w pdf, Voucher na Warsztat rysunku z Magdą Zielezińską, e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta) i e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach".
PAKIET WYPASIONY
Podziękowanie w pdf, wspólny obiad z Magdaleną Zielezińską (w tym uścisk ręki Pani Prezes Fundacji Karma-free :-) ), e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta) i e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach".
PAKIET ARTYSTYCZNY
Podziękowanie w pdf i Voucher na wykonanie przez Magdę Zielezińską (grafika warsztatowa) lub Marzenę Grzelążek (kolor) portretu dowolnej osoby zrobiony ze zdjęcia, które dostarczysz mailem. Gotowy portret dostarczony będzie na podany przez Ciebie adres pocztą lub kurierem w styczniu 2021.
PAKIET KOLEKCJONERSKI
Podziękowanie w pdf, Śpiewające podziękowanie na telefon od Magdaleny Zielezińskiej (Uwaga! Wymagane podanie własnego numeru telefonu), e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta), e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach", Voucher na wykonanie przez Magdę Zielezińską (grafika) lub Marzenę Grzelążek (kolor) portretu dowolnej osoby zrobiony ze zdjęcia, które dostarczysz mailem (gotowy portret dostarczony będzie na podany przez Ciebie adres pocztą lub kurierem w styczniu 2021) oraz Twoje imię znajdzie się na tablicy darczyńców w pracowni.
PAKIET NIEDOŚCIGNIONY
Podziękowanie w pdf, Śpiewające podziękowanie na telefon od Magdaleny Zielezińskiej (Uwaga! Wymagane podanie własnego numeru telefonu), e-book "Księga Naturalnych Słodyczy" wydanie III rozszerzone (zawiera wegańskie potrawy na święta), e-book "Bogato ilustrowany zbiór rad i odkryć na czasy kryzysu do wzrastania i radzenia sobie w trudnych momentach", Voucher na wykonanie przez Magdę Zielezińską (grafika) lub Marzenę Grzelążek (kolor) portretu dowolnej osoby zrobiony ze zdjęcia, które dostarczysz mailem (gotowy portret dostarczony będzie na podany przez Ciebie adres pocztą lub kurierem w styczniu 2021), Twoje imię znajdzie się na tablicy darczyńców w pracowni, oraz Voucher na indywidualny warsztat gotowania "Zrównoważony wegański obiad" dla Ciebie i Twojej rodziny w Twojej własnej kuchni (na terenie Polski), który zostanie przeprowadzony przez Artura i Mallikę Szumskich w umówionym terminie w styczniu lub lutym 2021.
Ten film wyjaśnia, czym jest dziennikowanie rozładunku życia. Obejrzyj i zainspiruj się!

 

AMBASADOREM PROJEKTU JEST MIŁKA
Ambasadorem projektu jest Miłka, która w Koninie jest znana jako działaczka społeczna i prężnie działająca aktywistka. Miłka, jako osoba bardzo aktywna, obejmuje funkcję prezeski Stowarzyszenia Akcja Konin, przynależącego do Kongresu Ruchów Miejskich, a także wiceprezeski Fundacji Pełnym Głosem, zajmującej się sprawami kobiet. Organizowała również, a także brała udział w wielu wydarzeniach związanych z przeobrażeniem energetycznym Wschodniej Wielkopolski. Aktywnie uczestniczy w lokalnych inicjatywach, takich jak sadzenie miejskich sadów, czy sprzątanie okolicy. Co roku organizuje konińską odsłonę AfryKamer, a także jest instruktorką zumby. Mówiąc inaczej, posiada mnóstwo energii, jest zawsze gotowa do działania i można na niej polegać. Od czterech lat Miłka jest również szczęśliwą mamą Mai, która stała się dla niej kolejnym bodźcem do walki o lepsze i czystsze jutro naszego wspólnego świata.
 
 
 
 
Projekt tworzą:
Magdalena Zielezińska - organizacja
Mallika Szumska - organizacja
Artur Szumski - organizacja
Ewa Korczak - organizacja
Marzena Grzelązka - portrety
Adam Grzelązka - złożenie ebooków

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2020 15:03