Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Poznań

Stowarzyszenie “Lepszy Świat” działa w Poznaniu już od 11 lat. Zajmuje się pomocą społeczną, edukacją i promocją wolontariatu. Wspiera oddolne inicjatywy i angażuje społeczność lokalną do działania. Promuje międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój.

Więcej informacji na: www.lepszyswiat.org.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

26793 PLN z 10000 PLN

416 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

267%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016.

From Poznan With Love. Poznań wspiera uchodźców

Zbieramy dalej! ;)

Dodano 22.12.2016, godz. 21:16

Planując zbiórkę ustaliłyśmy próg na 10 000 - kwotę, która według naszej wiedzy umożliwi zakup przynajmniej trzech różnych produktów dla mieszkańców i mieszkanek obozu w Nea Kavala. Kolejny próg - 14 000 - oznaczał możliwość zakupu kolejnego produktu.
Nie mieści nam się to w głowach, ale udało nam się przekroczyć trzeci, czyli 22 000!!! To niesamowite.
Dziękujemy Wam za wsparcie, dzielenie się wieścią, udostępnianie wydarzenia. To dzięki Waszemu zaangażowaniu projekt spotkał się z tak onieśmielającym zainteresowaniem (i to w tak krótkim czasie!).
Przed nami jeszcze kilka dni zbiórki i choć udało nam się zebrać pieniądze na zakup kilku podstawowych produktów to "kropli w morzu potrzeb" jest więcej.
Chciałybyśmy dodatkowe fundusze przeznaczyć na zakup tego, co na miejscu okaże się najpotrzebniejsze. Nie wiemy, czy będą to buty, ciepłe ubrania, koce, palniki. To jest coś, czego w tym momencie nie możemy przewidzieć. Nowe potrzeby rodzą się z każdym dniem, wraz ze zmieniającą się na miejscu sytuacją.
Zostańmy w kontakcie! Jeszcze raz wielkie DZIĘKI za zaufanie i działanie na rzecz globalnej solidarności! Jesteście wspaniałe i wspaniali!

Dodano: 23.12.2016, 16:15
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016 21:09