Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Poznań

Stowarzyszenie “Lepszy Świat” działa w Poznaniu już od 11 lat. Zajmuje się pomocą społeczną, edukacją i promocją wolontariatu. Wspiera oddolne inicjatywy i angażuje społeczność lokalną do działania. Promuje międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój.

Więcej informacji na: www.lepszyswiat.org.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

26793 PLN z 10000 PLN

416 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

267%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016.

From Poznan With Love. Poznań wspiera uchodźców

W niedzielę piszemy listy do uchodźców

Dodano 16.12.2016, godz. 15:16

Zapraszamy Was serdecznie na akcję, którą organizujemy w niedzielę w Klubokawiarni Meskalina na poznańskim rynku - będziemy pisać i zbierać napisane przez Was listy, które przekażemy rodzinom i samotnym mieszkańcom obozu.

Przyjdźcie do meskaliny między 12, a 18 ;) -> do zobaczenia!!!

Jak działamy? To trzy proste kroki:

1. Napisz kilka zdań, które będą próbą nawiązania kontaktu oraz wyrażenia wsparcia i solidarności z adresatami. Napisz jak masz na imię, zapytaj o hobby, ulubioną potrawę, czy drużynę piłkarską. Opowiedz o sobie. List może być napisany po angielsku lub arabsku; jeśli masz możliwość napisania tylko po polsku - nie martw się, pomożemy Ci go przetłumaczyć. Dzieci mogą przygotować rysunek, który rodzice dołączą do swojego listu.

2. Przygotuj kopertę ze swoim nazwiskiem i adresem oraz pustą kartkę - rodzina lub osoba, która otrzyma od Ciebie list, będzie mogła odpisać!

3. Przygotowany list, pustą kartkę i zaadresowaną do siebie kopertę włóż w jedną kopertę i przynieś 18 grudnia (niedziela) w godz. 12.00-18.00 do Klubokawiarnia Meskalinalina. Na miejscu pomogą Ci wolontariuszki From Poznan With Love. Gotowe! :)
Wszystkie listy zostaną przekazane mieszkańcom obozu pod koniec grudnia.
Odbiór listu od rodziny z Nea Kavala będzie możliwy w drugiej połowie stycznia.

wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1738284086493026/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016 21:09