Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Stowarzyszenie Lepszy Świat

Poznań

Stowarzyszenie “Lepszy Świat” działa w Poznaniu już od 11 lat. Zajmuje się pomocą społeczną, edukacją i promocją wolontariatu. Wspiera oddolne inicjatywy i angażuje społeczność lokalną do działania. Promuje międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój.

Więcej informacji na: www.lepszyswiat.org.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

26793 PLN z 10000 PLN

416 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

267%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016.

From Poznan With Love. Poznań wspiera uchodźców

Jesteście super!

Dodano 13.12.2016, godz. 11:19

Minęły zaledwie 4 dni, a my mamy już ponad 85% kwoty, która pozwoli nam podarować uchodźcom podstawowe produkty. To poczucie solidarności, które od Was płynie jest niesamowite! Pamiętajcie - nie przestajemy, 10 tys. to kwota minimum, którą chcemy zebrać w tym projekcie. Skupiamy się na dalszych działaniach, kolejnych celach - większej ilości ryżu i innych produktów spożywczych, które uda nam się zakupić.

Cały czas do projektu dołączają artyści, poznańskie lokale, instytucje, które swoje wsparcie wyrażają poprzez nagrody - możecie je wybrać wspierając projekt // pojawiły się nowe nagrody od: Miss is sleepy, Rebeki, Astrid Lindgren, Szczepana Kopyta, Dziary u Typiary, haszcze i innych - wielkie dzięki!!

Pojawiły się również pierwsze notatki prasowe - łapcie: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,21106576,from-poznan-with-love-poznan-wspiera-uchodzcow.html

Działamy dalej! Wam dziękujemy za wsparcie, udostępnijcie link do akcji - żeby zobaczyli ją też Wasi znajomi. Dzięki za Wasz wkład, ściskamy!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.12.2016 21:09