Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Opos

Opos

Wadowice, Polska

No to nazywam się, tak na prawdę, Mikołaj Janik. Pochodzę z Wadowic, miasta tysiąca i jednej kremówki. Aktualnie studiuję dokumentalistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Podróżuję ile mogę, na gitarze gram, lubię jeździć na desce i napisać czasem wiersz. Najtrudniejsze w byciu mną, jest zrobić jedną rzecz najlepiej (zamiast miliona po trochu). Mój pierwszy projekt na Polak Potrafi jest związany z zespołem Potok Słów, którego nieskromnie mówiąc jestem ponoć liderem. Ciężka sprawa, trzeba grać doskonałe koncerty i bawić się z publicznością.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5120 PLN z 3800 PLN

80 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

134%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2016.

Potok Słów - płyta ,,Podrywoholik''

O projekcie

Dzień dobry przyjaciele! 

Serdecznie prosimy Was o pomoc!

Zakończyliśmy nagrania do naszej pierwszej długogrającej płyty ,,Podrywoholik".
Aby wyprodukować ją do końca i sprawić by mogła grać w Waszych samochodach, wieżach stereło i tym podobnych urządzeniach potrzebujemy zebrać pieniądze na mix, mastering i tłoczenie płyt.

Podrywoholik. 

O banałach pewnie. O życiu, o miłości, zakochaniach i odkochaniach, przedmieściach i śródmieściach i suszarce do naczyńO zabawie na twardym betonie, który w każdej chwili może ruszyć i zedrzeć kolana.  

 Nasza pierwsza płyta. Zakończenie pewnego procesu i podsumowanie wielu opowieści. Dwanaście piosenek.

okładka autorstwa Magaleny Rusek, zwyciężczyni naszego konkursu.  

Nagrania realizowaliśmy w Nonagram studio, pozdrowienia dla chłopaków!
http://nonagram.pl/

 Kim jesteśmy?

 Zespół Potok Słow czyli piosenka autorska i poezja śpiewana w oryginalnym wykonaniu!

         Swoje pierwsze koncerty graliśmy w schroniskach polskich gór, w ramach trasy koncertowej ,,Granie na żywo za spanie i piwo 2012". Od tego czasu skład, nazwa, formuła i teksty uległy zmianie. Nie zmieniło sie jedynie zaangażowanie i autentyczność, które są naszymi największymi atutami. Braliśmy udział w przeglądach, festiwalach i konkursach, występowaliśmy na imprezach harcerskich i graliśmy kameralne koncerty w pociągach. Przez cały ten czas dzielnie wspierani przez Was, naszych najwspanialszych słuchaczy i przyjaciół!

          W czasie ostatnich wakacji urodził się pomysł nagrania płyty długogrającej. Pochłonął ogromne nakłady czasu, pracy, energii i pieniędzy. Teraz jesteśmy na finiszu, a Wy razem z nami

SKŁAD ZESPOŁU:

Marcin ,,Kula'' Warmuz - Gitara elektryczna

 

Mikołaj Janik- Gitara akustyczna, wokal, kazoo. Autor tekstów 

Marcin Dziubek- Wokal 

Michał Pękala- Harmonijka ustna

 

 Aby dodatkowo nasycić nasza płytę muzycznie zaprosiliśmy do współpracy dziewczyny z kwartetu smyczkowego Encore (https://www.facebook.com/encorekwartet/):

-Anię Mrowiec (skrzypce)

-Anię Sarnecka (wiolonczela),

naszą byłą wokalistkę:
-Barbarę Lesner

oraz:
-Kube Florczyka (perkusjonalia)

CO DALEJ?

Jeśli uda nam się zrealizować projekt, Wasze wsparcie błyskawicznie popłynie do NoNagram studio. Tam nasze zarejestrowane dźwięki zyskają charakteru i ogłady. Następnie materiał zostanie przesłany do firmy zajmującej się tłoczeniem. Okładki, książeczki i błyszczące krążki z projektów zmienią stan na rzeczywisty. Nie możemy się doczekać!

Rozkład środków uzyskanych w projekcie:

-Mix i mastering utworów: 1800 zł
-Druk 500 sztuk płyt i opakowań: 2000 zł

Po zakończeniu projektu zagramy dla Was kilka koncertów premierowych (w Wadowicach, Krakowie i Warszawie). Mamy nadzieję, że stawicie się licznie i razem będziemy świętować wspólny sukces!

Właśnie! A co jeśli sukces będzie jeszcze większy niż zakładamy?

Przy przekroczeniu kwoty o:
-500-1500zł, będziemy mogli wydrukować więcej sztuk płyt (500 to trochę mało na Was wszystkich!)
-1500-3000 zł, będziemy mogli zrealizować ,,Turystyczna EP-kę" na której zmieszczą się te piosenki, które nie trafiły na ,,Podrywoholika"

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE! 

NIECH PŁYNIE!

https://www.facebook.com/zespolpotokslow/
Kanał na Youtube

 

Media o Twoim projekcie:

Wadowicki zespół Potok Słów potrzebuje wsparcia

www.wadowiceonline.pl | 2016-03-21

Piosenka autorska. Piosenka turystyczna. Poezja śpiewana. Trudno dookreślić w jakim gatunku gra i śpiewa wadowicki Potok Słów. Jaki gatunek by to nie był, chłopaki właśnie wydają pierwszą płytę i potrzebują wsparcia. Pomóc może każdy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2016 21:09