Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pablo Trener

Pablo Trener

Zielona Góra

Trenowanie stało się moją pasją już 12 lat temu. W tym czasie ukonczyłem wiele kursów będąc za granicą i dalej kontynuję poszerzanie swojej wiedzy. Treningi, odżywianie, kontrola wagi, dietoterapia i wiele innych są moją pasją.
Rok temu wróciłem do kraju i pracuję jako trener personalny w Zielonej Górze. Współpracuję również z ATS - Akademią Trenerów Sportowych.
Kocham to co robię!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

445 PLN z 14700 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.03.2021.

Pomóż Pablo Trenerowi otworzyć gabinet kontroli wagi.

O projekcie

Jestem trenerem personalnym w Zielonej Górze. Wszyscy Mnie znają jako 'Pablo Trener'.

Podmiot dla którego pracuję ma zamkniętą działalność i jestem bez pracy już od miesiąca. Rząd zamknął branżę fitness, ale pozwolił dietetykom i fizjoterapeutą kontynuować pracę w pełnym reżimie sanitarnym. Będąc w Wielkiej Brytanii skończyłem mnóstwo kursów, w tym konsultanta kontroli wagi. Chciałbym otworzyć taki gabinet, w którym mógłbym udzielać konsultacji kontroli wagi, w skład których wchodzą:

-konsultacje dietetyczne oraz treningowe

-układanie diety oraz planów treningowych

-fototerapia 

-terapia ruchowa

-bodyhacking.

Chciałbym również zacząć prowadzić warsztaty stacjonarne z dietetyki oraz treningów. Kto wie, może nawet warsztaty z gotowania ;)

Sytuacja jest niezbyt dobra, pomału depresja zagląda, czas to zmienić!

 

O mnie:

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2008 roku, rozpoczynając pracę w sklepie z odżywkami. Raz w tygodniu przyjeżdżał dietyk do sklepu i spędzałem z nim godziny na rozmowach. Właściciel sklepu miał również siłownię, której managerem był Rob Reinaldo - kulturysta, póżniej założyciel zawodów Rob Reinaldo Classic. Z czasem Rob w drożył mnie w świat kulturystyki.

Bardzo szybko wkręciłem się w treningi i dietę, z takimi mentorami jakich miałem była to czysta przyjemność oraz mega szybko zaczynałem się wszystkiego uczyć. Treningi stały się codziennością, a wiedzę którą pochłaniałem niczym sucha gąbka wodę, próbowałem na sobie. Wzrost masy, redukcja, programowanie treningowe, dieta, kontuzje, nowe metodyki i całą resztę miałem w małym palcu.

W pewnym momencie życia założyłem rodzinę, przepropwadzka, zmiana otoczenia i Pablo rozpoczął kolejną przygodę w świecie sportu i fitness. Zacząłem uprawiać sporty walki: BJJ, kickboksing, boks oraz grapling. Boks stał się moim kolejnym konikiem. Stoczyłem 3 walki amatorskie i trenowałem dwa razy dziennie.

W całym tym okresie podjąłem wiele kursów i przygotowań, przyszedł czas na to, żeby cała ta wiedza oraz doświadczenie stało się moim życiem wliczając pracę. Zacząłem od prowadzenia swojej szkółki, treningi personalne, dietetyka, aż zostałem kierownikiem siłowni w hotelu otwartym przez królową Wiktorię.

 

Życie zmieniło mój scenariusz i wróciłem do kraju. Na codzień jestem trenerem w Fluo Wellness oraz współpracuję z siłownią Alpha Gym. Oprócz treningów pracuję jako szkoleniowiec w ATS, gdzie spełniam się wpajając swoją pasję w młodych trenerów.

 

Posiadam już część sprzętu, ale jeszcze dużo trzeba dokupić. Przy obecnej systuacji, niestety brak, totalny brak funduszy. Każda osoba, która mnie wesprze dostanie coś w zamian! 

 

Budżet potrzebny:

-sztangi 1500zł

-obciążenie 1000zł

-ławeczka + uchwyty 1000zł

-hantle 1000zł

-rower powietrzny 1000zł

-bieżnia 2000zł

-wioślarz 1000zł

-worek bokserski 500zł

-ogumienie 1500zł

-inne akcesoria 2000zł

-wynajem na 3 miesiące 3200zł

 

Zapraszam wszystkich na moje kanały:

  • Facebook @PabloTrenerZG
  • Instagram  @pablotrenerzg

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.03.2021 16:04