Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

domikasprowicz

domikasprowicz

Iława, Polska

Autorka piosenek, wokalistka. Wykształcenie: nauki polityczne, dziennikarstwo, PR, anglistyka. Nauczycielka i lektorka języka angielskiego. Mama trojga. Minimalizm, wegetarianizm, fitness i joga. W drodze do weganizmu i zero waste.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18796 PLN z 18000 PLN

90 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2018.

Pomóż wydać debiutancką płytę Domi Kasprowicz 'Easy'

O projekcie

Hej! 

 

Tu Domi Kasprowicz :) Jestem wokalistką i autorką piosenek. Sama piszę teksty i komponuję muzykę. Zawodowe śpiewanie od zawsze było moim marzeniem, ale dopiero od niedawna zajęłam się także pisaniem. I to jest to, co jest moim największym kapitałem - własny spójny repertuar. Co lubię robić najbardziej? Pisać piosenki, nagrywać, a potem wychodzić z nimi do ludzi w czasie koncertów, przeglądów.

 

Od 5 lat przymierzam się do nagrania autorskiej debiutanckiej płyty z muzyką z pogranicza country, americany i rocka.

 

I tu potrzebuję Waszego wsparcia finansowego.

Koszt wydania mojej debiutanckiej płyty szacuję na 18 tysięcy złotych.

 

Mam już gotowe 2 single promujące płytę: Tonight Is Ours i Easy. Ukazały się one w 2017 roku. Na nagranie, miks i mastering w Studio Majkel w Olsztynie kolejnych 11 piosenek, które dopełniłyby album, potrzeba mi ok. 11-13 tysięcy złotych (w zależności od instrumentarium).

 

Pozostałą część zebranej kwoty przeznaczę na projekt graficzny okładki i wkładki do płyty oraz wytłoczenie płyt CD - zdjęcie na okładkę płyty mam już gotowe. Płyta byłaby rozpowszechniania podczas koncertów na żywo promujących album latem 2017 oraz przez internet (fanpage na fb).

Ewentualną nadwyżkę w zbiórce chciałabym wykorzystać na nagranie teledysku do singla pt. "Easy".

 

Jako autorka biorę udział w konkursach dla songwriterów. Moja pierwsza opublikowana piosenka została wyróżniona w konkursie Skoda Auto Muzyka w 2012 roku przez jurora Piotra Stelmacha, popularnego redaktora muzycznego kultowej radiowej Trójki, który zakwalifikował ją do swojej osobistej ulubionej i najlepszej dziesiątki:

 

https://www.facebook.com/permalink.php?id=205827062783735&story_fbid=521171807894336

 

W ciągu ostatnich kilku lat, ośmielona przez muzyków, krytyków, dziennikarzy muzycznych, których spotkałam na konkursach i festiwalach muzycznych, zaczęłam nagrywać swoje piosenki w jakosci demo i demo studyjne. W 2017 roku udało mi się nawiązać współpracę z Czarkiem Makiewiczem, znanym polskim wykonawcą i autorem piosenek country, znanym m.in. z hymnu Pikniku Country w Mrągowie "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Czarek zaaranżował i wyprodukował moje single.  Obie piosenki dostępne są w serwisie Spotify, a także na Amazon Music, Apple Music, Deezer, iTunes i kilku innych platformach cyfrowych.

 

Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej wspólnej pracy i chciałabym wydać z tym producentem całą płytę. Wierzę, że to odpowiedni człowiek do tego projektu - muzyk z ogromnym doświadczeniem, multiinstrumentalista, człowiek o wielkiej muzycznej wrażliwości i wyobraźni. Jego udział w produkcji płyty daje mi poczucie, że będzie ona spójna, prawdziwa i na wysokim artystycznym poziomie.

 

Jeśli chodzi o harmonogram realizacji projektu, to jesteśmy gotowi zaczynać nagrywanie, gdy tylko zakończy się zbiórka :) Finanse są nam potrzebne na wejście do studia. Płyta zostanie nagrana w kilka tygodni, w czasie weekendowych wypadów do Studia Majkel w Olsztynie.

 

 Liczę na wsparcie rodziny, przyjaciół i mieszkańców Iławy, miasta w którym mieszkam, mojego rodzinnego miasta Ciechanowa oraz polskich miłośników muzyki country i americana. Jest to środowisko, w którym funkcjonuję od kilku lat jako artysta, biorąc udział w koncertach w ramach Pikniku Country w Mrągowie i w konkursie na Polską Piosenkę Country.

 

Osoby wspierające mój projekt otrzymają następujące nagrody:

 

5 zł

 

przedpremierowo wybrany singiel w formacie mp3

 

10 zł

 

przedpremierowo 2 single w formacie mp3: Tonight Is Ours oraz Easy

 

20 zł

 

przedpremierowo 2 single w formacie mp3: Tonight Is Ours oraz Easy + zdjęcie okładkowe z autografem

 

30 zł

 

przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + w dniu premiery cała płyta w wersji mp3 + zdjęcie okładkowe z autografem

 

50 zł

 

przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

75 zł

 

przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

100 zł

 

podziękowania na fb + przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

300 zł

 

godzinna lekcja angielskiego lub wyjście na kawę i pogaduchy z Domi + przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

500 zł

 

podziękowania na wkładce do płyty i video podziękowanie na fb + godzinna lekcja angielskiego lub wyjście na kawę i pogaduchy z Domi + przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

 

1000 zł

 

półgodzinny akustyczny (wokal +gitara) koncert Domi Kasprowicz w Twoim salonie + przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

2000 zł

 

godzinny akustyczny (wokal +gitara) koncert Domi Kasprowicz w Twoim salonie/imprezie rodzinnej/firmowej + przedpremierowo 2 single w formacie mp3 Tonight Is Ours oraz Easy + wydana debiutancka płyta CD i zdjęcie okładkowe z autografem

 

UWAGA!!! NAGRODY SPECJALNE "NA FINISZU ZBIÓRKI"

 

100 zł

 

         Voucher o wartości 50 zł do restauracji Kaper - tylko 6 sztuk!!!

 

SPECJALNE NAGRODY NA DZIEŃ KOBIET!!!

 

100 zł

Druga powieść iławskiej pisarki Ani Balińskiej pod tytułem "Szczęście od jutra" z moim zdjęciem na okładce,

podpisana przez autorkę - tylko 10 sztuk!!!

 

 

 

100 zł

 

Voucher o wartości 50 zł do restauracji U Czapy - tylko 5 sztuk!!!

 

200 zł

 

Ekskluzywna wycieczka po Iławie z przewodnikiem Dariuszem Paczkowskim w dogodnym terminie, z wejściem na wieżę widokową iławskiego Ratusza - tylko JEDNA JEDYNA taka wycieczka dla rodziny lub indywidualnego spacerowicza!!!

 

250 zł

 

Artystyczna sesja zdjęciowa wykonana przez fotograficzkę Emilię Bartkowską aparatem analogowym (na kliszę) na filmie czarno-białym - 15 zdjęć przekazanych drogą elektroniczną

 

Emilia jest autorką wielu moich przecudnych portretów i sprawiła, że polubiłam pozowanie do zdjęć

 

Z góry wszystkim bardzo dziękuję za każdą złotówkę!

 

Mam nadzieję, że w sezonie wiosenno-letnim spotkamy się na żywo podczas koncertów promujących moją płytę :)

 

Poniżej znajdziecie link do mojego fanpage na Facebooku oraz do moich piosenek na YouTube:

 

https://www.facebook.com/DomiKasprowicz/

 

 

 

 

 

"Baby baby", czyli piosenka, od której wszystko się zaczęło... Oczywiście, znajdzie się w nowej wersji na płycie :)

 

 

A oto zdjęcie, które znajdzie się na okładce płyty i które dostaniecie także w ramach nagrody za wpłaty - oczywiście z moim autografem ;)

 

 

Jeśli podobają Wam się moje piosenki i chcielibyście móc posłuchać ich z płyty lub na żywo na koncercie - wesprzyjcie zbiórkę! Do wyboru macie kilka kwot i różne nagrody. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka :) Wasza symboliczna wpłata może sprawić, że powstanie płyta, która stanie się Waszą ulubioną i najczęściej słuchaną :)

 

Wierzę w to, że marzenia się nie spełniają, marzenia SIĘ SPEŁNIA.

 

Pomóżcie mi nagrać płytę, która w mojej głowie i w sercu gra już od kilku lat  <3

Media o Twoim projekcie:

Dziewczyna z Ciechanowa wydaje płytę. Pomożecie?

ciechanowinaczej.pl | 2018-02-16

Dominika Kasprowicz od kilku lat mieszka w Iławie, choć pochodzi z Ciechanowa. Tutaj uczęszczała też do szkoły muzycznej. Dziś chciałaby wydać płytę z autorskimi kompozycjami zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej. Jednak, jak zwykle, marzenia rozbijają się o konieczność ponoszenia realnych...

Pomóżmy Domi spełnić marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty

ilawa.wm.pl | 2018-02-04

MUZYKA\\\\\\ — Nazywam się Dominika Kasprowicz i jestem autorką piosenek i wokalistką. Pochodzę z Ciechanowa, od 14 lat mieszkam w Iławie – tak rozpoczyna swój apel Dominika Kasprowicz, w którym prosi o kasowe wsparcie dla jej debiutanckiej płyty pt. \"Easy\".

Pomóżmy Naszej Dziewczynie w wydaniu debiutanckiej płyty!

ilawa.dlawas.info | 2018-02-04

Już za kilka dni, bo 6 lutego na serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zaczyna się zbiórka pięniędzy na wydanie autorskiej debiutanckiej płyty \"Easy\" Dominiki Kasprowicz. Cel: 18 tysięcy złotych, czas: 45 dni. Czy się uda? Pokażmy, że Iławiak potrafi!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.03.2018 22:10