Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

vetopedia

vetopedia

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

1766 PLN z 20000 PLN

25 Wspierający

3 dni do zakończenia

8%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.06.2020.

Pomóż Vetopedii

O projekcie

Kochani, vetopedia od kilkunastu lat edukuje i wspiera opiekunów zwierząt w Polsce i za granicą. Napisaliśmy dla Was ponad tysiąc artykułów o zdrowiu zwierząt. Udzieliliśmy ponad czterdzieści tysiecy porad weterynaryjnych. W naszej bazie lekarzy weterynarii znajduje się kilka tysięcy lecznic, które musimy kilka razy do roku aktualizować, tak byście nie jechali z pupilem na darmo po pomoc.W związku z epidemią koronawirusa drastycznie spadła ilość otrzymywanych zamówień z których utrzymujemy portal. W naszej działalności mamy bardzo dużo kosztów stałych, opłaty za serwery, dzierżawa pomieszczeń, wynagrodzenia konsultantów i autorów piszących artykuły. Koszty energii i urządzeń. 

W tej chwili już musieliśmy zawiesić dział porad weterynaryjnych ze względu na brak środków na opłacenia konsultantów. 

Chcielibyśmy przetrwać ten trudny okres dla Was, tak byśmy mogli Wam nadal pomagać w potrzebie. Teraz my prosimy o pomoc.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.06.2020 22:10