Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Duch

Adam Duch

Warszawa

Cześć mam na imię Adam Mieszkam i urodziłem się w Warszawie. Kończę właśnie 3 klasę technikum. Podjąłem odważny krok, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Jestem trochę szalony bo jeszcze nie ukończyłem szkoły, ale jak to mówią świat należy do odważnych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

kubas

kubas

ormeni95366

ormeni95366


0 PLN z 150000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.08.2020.

Pomóż nam otworzyć studio detailingowe

O projekcie

Witajcie

 

Od kilku miesięcy pracujemy wraz z moim przyjacielem nad założeniem studia detailingowego. Mimo tych trudnych czasów, postanowiliśmy zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Ale po kolei.

 

To właśnie my :)

 

Ja, Adam uczeń 3 klasy technikum energetycznego po lewej stronie i mój przyjaciel (prawa ręka) czekający na termin matury po prawej. Poznaliśmy się w gimnazjum już na rozpoczęciu roku szkolnego. Odrazu znaleźliśmy wspólny język i odkrywaliśmy się w tych samych pasjach.

 

Niestety na koniec gimnazjum okazało się, że jeżeli chodzi o wybór szkoły średniej mieliśmy odmienne zdanie. Myślałem że nasz kontakt się urwie, ale końec końców trafiliśmy do tej samej szkoły :). Teraz mieszkamy daleko od siebie, a fakt że nie za bardzo możemy się spotykać z powodu korona wirusa, nie przeszkodzi nam w osiągnięciu celu.

 

 Co z naszym doświadczeniem?

 

Nasze doświadcznie budowaliśmy przez długi czas myjąc samochody sąsiadów. Początkowo nie traktowaliśmy tego jako prace, bardziej jako formę "dorobienia sobie" lecz gdy oboje zaczeliśmy się coraz bardziej zagłębiać w ten temat odkryliśmy w tym pasje i możliwość rozwijania się więc postanowilśmy rozpocząć domową działalność myjąc samochody znajomych.

 

 

A dlaczego auto detailing jest istotny dla naszego zdrowia?

 

Procesy które wykonuje się w car detailingu zwiększają higienę użytkowania pojazdu, oraz pozbywają się wirusów, bakteri i grzybów. Przykładem jest pranie tapicerki, ten proces pozwala na dogłębne oczyszczenie naszego miejsca siedzenia w celu odświeżenia naszego "pupu" by porawić nasz komfort oraz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu (np. po papierosach, czy wylanej cieczy).

 

Ile to kosztuje?

 

   - Udało nam się zorganizować miejsce za niewielką kwotę, które pozwoli nam się rozwinąć jednakże przed nami dużo pracy. Brakuje nam przede wszystkim dojścia wody miejskiej oraz kanalizacji, a odległość do najbliszego ujęcia to dokładnie 221 metrów. Koszt od 1 metra to około 400 zł, to daje kwotę 88 000 czyli 60 % całej zbiórki.

 

   - Koszt wybudowania garażu w wymiarach 12x8 to około 40 000 zł więc jest to kolejne 25 % zbiórki

 

  - Pozostały koszt 22 000 zł to koszt zakupu niezbędnego zprzętu oraz chemii dzięki której możemy rozpocząć naszą działalność oraz opłaty portalu polakpotrafi.pl na zorganizowanie tej zbiórki.

 

Lokalizacja studia?

 

 - Planowane studio będzie mieścić się w Warszawie dokładniej w dzielnicy Białołęka, lecz miejsce lokalizacji studio może się zmienić w zależność od zebranej kwoty więc tutaj wszystko jest już w waszych rękach.

   

 

To jest ten kawałek ziemi

 

 

 Kiedy nagrody!!!

 

Nagrody w postaci usług zostaną zrealizowane po ukończeniu budowy studia, jednakże karty podarunkowe "Vouchery" zostaną wysłąne po zakończeniu zbiórki na waszego e-maila. Wszystkie Vouchery nie mają określonej daty realizacji więc to już od was zależy kidy go zrealizujecie (Oczywiście uprzednio zadzwońcie do nas na umuwienie terminu wizyty). Telefon do studia podamy w wiadomości e-mail wraz z voucherem. To samo tyczy się voucherów zniżkowych.

 

Tak będzie wyglądać przykładowy Voucher

 

 

 

Cyfry z drugiej strony voucheru jest to unikalny kod który umożliwi nam weryfikacje tożsamości posiadacza.

 

A co w przypadku zdobycia większej ilości środków?

 

W przypadku zebrania 120 % zakładanego budżetu zorganizujemy live'a który odbędzie się na naszym kanale youtube. Omówimy tam krok po kroku jakie czynności wykonuje się w przykładowych procesach car detailingowych, oraz pokażemy jak dbać o swój samochód, podamy również jakich preparatów używać

 

W przypadku osiągnięcia progu 150 % dla wylosowanych osób zorganizujemy pełen pokaz procesu detailingu który odbędzie się w naszym studio. Każda osoba wylosowana będzie mogła zobaczyć na własne oczy każdy proces oraz samemu spróbować jak to działa.

 

Wszelkie pytania oraz informacje na temat nagród proszę podsyłać na naszego e-maila.

 

chromadetailstudio@gmail.com

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.08.2020 22:10