Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ktoz.krakow.pl i pustamiska.pl

ktoz.krakow.pl i pustamiska.pl

Kraków

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami od początku swojej działalności niesie pomoc bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom. Przeprowadza akcje sterylizacji i kastracji zwierząt, wspiera ubogich i biednych w leczeniu i utrzymaniu ich zwierząt. Podejmuje liczne interwencje w sprawach, gdzie naruszana jest Ustawa o ochronie zwierząt. Zajmuje się również edukacją prozwierzęcą.

Od 1994 roku KTOZ prowadzi nie przerwanie w porozumieniu z Urzędem Miasta Krakowa Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Wspólnym wysiłkiem udało się w przeciągu kilku ostatnich lat doprowadzić do sytuacji, w której krakowskie Schronisko jest uważane za jedną z najlepiej prowadzonych placówek tego typu w Polsce. Do Schroniska trafia przeszło 3.500 zwierząt rocznie.

Zapraszamy bardzo serdecznie do zakupów i wsparcia naszej działalności. Zgromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na budowę nowego szpitala na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5295 PLN z 4302 PLN

179 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

123%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.12.2014.

pomocny - pomagam i wkręcam świetny nastrój

RSS

Wysyłka krążka POMOCNY Dodano 17.12.2014, godz. 21:19

Cześć, Dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom dzięki którym krążek POMOCNY "żyje".

Przekazujemy go dziś do realizacji! Dostaliśmy jednak opowiedz z tłoczni, że krążki będą gotowe w połowie stycznia. Od razu jak trafią w nasze ręce - wysyłamy i do Ciebie…

pozdrawiamy serdecznie

POMOCNY! POMOCNY!! POMOCNY!!! Dodano 05.12.2014, godz. 14:58

Jesteśmy tuż przed "finiszem"…78%, 9 dni do końca. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie projektu (znowu pokazujemy, że w współpracy siła!)

Robimy POMOCNY by w schronisku było mniej cierpienia a najlepiej w ogóle. Chcemy by realizacja projektu przyczyniła się do powstania nowego szpitala dla zwierząt na terenie schroniska.

uda się czy się nie uda?
o to jest pytanie…

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.12.2014 18:06