Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Juniszewski

Adam Juniszewski

Legnica

Jestem legniczaninem, który wierzy w naszą społeczność :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5115 PLN z 10000 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

51%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.06.2020.

Pomoc dla Szpitala w Legnicy

O projekcie

Drodzy legniczanie oraz mieszkańcy powiatu legnickiego,

musimy pomóc naszemu szpitalowi specjalistycznemu w Legnicy. To jest szczególny czas dla nas wszystkich. Służba zdrowia ma teraz najtrudniejszy czas z nas wszystkich. Pracują dzielnie pomimo ryzyka i ogromnego poświęcenia. Możemy im pomóc wpłacając na nasz szpital pieniądze. Szczegóły naszej zbiórki są ustalone ze Specjalistycznym Szpitalem w Legnicy.

                            "Wspaniali pracownicy naszego Szpitala"

 

 

Poniżej przeczytacie o progach finansowych i co zamierzamy kupić za zebrane środki. Niech to będzie nasze wsparcie, takie na jakie każdego z nas stać. Ze szpitala korzystamy wszyscy. Dzięki lepszemu wyposażeniu personel medyczny będzie nas mógł szybciej i lepiej leczyć. Poza brawami i okazywaniem sympatii dla naszej miejscowej służby zdrowia pokażmy, że możemy podarować także coś wymiernego. Nasz szpital przyjmuje także ludzi z wypadków na autostradzie oraz górników z pobliskich kopalń. 

 

Dla mnie, Adama Juniszewskiego, pomysł wsparcia wydaje się oczywisty. Zaczęło się od prośby ratowników o termometry bezdotykowe. Potrzebowali pięciu sztuk. Dzięki moim kolegom z firmy MaWo Group oraz grupie znajomych w krótkim czasie udało się zebrać środki na zakup 10 takich termometrów.

 

To zainspirowało nas do pomagania w większym wymiarze. Nasze prośby kierujemy nie tylko do przedsiębiorców i firm z Legnicy i okolic ale również do osób prywatnych. Legniczanie i mieszkańcy okolic naszego miasta pokażcie swoje serca i wspomóżcie dzisiaj tych, którzy muszą nas leczyć. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Wszystkie zakupione rzeczy do legnickiego szpitala będą nam także służyć po okresie pandemii.

Wierzę, że jesteśmy w stanie pomóc mocniej. Pokażmy ludziom, którzy codziennie narażają swoje zdrowie, że jesteśmy z nimi i ich wspieramy. 

 

Pomóżmy im pomagać. Wesprzyjmy legnicki szpital. 

"Nasi lekarze, ratownicy, pielęgniarki będą na stanowiskach bo taka ich natura, takie powołanie, taki styl życia. Będą tam dla nas. Bądźmy teraz my - dla nich."

 

Pokazaliśmy już niejednokrotnie, że potrafimy. Obrona miasta przed powodzią czy odbudowa naszego Parku. O tych akcjach było głośno w całej Polsce. Poczujmy znowu tę dumę bycia legniczaninem. Pokażmy jeszcze raz, że można. 

 

Jeśli uda nam się przekroczyć określone progi to zakupimy dodatkowo:

przy 22 000 zł - urządzenie do dekontaminacji powietrza,

przy 32 000 zł - system dezynfekcji pomieszczeń,

przy 40 000 zł - system kamer do automatycznego pomiaru temperatury ciała. 

Każde z tych rozwiązań będzie służyć nie tylko w dobie pandemii ale też gdy będzie ona już tylko złym wspomnieniem. 

Za fundusze, które przekroczą dany próg, dokupione zostaną środki ochrony osobistej (kombinezoty, rękawiczki itp.).

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

adam@NaWszelkiWypadek.eu

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.06.2020 22:10