Dołącz do naszej społeczności!

Polskie kluby w europejskich pucharach

Kategoria - Książki/Publikacje

120%

Postęp

3005 zł

Mamy już

Udane!

Status

27

Wspierający

3005 zł

Z całkowitej kwoty 2500 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 05.04.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Wchodzący do składu

Trener dostrzega twoje umiejętności i zaangażowanie na treningach, jednak to wciąż za mało na regularną grę w pierwszym zespole. Wiesz jednak, że będziesz przyszłością drużyny.

W nagrodę za wsparcie otrzymasz podziękowanie w formie postu na naszym Facebooku

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Utalentowany junior

Masz potencjał do bycia bardzo dobrym piłkarzem, jednak przed tobą wiele pracy. Trener dostrzega twoje możliwości. być może wkrótce otrzymasz swoją szansę, aby je udowodnić.

Twoje nazwisko pojawi się na Hall of Fame, czyli specjalnie przygotowanej podstronie naszego portalu. Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu na zakupy w Sendsport.pl, oraz pamiątkową smycz.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Gracz pierwszej drużyny

Trener nie wyobraża sobie składu bez twojej osoby, a ty odpłacasz się doskonałymi występami. Twój licznik bramek i asyst wciąż rośnie, bo na boisku czujesz się jak ryba w wodzie.

Udało Ci się zapisać w historii piłki! Poza wcześniejszymi bonifikatami twoje nazwisko zostanie wymienione na pierwszych stronach książki wśród innych mecenasów wspierających ten projekt!

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Gwiazda zespołu

Obrońcy drużyny przeciwnej Cię nienawidzą, a trener nie może spać w obawie przed twoim odejściem. Ty z kolei nie możesz odgonić się od paparazzich, którzy śledzą każdy Twój krok. Ale umówmy się - lubisz te uwielbienie, które Cię otacza.

Zależy nam na tym, żebyś identyfikował się z Drużyną Retro, dlatego otrzymasz od nas limitowany kubek, z którego z dumą będziesz mógł pić herbatę lub inne napoje podczas czytania publikacji.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Kapitan

Jesteś osobą, która nie tylko ma ogromne znaczenie na boisku, ale również poza nim. Kibice utożsamiają się z Tobą, a trener ufa bezgranicznie. Koszulki z Twoim nazwiskiem sprzedają się jak świeże bułeczki, a kibice prześcigają się w wymyślaniu kolejnych przyśpiewek na twój temat. Dodatkowo to Ty masz zaszczyt podnosić zdobyte puchary!

Jako kapitan masz u nas wyjątkowe względy. Wyślemy Ci przedpremierowy egzemplarz książki z dedykacją na pierwszej stronie.

15 Wspierających
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Legenda

Niewielu jest takich piłkarzy jak Ty! Widziałeś w tym klubie i na boisku niemal wszystko, a historie o tobie są opowiadane młodemu pokoleniu kibiców. Kwestią czasu jest, aż Twój pomnik stanie przed stadionem.

Umieścimy logo twojej firmy lub akcji charytatywnej na okładce. Dodatkowo jesteśmy gotowi umieścić reklamę na naszej stronie internetowej oraz przeprowadzić jednorazową akcję promocyjną na naszych mediach społecznościowych. O szczegółach informujemy pod adresem marketing@rfbl.pl.

1 Wspierający

O projektodawcy

RetroFutbol

RetroFutbol

Poznań, Polska

RetroFutbol to inicjatywa zrzeszająca miłośników historii piłki nożnej. Codziennie udostępniamy naszym czytelnikom świetne artykuły dotykające piłkarskich biografii, historycznych meczów czy wielkich klubów. Oprócz tego przygotowujemy oryginalne i niezwykle ciekawe zestawienia statystyczne.

Poza działalnością publicystyczną komunikujemy się z naszymi czytelnikami przez Facebooka i Twittera, gdzie udostępniamy ciekawostki związane z historią futbolu. Oczywiście to nie jedyne inicjatywy i działania, które prowadzimy, a których celem jest kultywowanie wartości wiedzy o historii piłki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: