Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mateusz Kapica

Mateusz Kapica

Zellik, Brabant, Belgium

Mateusz, lat 24. Od 2015 r. zajmuję się tłumaczeniami i pomocą administracyjną. Pomagam Polakom mieszkającym w Belgii w codziennych sprawach urzędowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

55 PLN z 15000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2018.

Polish Business Expo Bruksela

O projekcie

 

TL;DR: Zbieramy pieniądze na zorganizowanie pierwszej edycji Polish Business Expo w Brukseli.

 

Dnia 14 października 2018, pragniemy zorganizować pierwszą edycję targów biznesowych oraz kulturowych pod nazwą Polish Business Expo w Brukseli (Belgia).

 

Chcemy dać możliwość Polskim przedsiębiorcom z Beneluxu (Belgia, Holandia, Luksemburg), z Polski oraz innych krajów pokazania się szerszej publice. Targi skierowane są do firm zarządzanych przez Polaków, które już działają na terenie Beneluxu lub chcące na ten rynek wejść. Również Polscy artyści (malarze, pisarze, piosenkarze…) chcący się pokazać będą mieli taką możliwość. Obok pokazów biznesowych oraz kulturowych, planujemy współpracę z jedną z działających w Belgii grup charytatywnych, by przy okazji targów uzbierać pieniądze na cele charytatywne (głównie pomoc dzieciom).

 

Chcemy również wypromować wydarzenie wśród zagranicznych (belgijskich) konsumentów oraz inwestorów (nowi odbiorcy, kontakty, rynki rozwoju)

 

CO JUŻ MAMY:

 

  • Posiadamy już salę (L'Espace Hay, Rue du Gaz 83, 1020 Bruksela)
  • Partnera od oprawy graficznej (Agencja Reklamowa AZ-DESIGN.CO)
  • Stronę internetową (w budowie lecz na ostatniej prostej)

 

O NAS:

 

Nazywamy się Dawid Tararuj (21 lat) oraz Mateusz Kapica (24 lat). Wspólnie tworzymy portale Aktualnosci.be oraz Polonia24.be skierowane do Polonii belgijskiej (informacje, wydarzenia, poradniki). Przy Polish Business Expo pomaga nam Agnieszka Kozłowska (bardzo doświadczona w sprawach organizacji wydarzeń ;-) To właśnie ona stoi za WOŚP Bruksela, MotoSerce Bruksela...).

Dawid

Mateusz

 Agnieszka

 

Na co dzień, każdy z nas zajmuje się czymś innym, niezwiązanym z powyższymi portalami, które prowadzone są

hobbystycznie i nie przynoszą nam żadnych zysków.

Regularnie współorganizujemy różne wydarzenia polonijne w Brukseli (pomagaliśmy w mniejszym lub większym stopniu przy m.in. WOŚP Bruksela, Polskie Targi Polonijne 2017 organizowane przez niedziałającą już organizację, festyny polskich szkół w Brukseli i wiele innych)

 

 

NA CO ZBIERAMY:

 

Poniższy budżet przewyższa kwotę którą chcemy zebrać, gdyż firmy wystawiające się będą proszone o uiszczenie opłaty (od około 50 euro w zależności od typu stoiska), będziemy chcieli również pozyskać partnerów by zainwestować w reklamę w mediach belgijskich. Jako, że wydarzenie jest organizowane w Belgii, jako walutę przyjmujemy euro. Co do niektórych kosztów, nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich wysokości na tym etapie.

Aktualnie inwestujemy własne środki (gwarancja na salę, koszty strony internetowej itp)

  • Wynajęcie sali: +/- 3 000 euro
  • Opłaty na licencję muzyczną, ubezpieczenie wydarzenia: do 600 euro
  • Materiały reklamowe (banery, ulotki, plakaty, t-shirty, reklamy w mediach): 2 000 euro

 

Strona i profil społecznościowy:

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2018 22:10